המעריצים כועסים – בריטני ספירס עושה בודי שיימינג לכריסטינה אגילרה

אחרי השנתיים האחרונות בה המעריצים של בריטני ספירס ליטרלי הצילו אותה מהאפוטרופסות של אביה, מגיעה מכה לה היא לא ציפתה. הם התהפכו עליה, ונראה שבצדק. בימים האחרונים הזמרת ממשיכה להעלות מגוון רחב של פוסטים בהם היא פותחת את הלב ומדברת בכנות מלאה על מגוון נושאים. אלא שהפוסט האחרון שלה היה צעד אחד יותר מדי. ועכשיו היא נמצאת במרכז סערת בודי שיימינג רצינית. בה “השפילה” אולי את האויבת המרה שלה כריסטינה אגילרה… אז מה קרה שם? 

כמו שאמרנו קודם לכן, בימים האחרונים בריטני ספירס מעלה מגוון פוסטים לרשתות החברתיות וכותבת על נושאים שלא יכלה לדון בהם בחופשיות עד היום. היא שינתה את שם היוזר שלה ל-Channel 8, העלתה תמונות עירום. אבל כלום לא הכין אותנו העוקבים לפוסט הגרפיקה שהעלתה ובו טקסט. “גיליתי שיש רק דרך אחת להיראות רזה: לבלות עם אנשים שמנים” נכתב בו. 

בקפשן של הפוסט כתבה כיצד במשך שנים היא לא יכלה לבחור את הרקדניות שלה בהופעות חיות. 

היא לעגה למראה שלהן וקראה להן “המטפלות של הילדים שלה”. בהמשך ציינה כי אם היו לה את רקדניות הרקע של כריסטינה אגילרה היא הייתה נראית “מאוד קטנה” ושאין סיבה לא לדבר על זה. “אתם לא חושבים שהביטחון העצמי שלי היה מעט יותר טוב אם הייתי יכולה לבחור איך לחיות, לאכול, למי לצלצל, עם מי לצאת ומי יהיה איתי על הבמה!!! קשה לפעמים לראות איך הנשיות שלי נלקחה ממני וכולם ישבו בצד ולא אמרו כלום. בכל מקרה אני יהיה פה לדבר על הדברים שאנשים אף פעם לא מדברים עליהם”. 

הפוסט מגיע לאחר שלפני כמה ימים העלתה זמרת הפופ פוסט בו כתבה כי היא ממש חוותה טראומה מלרקוד עם המון רקדניות. וכן גם משתפת כי היא לא רואה את עצמה מופיעה בעתיד. “אני בטראומה לכל החיים וזה מעצבן אותי ואני בטח לא אופיע שוב בחיי. כי אני עקשנית ואני אוכיח את הפואנטה שלי”

מאז הרשת גועשת וכולם מנסים להבין מה בדיוק קרה שם. 

עיתון האינדיפנדנט ניסה לקבל תגובה מנציגיה של אגילרה ללא הצלחה. עמוד האינסטגרם של פייג’ סיקס העלה פוסט שאומר כי אגילרה הורידה מבריטני עוקב בשעות האחרונות. ובתגובות המעריצים והמעריצות לא מרפים מהזמרת ומביעים מחאה על שאמרה. עוקב אחד רשם “לא, רק לא בודי שיימינג”. עוקב אחר ניסה להרגיע וכתב “המלצה שלי תמחקי את הפוסט”. 

האירוע עוד צעיר ובארה”ב רק התעוררו עכשיו נשאר רק לראות איך הדבר יתפתח

דילוג לתוכן