האם החתונה של ג’סטין והיילי ביבר הייתה בכלל למטרות מס?

 לאלו שיודעות לאן אני חותרת, אני מוחאת לכן כפיים ומבקשת שתיצרו איתי קשר. זאת כדי שנוכל להמשיך לרכל בלי רגשות אשם על אנשים שבחיים לא נפגוש. לאלו שלא יודעות, ומעולם לא שמעו את השמועות השונות והמשונות על נישואיהם של היילי וג’סטין ביבר. אני פה בשבילכם בואו נצא לדרך! 

מידע כללי חשוב: היילי וג’סטין התחתנו ב-30.09.2018. 

איך אני יודעת את התאריך המדויק? כי הגברת ביבר מכורה לאינסטגרם. היא רושמת שם *הכל* (כבר קולטים שאני לא אוהבת אותה ועוד לא התחלנו ללכלך). אז חיטטתי. אני לא עוקבת אבל מותר לי היא ציבורית, כלומר הפרופיל. היילי היא כמו שעון שוויצרי. כל ולנטיינ’ז פוסט של השניים עם לבבות וורדים וחיוכיםץ כל יום הולדת של הבחורצ’יק יש לו פוסט החל מגיל 26! כל שאר הפוסטים הם כמו שניתן לנחש עמודי שער, פוטושוטס ותמונות של RHODE שהוא מותג טיפוח הפנים של הגברת. 

הזוג שהתחתן בספטמבר 2018 התחיל את מערכת היחסים שלו כמה חודשים קודם לכן. על פי הטיימליין שרץ באינטרנט הזוג התחיל לצאת באזור יוני של אותה שנה, לאחר היסטוריה ארוכה של הוק אפס וקז’ואל דייטינג. ג’סטין הציע ביולי בחופשה והזוג חתם את הסיפור חודשיים לאחר מכן. כאן אתן צריכות לתהות וואטדפאק? 

השמועות על נישואים פיקטיביים בין השנים הן לא שמועות חדשות. 

עכשיו שהזוג חוגג ארבע שנים יש לי תיאוריה מטורפת שהולכת להעיף לכן את הביבר מהלקסיקון. כאחת שמסתובבת ברילס ולא בטיקטוק (זה הזמן לצחוק עלי) נחשפתי לסרטון על פודקאסט שנעשה על הזוג ביבר בכל הנוגע לנישואים שלהם ולטיימינג המחשיד. מה היה דחוף לג’סטין שמחליף נשים כל שנה-שנתיים? מאיפה פתאום חתונה?

אז זהו, הזוג טוען שהחיבור המרכזי שלהן הוא הכנסייה שלהם (PUKE). שניהם הולכים כבר שנים לאותה כנסיה או דת או וואטאבר, הם עוקבים אחרי אותו “מנהיג של הדת הנוצרית” יעני PASTOR. אשר כנראה יש לו מן ההשפעה על החתונה ועל הזוג כי מתברר שהם עוקבים אחריו ברמה של טסים אחריו לכנסים וכדומה. משועממים משהו.

כעת בואו נדבר על בירוקרטיה משעממת! אזרחות. 

ג’סטין ביבר, כמו שכולנו יודעות, הוא קנדי. מה אנחנו יודעות על אישורי עבודה בארצות הברית לאזרחי קנדה? אני אישית כלום, אז חקרתי. קודם כל לקבלת אזרחות בארצות הברית צריך להתחתן עם בעל אזרחות זו. היילי ביבר הינה אזרחית אמריקאית וג’סטין לא. ברגע שהשניים התחתנו הוא קיבל… אזרחות. אך בשביל שהדבר יכנס לתוקף עליהם להיות נשואים לפחות חמש שנים! 

בספטמבר נגיע לארבע שנות נישואים וכעת צצות השמועות כי הזוג ב”קשיים” (כאילו שאי פעם הם לא היו), ג’סטין חושד שהיילי בוגדת בו. ואפילו צצות טענות שהנישואים שלהם מפוברקים.

אנחנו הולכות לדבר על המשפט האחרון. הנה שמועות ג’וסיות ברמות! 
  1. ג’סטין לא שילם מס כמה שנים וחייב לממשלת ארצות הברית כ-2 מיליון דולר (!).
  2. מעל 300 אלף אזרחים אמריקאים חתמו על עצומה הקוראת לנשיא להחזיר את הזמר לקנדה בגלל המוניטין שלו 
  3. היילי ואבא שלה תכננו את הנישואים כדי שאביה יוכל לשלם על החוב של ג’סטין. ובהתאם הוא חתום על פרופר חוזה, לא כתובה חברות, חוזה שנוסח על ידי עורכי דין הנוגע להתחייבויות ספציפיות בכל הנוגע לגירושים, כסף ואולי ילדים.

הנרטיב הזה לא נגמר שם אלא רק מתחיל והוא כנגד שני הצדדים (אנשי היח”צ שלהם עובדים קשה). יש האומרים כי ג’סטין ביבר והצוות שלו החליטו ללכת על התוכנית (של החתונה המפוברקת) הזו כי היא הטובה ביותר בשביל הקריירה שלו לטווח הארוך. ויש הטוענים כי היילי ואבא שלה שיקרו ורימו את ג’סטין במטרה לספק לה נישואי נוחות. וואטדפאק ?

רבים טוענים כי ג’סטין האמין שהנישואים האלו יצילו אותו, והוא אכן אמר זאת בראיון. כך שניתן לתהות האם זו אמירה תמימה של נוצרי אדוק (שהוא מעולם לא היה לפני כן)? או שהנרטיב נכתב בצורה מובהקת כדי לשנות את המוניטין, להקל על הקריירה ואף לתת להיילי חמש שנות תהילה (במקום 15 דקות, הבנתן?).

דגלים אדומים בכל הנוגע לנישואים בין השניים עלו מהרגע שהתחתנו. השמועות יסתיימו כנראה בספטמבר 2023 כאשר יעלו (אולי) לכותרות הודעות רשמיות של השניים.  אני בהחלט מאמינה לשמועות בעקבות מה שכתבתי לכן כאן. כאחת שמאמינה כי הגוף והנפש מחוברים לא הפתיע אותי לשמוע שבמהלך הנישואים של השניים היילי אובחנה עם חסימה של עורק במוח לאחר תסמינים של שבץ (אמאלה חמסה חמסה חמסה) ועברה ניתוח מציל חיים. וג’סטין חווה שיתוק מלא בחצי מפניו! (מחלה שנקרא, Ramsay Hunt Syndrome – RHS) ואני שואלת שוב… וואטדפאק????

נצטרך לחכות ולראות.

דילוג לתוכן