2000 התקשרה היא רוצה את הפאדים שלה בחזרה

שנות ה2000 היו רבויות במכנסיים נמוכים, חולצות בשכבות, בריטני ספירס, פריס הילטון ועוד המון המון דברים טובים. וגם כאלה קצת פחות שאנחנו מנסות לשכוח. אז כדאי לכם להתכונן כי בעולם האופנה כמו בעולם האופנה, חוזרים אלינו ״טרנדים״ שהיו בכל מקום ב-00׳. וכן הם יהיו בכל מקום גם עכשיו. הכינו את עצמכם, את הארנק ואת מנהל הבנק לפאדים הבאים. ולמי מכן שעדיין לא יודעת מה זה פאד… לחצו כאן להסבר על ההבדלים בין פאד לטרנד של צמד הטרנדולוגיות המדהימות נתלי יצחקוב וליאור פישר מהסוכנות לחיזוי טרנדים  The Visionary.

1. רוקטדוג

כפכפי הרוקטדוג שלי היו הכפכפים הכי לבישים שהיו לי ביסודי, ולגמרי גם האהובים עליי. היו לי שני זוגות בצבעים ורוד ושחור ותמיד חלמתי על כאלה גבוהות כמו של אמא… והנה המשאלה שלי התגשמה והן חזרו. בתמונה אמנם תראו את הכפכפים של נייקד וולף כי אין לרוקטדוג תמונות של הכפכפים המקוריות באינסטגרם. אבל תוכלו למצוא את המקוריות של רוקטדוג תוכלו למצוא בקישור פה.

2.אד הארדי

אד הארדי הוא מקעקע מפורסם שהביא את אומנות הקעקועים היפנית המסורתית לאמריקה ולמה שהיא היום. מאוחר יותר הפך למעצב מפורסם עוד יותר כאשר פתח חברה על שמו. בה עיצב ומכר נעליים, טישירטים, גינסים, כובעים (ומה לא) בהדפסים מדהימים בהשראת הקעקועים שקעקע. ובואו הוא מפורסם בעיקר בגלל הסצנה בסרט ״שוב בן 17״ בה זאק אפרון לובש אד הארדי מכף רגל ועד ראש. 

View this post on Instagram

A post shared by Madison Beer (@madisonbeer)

3.Whale Tail 

 ווייל טייל או בעברית זנב לויתן (בגלל איך שהחוטיני נראה כשהוא מבצבץ מהמכנס) הוא אחד מהפאדים שאני לא מצליחה להבין… וממש חושבת שהיה צריך להישאר בשנת 00׳. האינסטגרמריות המפורסמות בהולייווד כבר חוגגות עליו. מותגי העל ובתי האופנה ניצלו אותו עד תום בעונות האחרונות ונראה ש… כן אין לי באמת מילים…

4. קליפסים קטנים בצורת פרפרים

הטרנד האהוב עליי ברשימה היום. אני שומרת קליפסים כאלה כבר שנים במגירה (שלי בצורת של פרחים קטנטנים) ומחכה לרגע בו אשתמש בהם שוב! והנה הרגע הגיע!  לפי דעתי אין משהו שמרגיש יותר 00׳ מהקליפסים הקטנים האלו. בקיצור אל תגידו שלא אהבתן…?  מכירות מקום לרכוש בו פרפרים? שלחו לנו הודעה ב-DM!! 

מהו הטרנד מתחילת שנות ה00׳ שהייתם רוצים שיחזור? איזה טרנד אתם הכי אהבתם? יש לכם עוד דברים שאתם בטוחים שיהפכו לטרנדים? ספרו לנו בתגובות או באינסטגרם ובפייסבוק שלנו! 

Translate
דילוג לתוכן