בריאות מינית, אביזרי מין, בריאות, וולנס

5 צעצועים אנאליים למתחילות ומתחילים

באנגלית זה נשמע ממש טוב (ונייטרלי מגדרית): Everybody’s got ass. בשיטוט בחנויות אינטרנטיות של צעצועי מין (בעיקר בקטגוריות New) צעצועים אנאליים הם השיט החדש (סליחה). נראה שכבר לפני כמה שנים הבינו חברות שמשווקות מוצרי מין שלכולם יש רקטום, אז למה שלא נשווק לכולם? סקירה זו מוקדשת לכל מי שמעוניין או מעוניינת להתחיל במסע הגילויים האחורי ולבחון some backdoor pleasure. 

1/ ערכת פלאגים למתחילות או מתחילים

רוב אתרי המוצרים יציעו פלאגים פשוטים מסיליקון בגדלים מדורגים. זאת מכיוון שפי הטבעת הוא שריר, הוא ניחן באלסטיות וגמישות – והגדלה פשוטה יכולה לעזור להתרגלות למגע. הערכות הן תמיד חמודות, לא מאיימות, נייטרליות מאד – ולרוב עשויות מחומר נעים וידידותי, כגון סיליקון. 

טיפ חשוב: סיליקון אוכל סיליקון. לכן, לא מומלץ להשתמש בפלאגים מסיליקון יחד עם חומר סיכה סיליקוני. 

2/ חומר סיכה

 כבר היינו בדרך לשם אז נמשיך לפרק החשוב הבא. סוד המשחקים האנאליים מלבד עדינות והדרגה הוא כנראה, סיכוך. חומר סיכה על בסיס מים יעשה את העבודה וגם ישמור על מוצרים מחומרים שונים. לעומת זאת, חומר סיכה על בסיס סיליקון מסכך מאד (כלומר – הסיכוך מרגיש אחרת ונשאר לאורך זמן). קיימים גם חומרי סיכה היברידיים, המשלבים סיליקון ומים יחדיו.

3/ רטט

מלבד ערכות הפלאגים שהן מעולות להתרגלות, פלאגים רוטטים (זה בדיוק מה שאתם חושבים שזה – ויברטור לתחת) הם מעולים גם להתרגלות אבל גם לגילויים חדשים של עונג. אם אתן מתחילות, מומלץ לחפש פלאג רוטט מחומר גמיש ונעים, לא פלאג גדול במיוחד, שהכניסה שלו היא הדרגתית.

4/ חרוזים

באנגלית הם נקראים anal beads והם החברים הכי טובים של מי שאוהב או אוהבת גירוי גבוה באיזורי רצפת האגן. למה? בגלל המבנה שלהם, נוח מאד לשלוט בכניסה ובכמות החרוזים תוך כדיי קיום יחסי מין. במה זה שונה מפלאג אנאלי נעים ונוח? בשליטה על כמות הכדורים שנכנסים פנימה. 

5/ ליופי

קצת כמו קפסולות קפה, פלאגים אנאליים הם התכשיטים החדשים של עולם מוצרי המין. יהלומים, זרקונים, זנבות, זכוכית – מה שתרצו, יש פלאג כזה. אם אתם או אתן מתחילים או מתחילות, המלצה שלי היא לקנות פלאג קטן ידידותי שמתאפיין בזה שממש תהנו מאיך שהוא נראה עליכןם בעירום. אני רוצה להזכיר בזאת שמקיום יחסי מין אנאלי אין אפשרות של ילדים או היריון, ולכן כל המטרה היא, בבירור – כיף. אז תעשו כיף.

*הכי חשוב: להישאר בטוחות ובטוחים. יחסי מין אנאליים אמנם מגנים מפני היריון לא רצוי, אך לא מפני מחלות. ולכן הכי חשוב – לנקות את הצעצועים האנאליים במים וסבון שמתאים להם, לשמור עליהם, לעטוף בקונדומים בעת השימוש – ולהשאר תמיד מוגנות.

דילוג לתוכן