ספא הולמס פלייס בשיתוף הפעולה החדש על חווה זינגבוים

קבוצת הולמס פלייס ותאגיד הקוסמטיקה חוה זינגבוים בשיתוף פעולה ראשון מסוגו

היום הכריזה קבוצת הולמס פלייס על שיתוף פעולה ראשון מסוגו שישדרג את רשת הספא של המותג. שיתוף הפעולה יהיה עם לא אחר מאשר תאגיד הקוסמטיקה פורץ הדרך חוה זינגבוים. בפעם הראשונה יתחיל למכור תאגיד חוה זינגבוים מוצרי קוסמטיקה מחוץ לקליניקות של הקוסמטיקאיות המוסמכות שלה. אז מה זה אומר ואיפה תוכלו למצוא את המוצרים?

רשת הספא של הולמס פלייס פרוסה ברחבי הארץ בין 7 מועדוני הכושר של המותג 

הרשת מציעה מגוון עיסויים קלאסיים לצד טיפולים מיוחדים לספורטאים ולמניעת פציעות ספורטיביות. כל ספא הינו ספא טיפולי המאפשר לגוף ולנפש להשתחרר כשכל מטופל מקבל בהתאמה אישית את המטפל וסוג הטיפול בהתאם לצרכיו. עכשיו יוכלו משתמשי הספא להנות גם מאבחון עור והתאמת מוצרים ייעודית שתעשה על ידי קוסמטיקאית מוסמכת PME של חווה זינגבוים. 

הרשת פותחת את 2023 עם נתונים טובים. את 2022 היא סגרה עם הכנסות של 461 מיליון ו-168 מינוים. על פי עיתון גלובס החברה צמחה בשנה הקודמת ב-48% לעומת 2021 והצליחה לשקם את עצמה מתקופת הקורונה. כך נראה כי גם השנה החברה מנסה להוביל מהלכים שימשיכו את הצמיחה החיובית. לפני חודש בלבד היא הגישה הצעה לרכוש את רשת שר פיטנס בכ-2.2 מיליון שקלים אך נסוגה ברגע האחרון.

שיתוף הפעולה עם חוה זינגבוים בהחלט יחזק את השירותים שהחברה מציעה ללקוחותיה 

חברת Hava Zingboim פיתחה לאורך השנים למעלה מ-150 תכשירי קוסמטיקה המתבססים על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. תכשירים שנוצרו  בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בר אילן. יחד שני הצדדים הצליחו לפתח טכנולוגיות פורצות דרך בתחום הקוסמטיקה. מאז ומתמיד האמינה זינגבוים בהעצמת נשים והעשרתן. כך שיטת ההפצה של המוצרים שלה מתבססת על הקוסמטיקאיות המוסמכות. גם בסגרי הקורונה השיטה לא השתנתה ולמרות הקושי זינגבוים המשיכה לייצר מכירות עבור הקוסמטיקאיות שלה. 

שיתוף הפעולה החדש הוא עוד דרך להפיץ את המוצרים של באותה שיטה ערכית. בסניפי הספא יתקיימו ימי אבחון מיוחדים. בימים אלו קוסמטיקאית מורשית מבית חוה זינגבוים תבצע אבחון של העור ללקוחות והתאמת המוצרים בהתאם. מכירת המוצרים נשארת בבית ותתבצע אך ורק בעת ימי האבחון הללו. שיתוף הפעולה יתחיל בהולמס פלייס ספא גבעת שמואל ובהמשך יתרחב לכל שאר סניפי הולמס פלייס ספא ברחבי הארץ.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן