BringThemHomeNow#

מחיר נגיש, חומרים פעילים וריח ממכר – סדרת הסבונים VILLA SOLE היא מה שחיפשנו 

סבון קשה למדתי הוא לא דבר פשוט. כשרוצים לעשות את המעבר מבקבוקי הפלסטיק לסבון שמגיע ללא אריזה, מגלים מאוד מהר את הקשיים. אם המחיר טוב המוצר עדיין מגיע בפלסטיק, אם אין פלסטיק המחיר לרוב מרקיע שחקים. וסבון קשה משום מה נגמר גם ממש מהר! אבל כשאתה רוצה לעשות טוב לסביבה ולגוף שלך… לא מוותרים כל כך מהר. וכך אחרי מחקר יצא לי לנסות את הסבון הקשה של חברת נסטי דנטה והוא הפך לסבון שלי. למה? הוא נגיש, איכותי ומשכר. 

המסע שלי אל הסבון הקשה החל ב-2019, אז התאהבתי בחברה שעושה סבון קשה עוד משנת 1947. 

כן אי שם ב-1947 התחילה חברת נסטי דנטה לייצר סבון בשיטה מסורתית. חומרי גלם טהורים ואיכותיים הורתחו יחד במשך 4 ימים ויצרו את הבסיס המושלם (כך לפחות מספרים) לסבון. החברה המציאה מכונה ייעודית לטחינה משולשת שיוצרת עד היום רמת זיקוק גבוהה. וכך נוצר הסבון עם המרקם האחיד, העמיד והנקי לגמרי מזיהומים. 

היום ממשיך את המסורת הזו הדור השלישי למשפחת נסטי. כך במפעלים של המותג מייצרים את אותם מוצרים מסורתיים, אהובים ונקיים בשיטה מודרנית וחדשנית. כל חומרי הגלם מגיעים מחקלאות מקומית באיטליה. המפעלים משתמשים באנרגיה סולארית ופיתוחים חדשניים ליצור מוצר מקיים יותר. ויש ירידה אמיתית לפרטים והתאמת המוצר למציאות החדשה. כך לדוגמא לצד הסבון הנקי יש גם סבונים עם חומרים פעילים המתאימים לדרישה של הצרכן החדש.

אז למה אני ממליצה עליהם היום? כי מכל הסבונים שניסיתי הם הטובים והמשתלמים ביותר. וזה מבלי לדבר על הריח המשכר. 

גילוי נאות, בפעם הראשונה שהשתמשתי בסבונים של נסטי דנטה כמעט איבדתי אצבע. הסבון המוצק מגיע במשקל אסטרונומי – 250 גרם. כ-150 גרם יותר משאר הסבונים המוצקים בשוק. כך בהתאם כאשר הוא מחליק באמבטיה הוא בעל… משקל. אבל זו בדיוק הסיבה שאני גם אוהבת אותו – המחיר שלו ל-100 גרם הוא בין הטובים בשוק כ-10 שקלים. מחיר ממוצע של סבון מוצק זול יהיה בערך חמישה שקלים. מחיר ממוצע של סבון מוצק בעבודת יד יהיה כעשרים וחמישה שקלים. באחת מחנויות הטבע ראה אותי המוכר תוהה אם לרכוש. כאשר שיתפתי אותו מהחשש לאצבעות הוא מיהר לספר לי כיצד הוא חותך את שלו עם סכין ובכך מונע מצבים לא נעימים. ומאז ועד היום אני והנסטי דנטה בלתי נפרדים. 

לא חושבת שצריך לציין כמה התרגשתי לקבל את הקולקציה החדשה של המותג VILLA SOLE לסיקור. כל הסבונים בסדרה מועשרים בתמצית פטל פראי, חומר פעיל שמגיע עם שלל יתרונות. הפטל עשיר בויטמין C, חומצת שומן אומגה 3, אומגה 6 ועוד. אלו מקנים לו סגולות שאני מעריכה במיוחד – העשרת העור, עידוד קילוף עדין ועיכוב סימני הזדקנות. ומעבר לזה הוא גם מעולה ליובש קיצוני ומרגיע אקזמה. בכנות – תוצאות סימני ההזדקנות הם משהו שבודקים לאורך זמן. אבל על השאר אגיב כבר עכשיו. לאחר השימוש העור מוזן, רך ונעים והיובש הקיצוני שיש לי בשוקיים נרגע! והריח – די נו אין ריח יותר טוב מזה (מוזמנים לתת לי דוגמאות אבל לא תשנו את דעתי). 

ולבסוף – המוטו של החברה הוא זה שאולי קסם לי הכי הרבה, "אנחנו עובדים לא כדי להיות הכי גדולים, אלא כדי להיות הכי טובים". וזה חשוב לי מאוד כי כשאני עושה מעבר למוצרים מקיימים יותר חשוב לי לדעת שהכסף שלי הולך למי שמעריך אותו ואת הערכים שלי בהתאם.

Translate
דילוג לתוכן