BringThemHomeNow#

לא התאכזבנו ואפילו מצאנו קרם הגנה מומלץ חדש לקיץ

עוד שנה עברה והמודעות לנזקי השמש הולכת וגדלה. קרם ההגנה שאנחנו זוכרות מהילדות מהבריכה והים נכנס לשגרת הטיפוח היומיומית שלנו והאופציות בלתי מוגבלות. עם שלל השקות טכנולוגיות משוכללות שלוקחות את השמירה על עור הפנים לשלב הבא. לידינו הגיעו 3 קרמי הגנה של חוה זינגבוים לסקירה, שהמוצרים שלה הם כבר הרבה שנים שם נרדף לקדמת הטכנולוגיה בקוסמטיקה הישראלית. ספוילר – לא התאכזבנו ואפילו מצאנו פייבוריט חדש לקיץ

Silky Filter Clear קרם הגנה SPF 50 ופריימר – ציון 8/10

Silky Filter Clear הוא תכשיר בעל פעילות משולבת הכוללת פריימר בסיס לאיפור, הגנה מפני קרני השמש וטיפול אנטי אוקסידנטי להגנה מפני נזקי הרדיקלים החופשיים ולשמירה על בריאות העור. התכשיר המשולב מעניק לעור מעטפת הגנה כוללת, מתאים לכל סוגי העור, לרבות עור שומני. הפורמולה שמבוססת על רכיבים טבעיים כדוגמת תמצית החוחובה, קמומיל ותמצית פרח הלוטוס, מחליק ומעדן את העור ונותן לו מראה אחיד.

כנסיינית עם עור פנים מעורב ובעלת עור פנים עם צלקות פוסט אקנה ונקבוביות פעורות, אני יכולה להגיד שההבטחות המפוצצות מתקיימות. גם בלי איפור מעל, התכשיר החליק את העור ומילא את הנקבוביות. במהלך היום העור הבריק בצורה עדינה אך לא נראה מזיע והאפקט נשאר. באמת כמו פילטר לחיים האמיתיים.

התחושה הסיליקונית שלו מזכירה לי את קרם ההגנה השקוף של קרליין. זה שהיה פופולארי לפני כמה שנים בקבוצות האיפור בפייסבוק. ושימש חובבות איפור כפריימר די אפקטיבי גם כן. מדובר בגרסה משודרגת, והסיבה היחידה שהורדתי לו נקודה היא כי הוא לא נתן מספיק לחות לעור במהלך היום. בקיץ קשה לי לשלב מספר מוצרים לפני האיפור מבלי להרגיש שאני נוזלת כשאני מזיעה.

נקודה נוספת ירדה על המחיר. שבעיניי יקר לכמות שמתקבלת בניגוד למוצרי ההגנה המצוינים האחרים של חווה זיגנבוים שאפרט כאן עליהם בהמשך ומתומחרים… בשליש פחות במחיר תמורת כפול בכמות. מחיר- 295₪ ל50 מ"ל. 

Sun Perfect Defence, קרם הגנה SPF 50  – ציון קרם הגנה בשילוב לחות – 10/10 | ציון קרם לחות בשילוב דמי מייקאפ – 10/10

Sun Perfect Defence מכיל את טכנולוגיית הפנינים, טכולוגיית פטנט יחודית המבודדת את חומר ההגנה מפני מגע ישיר עם העור ומספקת הגנה מלאה לעור מפני קרינת השמש. המוצר נמכר בשתי ורסיות – מקדם הגנה עם לחות ומקדם הגנה עם דמי מייקאפ. התכשיר מיועד בהגדרה לעור רגיל עד יבש. מה שגרם לי להנמיך ציפיות בתור מי שרגילה שהעור המעורב שלה דוחה קרמים כבדים מדי שמיועדים לעור יבש יותר.

הופתעתי לגלות שהגרסה עם הדמי מייקאפ נהייתה בתקופה האחרונה הקרם הגנה הברירת מחדל שלי. הכיסוי העדין כיסה כל מה שצריך ועדיין נראה שקוף לגמרי על העור, עם נגיעה של שיזוף בניגוד לקרמי ההגנה המסורתיים שמשאירים שכבה לבנה. מצאתי את עצמי שמה אותו אפילו בערב ליציאות, עם נגיעה של פודרה באזור הטי. מבחינתי אפשר להגדיר אותו כמוצר המושלם למי שמחפשת קלין גירלז אסטטיקס. כמו טיפות השיזוף של דראנק אלפנט שנהיו ויראליות בטיקטוק בשנה האחרונה, מינוס הנצנצים. העור נראה בריא ומבריק במידה הנכונה והכיסוי עמיד לכמה שעות טובות.

הגרסה של מקדם ההגנה עם הלחות היא כל מה שחיפשתי בקרם הגנה בסיסי. לא צריך לשלב יותר מדי חומרים בלחץ של ההתארגנות של הבוקר. הוא מעניק לעור לחות בדיוק במידה הנכונה לקיץ בלי להכביד. נספג מהר לעור ולא משאיר תחושה דביקה. אחרי כמה שעות גם נותן גלואו מהמם שגורם לסקין להיראות פרשי. אהבתי ברמות! מחיר- 200₪ ל100 מ"ל. 

Translate
דילוג לתוכן