נשים שאני אוהבת לעקוב אחריהן #5

הגיע הזמן למהדורה חדשה של הפינה שלנו ״נשים שאני אוהבת לעקוב אחריהן באינסטגרם״. כמו בכל מהדורה אציג לכן.ם כמה נשים מוכשרות שמייצרות תוכן ייחודי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. ושכמובן מאוד שווה לעקוב אחריהן. כל אחת מהן יוצרת תוכן בנושאים שונים לכן תוכלו למצוא למי אתן.ם הכי מתחברות ולעקוב אחריה. ואם אתן.ם כמוני אולי אפילו תתחברו לכולן ותוכלו להנות מתוכן מגוון וייחודי. שנתחיל?

ריי שגב

ריי שגב היא חלוצת הבודי פוזיטיב בישראל. היא לא רק הדוגמנית הפלאס הראשונה היא גם פתחה את הסוכנות הראשונה לפלאס סייז ועשתה מהפכה בארץ. ובלי קשר לכל הרזומה המדהים שלה שצריך שלוש כתבות בשבילו… בחשבון האינסטגרם שלה תוכלו להנות מסטוריז שווים מהיום שלה, מעבודה עם דוגמניות והרולמודלז שלה, טיפים לחשבון האינסטגרם שלכן.ם ולמיתוג אישי ואפילו המלצות למותגים שווים שהיא אוהבת. השאלה האמיתית היא למה אתן.ם לא עוקבות.ים עדיין? 

סטפני מגין

סטפני היא צלמת ויוצרת תוכן ויזואלי מוכשרת ברמות. וחוץ מזה שהיא לומדת צילום אצל רון קדמי היא גם מתחזקת חשבון אינסטגרם מושקע ביותר. למה שווה כל כך לעקוב אחריה? בתור יוצרת תוכן בעצמי שתמיד חושבת שהיא יודעת ולמדה כבר הכל על האינסטגרם, כשאני נכנסת לחשבון של סטפני אני תמיד מופתעת ולומדת דברים חדשים. ואחרי שחשבתי שכבר אין מה ללמוד עוד ושאני באמת כבר יודעת הכל היא מצליחה להפתיע אותי! אז אם אתן.ם יוצרי.ות תוכן או סתם אוהבים.ות לראות טיפים לצילום ולאינסטגרם אתן.ם חייבים.ות לעקוב. 

מאיה אפרתי

הכירו את מאיה אפרתי, מנכ״ל משרד היח״צ יפה אפרתי. חוץ מלהיות יחצ״נית מוכשרת היא מתחזקת עמוד אינסטגרם מ ד ה י ם. הסטוריז שלה הם אגדה, תשאלו כל אדם שעוקב אחריה. מאיה תמיד הכי מעודכנת בכל מה שקורה בעולם (אם זה עולם הפופ, אופנה, חדשות או וואטאבר. ליטרלי היא יודעת הכל) והם תמיד יעלו לסטוריז שלה או לפייד בתוספת תגובה/ביקורת קורעת. זה כמו לעקוב אחרי enews רק טוב יותר. אני תמיד מעודכנת בזכותה. בפיד שלה היא אוצרות מגוון גדול של דברים שהיא אוהבת וכיף לקבל מהם השראה! בין אם מדובר בתצוגות, עיצובים ועוד. קיצר אסור לכן.ם לפספס אני אומרת לכן.ם.

הילה קנוף

הילה קנוף היא פודי אמיתית. כזו שכל סטורי שלה מלא באוכל טעים שגורם לי לרייר. והתמונות בפייד אפילו עוד יותר!! התכנים שלה הכי אמיתיים וכנים שיש אם אוכל לא טעים היא תגיד (כך שתמיד אפשר לסמוך על האותנתיות שלה, דבר שקשה להשיג באינסטגרם). הרייל החדש שלה 5 דברים שאכלתי לאחרונה בת״א והם לא מאסט, רק מוכיח כמה היא גאונה ואותנטית. בהיילייטס שלה תוכלו למצוא גם המלצות אוכל שוות לחו״ל. אז ממליצה לכן.ם לא לטוס לפני שתסתכלו על ההמלצות שלה ותעשו רשימה. בקיצור לכו לעקוב אבל אזהרה חשובה. אל תכנסו רעבים. 

דילוג לתוכן