4 טרנדים משבוע אופנת הגברים ss23

שבוע אופנת הגברים אמנם נגמר אבל הטרנדים הרבים שהוא הולך להכניס לחיינו רק עכשיו מתחילים לבצבץ. ויש למה לחכות. אז על איזה טרנדים אני מדברת? יש המון אבל היום אנחנו נתרכז בארבעה שאני חושבת שהם הכי חשובים. כאלו שחצו את הגבול אט אט מאופנת הנשים לזו של הגברים. דבר שמוכיח לנו (שוב) שבקצב הזה לאופנה לא יהיה ממש צורך במגדר.

מימין לשמאל: דריס ואן נוטן, וטמנס, פראדה, אטרו
מיקרו מכנסיים

נראה שבכל קולקציה שהוצגה בשבוע אופנת הגברים ראינו את טרנד המיקרו מכנסיים (מיקרו יחסית לאופנת גברים). הטרנד שהתחיל בכלל באופנת הנשים בתצוגה של מיו מיו, זו שהקפיצה את המיקרו חצאיות ואחריהן את המיקרו מכנסיים, זולג לאופנת הגברים. והמעצבים עפים עליו. אז לא משנה מה המגדר כנראה שה״מיקרו״ הולך להיות הדבר החם לכולם.

מימין לשמאל: egonlab, מרין סרה, דריס ואן נוטן
מכנס חצאית 

הכרזתי עליו פה בכתבה שעשיתי בנובמבר. ומאז הוא מופיע בכל תצוגה ותצוגה. נראה שבתי האופנה הגדולים מקשיבים לי (בדוק). לא הייתה תצוגה בשבוע הזה שלא ראיתי איזה חצאית מעל מכנס וגם הוא כמו המיקרו חצאיות והמכנסיים עבר אלינו מקולקציות הנשים לגברים ואני אוהבת את זה.

מימין לשמאל: לואי ויטון, הד מיינר, איסי מיאקי, וטמנס
מכנס על מכנס

כנראה שטרנד המכנס חצאית תפס כל כך חזק שאחריו כמובן היה הכרחי שיגיע טרנד המכנס על מכנס. אם תכנסו לווג רנוואי תוכלו לראות את התצוגות הרבות והמעצבים שמציגים מכנס מעל מכנס בצורה כזו או אחרת ואני חושבת שאני מאוד אוהבת את זה. איפה קונים?

מימין לשמאל: loewe, פנדי, לואי ויטון, הד מיינר
יוטיליטי

אחרי מכנסי הקרגו שהציפו את הרשתות החברתיות מגיח טרנד היוטיליטי שוב והפעם בצורה של ג׳קטים. משמעות המילה יוטיליטי בעברית הוא שימושי ותוכלו לראות את זה מתבטא בטרנד בכמות הכיסים ורוכסנים שנמצאים בגקטים כך שיהיה שימושי ונוח להשתמש בגקט ולסחוב בו דברים. ממש כמו הכיף בכיסים של המדי ב. לא צריך תיק. או שזאת הייתה רק אני.

 מזכירה לכן.ם תמיד לחפש קודם ביד שנייה את הטרנד הרצוי או אפילו למצואדרך יצירתית  למחדש אותו. ואז אם ניסיתן.ם ולא הצלחתן.ם למצוא אותו בדרך ירוקה עברו לחנויות. תכתבו לנו כאן בתגובות או בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו לאיזה טרנד אתן.ם הכי התחברתן.ם ומה אתן.ם רצים לקנות? 

 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן