20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

השבוע יושק MARQE, אתר האופנה שאתם חייבים להכיר

רבים מאיתנו רוכשים כבר שנים באתרי מכר גדולים, המאגדים ואוצרים מותגי אופנה ולייף סטייל מרחבי העולם. אך עם פרוץ מגפת הקורונה ועצירת המשלוחים הבינלאומיים היה ברור שיש צורך לפלטפורמות דומות גם בארץ. עם העלייה בפתיחת חנויות האונליין הגיע גם העלייה בפתיחת פלטפורמות מכר. פלטפורמות שמאפשרות לנו הצרכנים להכיר, ללמוד ולתמוך במעצבים מקומיים. ולמעצבים ומותגים מקומיים, צעירים וותיקים כאחד, חשיפה ושירות שלא יכלו לקבל קודם לכן בשום מקום אחר. בעזרת הפלטפורמה חדשה, MARQE, שתושק בשלישי הקרוב תוכלו להכיר ולרכוש ממעצבים מכל רחבי העולם בקלות ויעילות שלא נראו פה עוד. 

היקף הרכישות באינטרנט בשנת 2020 זינק בכ-15%. ואיך לא כאשר מביאים בחשבון את העובדה שכולנו היינו נעולים בבתים ומשוועים לחתיכת מהעולם החיצון.

ברבעון הראשון של 2021 דיווחה ענקית התשלום פייפאל כי חל גידול בסכום העסקאות הממוצע לכל צרכן במשק. עוד נכתב בדיווח כי אחד הענפים הבולטים והמשפיעים ברכישות ברשת הוא אופנה. על פי אפי דהן (בראיון לגלובס) , מנהל אזור ישראל, מרכז ומזרח אירופה ב-PayPal, הקורונה גרמה למעבר מואץ של עסקים לאונליין וכן גם העדפה של הצרכנים לרכוש מספקים ומותגים מקומיים. חברות אופנה ישראליות מכל הסוגים והגדלים השקיעו סכומי עתק בניסיון להגיע לקהל היעד שלהם דרך הרשתות החברתיות וחנויות האונליין. וכשכולם עוברים לאונליין היה ברור שזה רק עניין של זמן עד שפלטפורמת אופנה חדשה תסחוף אותנו אליה. 

מיזם השופינג החדש MARQE הוא הדוגמא המושלמת לפלטפורמה הסוחפת שחיכינו לה. במיזם שותפים בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה והיזמית חמוטל בורוכוב, השחקנית והיוצרת רונה לי שמעון ושמחה קובארי שותף במשרד עורכי הדין מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות׳. ב-MARQE תוכלו לרכוש, להכיר מקרוב ולהיחשף לתעשיית האופנה הישראלית ומעצבים מכל רחבי העולם. הפלטפורמה מאפשרת לנו הצרכנים לקבל חווית קניה שעוד לא נראתה פה קודם לכן. נכון להיום תוכלו למצוא בו מעל 80 מעצבים ומותגים מהארץ והעולם! ביניהם דורין פרנקפורט, אופיר איבגי, בוטלג בוטיק, נורת׳ן סטאר ועוד רבים אחרים.  אבל הפלטפורמה לא עוצרת רק באופנה. ותוכלו להכיר מגוון רחב של מותגים ייחודים גם בקטגוריות הלייף סטייל והביוטי.

המיזם מושק השבוע אחרי שנים של השקעה מצד המייסדים שלו. הם דאגו לייצר פלטפורמה מבוססת עם שירותים נגישים ומוזלים לכל הצדדים. המיזם קם כדי לתת במה ולתמוך בתעשיית האופנה הישראלית המאתגרת. ובמעצבים והמותגים הרבים שלא מצליחים לזכות לחשיפה המגיעה להם בארץ. המטרה הסופית של המיזם היא להפוך לפלטפורמה חובקת עולם. מזמינות אתכם להיכנס ל MARQE ולהכיר בעצמכם מגוון מעצבים מהארץ והעולם. להיחשף לסגנונות חדשים ויוצרים צעירים ולתמוך בתעשיית האופנה העצמאית. ולהתרגש שוב מאופנה ועיצוב.

דילוג לתוכן