סופר פארם ממשיכה לחדש – הסומק הויראלי של PIXI נוחת בארץ 

נראה כי בחודשים האחרונים כל השקה של סופר פארם מוכיחה יותר ויותר כמה החברה קשובה לקהל הלקוחות שלה. אחרי שפתחה בשבועות האחרונים את הרכש החדש שלה ERROCA by super pharm והשיקה בארץ לפני מספר חודשים את מותג הקוסמטיקה האהוב מריו בדסקו. היום מוציאה ידיעה בהחלט רועשת. ליין האיפור של חברת PIXI נוחת בישראל. או במילים אחרות, הסומק הכי ויראלי ברשת נוחת בישראל. 

מותג הקוסמטיקה PIXI הבריטי קיים כבר 20 שנה והפך לאחד ממותגי הקאלט הגדולים בעולם

לפני 20 שנה פתחה פטרה סטרנד, מאפרת ומפתחת מוצר, מותג קוסמטיקה. המותג ששם לו למטרה לייצר מוצרי קוסמטיקה אפקטיביים ופשוטים לכל אישה. מאז 1999 המוצרים של המותג זוכים לאהדה אדירה. במשך שנים הם הופכים ויראלים ברשתות החברתיות, זוכים לסיקור נרחב בעיתונות. ואף הופכים למוצרי קאלט שכל אישה חובבת קוסמטיקה מכירה. 

כך לדוגמא GLOW TONIC של החברה הוא אולי המוצר הכי נמכר ומוכר שלה. הוא זכה בשלל פרסים והפך למוצר המועדף על ידי מאפרות להכנה מקדימה של העור. גם בארץ כמו בעולם המותג זוכה להצלחה אדירה. שכן מאז שהביאה אותו רשת סופר פארם היא ממשיכה לייבא עוד ועוד מוצרים. ולשים עוד ליינים שלו על המדפים.

כעת היא משיקה בארץ את מוצר הדגל החדש שלו, סטיק הסומק ON THE GLOW BLUSH

לא תתפלאו אם נספר לכן שהמוצר זכה למעל 54 מיליון תיוגים בטיקטוק. וכך גם כמעט 951 מיליון צפיות בסרטונים המדברים על המוצר. הוא אפילו אחד מהמוצרים ששרד את גל ההחרמות שנוצר בטרנד בו אנשים מספרים מה הם המוצרי הויראלים שהם ממליצים לא לקנות. מה כל כך מיוחד בו? הסטיק עשוי חומרים טבעיים באיכות הגבוהה ביותר ומספק במשיכה אחת לחות ופיגמנט מהפנט המשתלב נפלא על כל גוון עור. 

הפריט המבוקש ביותר של פיקסי, סוף סוף מגיע גם לישראל ואנו נרגשים להביאו לסופר-פארם.” מסרה שרון אליצור, מנהלת יבוא ופיתוח מוצרים בסופר פארם. ” הדרישה למוצרים הללו עולה בכל רחבי העולם. סופר-פארם ממשיכה לשמור על מגוון דינמי וטרנדי של מוצרים חדשים ומאפשרת ללקוחות לחוות את כל מה שחם בעולם הטיפוח קרוב לבית ובאופן מידי”.

עם שלל חידושים ומגוון רחב של מוצרים ומותגי אפשר בהחלט לציין לטובה את המהירות והיעילות בה סופר פארם מצליחה לספק לצרכנים שלה את המוצרים הכי מבוקשים בשוק. אנחנו כבר סקרניות לראות מה יהיה הדבר הבא שנזכה לראות אותם מביאים לארץ…

דילוג לתוכן