20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

מחאות מחוץ לביתה של אנה וינטור ועליה חדה בביקוש לקרוקס – חדשות האופנה

ממהדורת החדשות אפשר להתעלם בקלות. במיוחד עכשיו אחרי השבעת הממשלה (תודה לאל). אבל מהדורת חדשות האופנה החדשה שלנו היא בהחלט משהו שלא כדאי לפספס. כמו שהבטחנו מהדורת החדשות שלנו תשאיר אתכם מעודכנים בכל מה שאתם חייבים לדעת על הנעשה בתעשיית האופנה. הרי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם באירוע או שיחת מסדרון מבולבלים ולא מודעים להפגנות שמתקיימות מול ביתה של אנה וינטור לדוגמא. או הקולקציות החדשות של אלבר אלבד שיוצאות לאחר מותו. אז… שנתחיל?

אז על המחאה מחוץ לבית של אנה וינטור שמעתם?  

ביום שלישי שעבר ארגון העובדים של הניו יורקר (בו חברים גם עובדי מערכת ווג תחת קורת הגג שהיא, קונדה נאסט) יצא להפגין מול ביתה של אנה וינטור. מדוע אתם שואלים? ארגון העובדים מנסה להעלות את שכר הבסיס של העובדים כבר מעל לשנה. הפגנה זו מגיעה לאחר 2 אירועי מחאה קודמים וכן גם הליך גישור בו הוצא לעובדים העלאת שכר נמוכה משציפו לה. הסלוגן למחאה? “Bosses wear Prada, workers get nada!“. על פי המוחים לוינטור השפעה עצומה בתאגיד התקשורת קונדה נאסט והיא יכולה לעזור להכריע את הכף בנושאים רבים, בינהם גם משכורות העובדים. זו לא הפעם הראשונה שעובדים בתאגיד מוחים שכן על פי כתבה בניו יורק טיימס התאגיד עבד עד השנים האחרונות בשיטה שמנעה מהעובדים להתאגד ובכך נמנע במשך שנים ממצבים דוגמאת זה. 

אתם צחקתם אבל הם פה ובגדול – עליה חדה בביקוש לקרוקס וכן גם בחיקויים לה! 

חברת ההנעלה קרוקס ממשיכה לרכב על גל ההצלחה והתהילה אליו זכתה בזכות משבר הקורונה. על פי מנכל החברה אנדרו רייס, הביקוש לנעלי הגומי הפך לגדול ביותר בהיסטוריה של החברה. המכירות של החברה ברבעון הראשון של השנה גדלו ב-64% והגיעו ל-460 מליון דולר שזה כפול מהרווחים שראו באותה התקופה בשנה שעברה (שנת הקורונה). המכירות וההפצה הגלובלית עזרו לחברה לבסס את מעמדה מחדש וכן גם לנפץ מגוון רחב של תחזיות שחזו לה נפילה בהמשך השנה. לאור הביקוש החלו גם לזרום לשוק מגוון רחב של חיקויים וקרוקס מנסה לעשות כל שביכולתה כדי למנוע זאת. בתביעה חדשה שהגישה החברה היא דורשת לאסור כניסה של כל ״חיקוי או דגם״ שמפר את זכויות היוצרים של הנעל הקלאסית לתחומי ארה״ב. ועל זה נאמר – צוחק מי שצוחק אחרון…

האם פארארי תצליח בפעם הראשונה לפרוץ כמו שצריך לעולם האופנה?

מותג המכוניות פארארי הציג ביום ראשון את תצוגת האופנה הראשונה שלו במטה חברת רכבי היוקרה במרנלה, איטליה. בתצוגה הוצגו 3 ליינים לנשים גברים וילדים תחת עיצובו של רוקו איינו. איינו, שעבד בעבר בארמני ודולצ׳ה וגבאנה, לקח את תפקידו בחברה ברצינות ועשה בשנה האחרונה מאמצים רבים לשנות את האופן בו העולם רואה את פרארי. בין היתר הוא סגר מחצית מחנויות המותג ברחבי העולם ועבד על חנות קונספט ייחודית שתפתח במילאנו באוגוסט הקרוב. המותג מתכנן להוציא 6 דרופים במהלך השנה שימכרו ב-12 החנויות שלו ברחבי העולם. עוד מתוכנן למותג רכבי היוקרה שיתוף פעולה סודי עם Highsnobiety. ומה יהיה טווח המחירים? החל מ-500 אירו ומעלה כיאה לכל בית אופנה גדול אחר. האם השינוי הזה יצליח? האם אנחנו בעתיד נחשיב את פרארי לבית אופנה מן המניין? נחכה ונראה…

בית האופנה של אלבר אלבז (זכרונו לברכה), AZ FACTORY, יוציא בקרוב למכירה פריטים שעיצב לפני מותו 

בית האופנה AZ FACTORY פרסם השבוע ידיע ובה פירט על ההשקה הקרבה שלו. מדובר ב-״2 סיפורים״ עליהם אלבז עבד ואישר באופן סופי לפני מותו בטרם עת. 2 הקולקציות שנקראות SuperTech-SuperChic ו-Free Too יציגו טכנולגיה חדשנית של סריגה בתלת מימד ועוד פיתוחים מקיימים. בקולקציות יכיר המותג לראשונה את ליין התיקים שלו שעל פי אלבז ״יאפשרו לכל אישה לחבק ולהרגיש מחובקת״. אלבר אלבז נפטר ב-24 לאפריל בעקבות סיבוכים של מחלת הקורונה חודשים ספורים לאחר שהשיק את בית האופנה החדש שלו בשיתוף הקונגלמורט ריצ׳מונט. 

דילוג לתוכן