התרגשות שיא – מותג הקוסמטיקה האמריקאי שסוף סוף נוחת בישראל 

מותג הטיפוח והקוסמטיקה המוביל והנגיש בעולם נוחת בארץ ואנחנו יוצאות מדעתנו! עד היום את המותג שכבש את האינטרנט ונשים מפורסמות ברחבי העולם היה אפשר להשיג רק מעבר לים. אך שלשום, סוף סוף,  השיקה סופר-פארם את מותג הטיפוח האמריקאי Mario Badescu בארץ! יצא לנו לדבר עם נשיא החברה על המורשת, האידיאולוגיה וכמובן גם על האריזות המיוחדות. הנה כל הפרטים, המחירים והחדשות.

אז מי הוא מריו בדסקו ומה כה מיוחד במותג שלו? 

מותג הקוסמטיקה המפואר מריו בדסקו, הוקם לפני כ-50 שנה על ידי הכימאי והרוקח… מריו בדסקו שהיגר לניו יורק. הוא החליט לייצר פורמולות ייחודיות מתערובות של פירות וירקות אורגניים במטרה לספק לכל לקוחה פתרונות המותאמים לצורכי העור שלה. וכך מדירה בניו יורק התפתח המותג לסלון בעל 24 חדרים בלב מנהטן. המותג נמכר ברשתות וחנויות הביוטי הטובות בעולם, מציע למעלה מ-200 מוצרים שצברו קהל מעריצות הדוק ושומר בכל עת על האותנטיות שלו. 

"לאורך השנים פיתחנו משהו מאוד ייחודי שהרבה אנשים מהעולם אוהבים ומעריכים. וזה מה שחשוב לנו. אנחנו רוצים להיות בשימוש במשך דורות. ועובדה שנשים מבוגרות ניגשות אליי יום יום ומספרות איך הן משתמשות במוצרים מגיל צעיר." סיפר לנו ג'וזף קבסו, נשיא חברת מריו בדסקו שהגיע לכבוד האירוע המיוחד. 

מעבר למוצרים יוצאי דופן, לחברה גם שורשים ישראליים ויהודיים שמובילים את העסק המשפחתי עד היום 

"זו ההשקה הכי חשובה ומרגשת לי ולמשפחה שלי ואני מתכוון לזה מעומק ליבי. פה התחלנו ופה גם נמשיך זה חשוב לנו. סבתא שלי נולדה וגדלה בארץ, לאורך השנים לאבא שלי היה חשוב מאוד שנחייה פה ונכיר את המדינה והשורשים שלנו מקרוב ככה שהקשר שלנו לארץ מאוד חזק וחשוב." סיפר קבסו. עוד הרחיב על העובדה שהשורשים והחינוך שקיבל השפיעו על הצורה בה העסק עובד ולדעתו גם מצליח. כיצד אביו שייסד את החברה מכיר כל עובד ועובד במפעל. איך המיתוג והתרכובות נשארות נאמנות לאלו של בדסקו משנות ה-70 ולמה הם לא משנים גם בגלל זה את הנראות. 

"אני שמח להגיד שהאישה שקונה היום בקבוק של המותג תוכל למצוא בדיוק את אותו המוצר באותה הנראות גם בעוד 20 שנה. ממש כמו שיכלה אישה אחרת למצוא אותו בחנויות נבחרות, בדיוק באותה הצורה לפני 50 שנה". כששאלנו אותו על העובדה שרוב המוצרים מגיעים בפלסטיק הוא מיהר לעדכן על החשיבות של הדבר בעיניו. "הפלסטיק מאפשר לנו לתת מענה נגיש לכל אחת ואחת. כאשר הבקבוק קל ופשוט אפשר להתרכז בייצור חומרים פעילים וקרמים מעולים. ובגלל שהאידיאולוגיה שלנו היא לתת מענה נגיש לכל אדם אנחנו עושים צעדים לייצור מקיים יותר." ואכן כל הבקבוקים של המותג עשויים מפלסטיק ממוחזר וניתנים למיחזור ב-100%.

אז אילו מהמוצרים המעולים של המותג נראה בארץ? 

על פי ההצהרה לעיתונות נכון להיום יגיעו לרשת סופר-פארם 16 מוצרים של המותג. המוצרים יכללו קרמי פנים ועיניים, תרסיסים, מסכות, תחליב, טונר ותרחיצי פנים וגוף. טווח המחירים יהיה כמעט זהה לזה שבחו״ל וינוע בין 35 שקלים ל-99 שקלים. המוצרים בהתחלה יהיו ב-50 סניפים ברחבי הארץ ויהיו ניתנים לרכישה גם באתר האינטרנט של סופר פארם.  

"לקח לנו 4 שנים להביא את המותג לארץ ואני גאה לומר שהחברים בסופר פארם עשו עבודה מצוינת. היה להם חשוב להביא ללקוחות את המוצרים ובצדק. אני גאה גם לספר שכל האהבה שהמותג צבר לאורך שנים היה 100% אותנטי. מעולם לא שילמנו לאף אחד או אחת לדבר על המוצרים שלנו והתוצאות מדברות בעד עצמן".

Translate
דילוג לתוכן