BringThemHomeNow#

כפכפי פלטפורמה ועוד 4 טרנדים שאתם.ן חייבים.ות לנסות עכשיו

כמו שעמית דואגת לעדכן אתכם בחדשות האופנה, אני פה לעדכן אתכם בטרנדים שיכבשו אותנו בזמן הקרוב. אז הנה הגעתי שוב כדי לספר לכם על הטרנדים החדשים והאהובים עליי ושכולכם.ן חייבים.ות להתחיל לאמץ. בתכלס אתם לא חייבים כלום, אבל הטרנדים ממש יפים אז למה לא? אז בואו נתחיל עם כפכפי הפלטפורמה!

1. כפכפי פלטפורמה 

על הכפכפי הפלטפורמה או בשם שנתן להן סטיב מאדן ״סלינקי סלייד״ עוד כתבתי במגזין ביולי 2018.  אז התחננתי שסטיב או מישהו בעולם יחזיר אותן. שלוש שנים אחר כך והנה הן כאן. נראה שהסבלנות משתלמת והקלסאיקה תמיד חוזרת. את הנעל הכי לוהטת של שנות ה-90 תוכלו להשיג היום אצל סטיב מאדן באתר העולמי. או לקנות את הכפכפים המושלמות בהשראת הדגם המקורי של מאדן שהמותג Vagabond הוציא (לי כבר יש אותן) ונמכרות עכשיו באתר ובחנויות סטורי. ממליצה לרוץ או להזמין לפני שייגמר…  (דרך אגב התמונה למטה זה הזוג של עמית!) 

2. חום חום חום

ולא התכוונתי למזג האוויר. דווקא עם הטרנד הזה אני קצת באיחור מהסיבה הפשוטה – ממש ניסיתי להכחיש אותו. מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא אהבתי את הצבע. אני כמובן מדברת על חום כהה כן? לא קאמל או בז׳ שכולנו כבר לובשות. אבל טעם משתנה ונראה שבגלל השפעת הקולקציה של גו׳צי עם דה נורת׳ פייס על עולם האופנה גם אני מאוהבת בו .הציפורניים שלי לדוגמא, כבר חודשיים צבועות בגווני חום שונים. רק מעדכנת אתכם שהדבר הראשון שכולם עושים זה לקנות אולסטאר חומות אז אם חיפשתם מאיפה להתחיל…

3.חצאיות ארוכות

אני מאמינה שלטרנד הזה ייקח עוד קצת זמן עד שיגיע לחנויות. אבל אנחנו לא נחכה לחנויות כדי לספר לכם.ן על הטרנדים החדשים ביותר. מהסיבה הפשוטה שאתם.ן צריכים.ות להיות מוכנים.ות אליהם מראש. בקיצור החצאיות היו אולאובר התצוגות בשבועות האופנה האחרונים וכולנו יודעות שלוקח קצת זמן עד שדברים מגיעים אלינו. בתכלס אולי זה משהו שאפשר למצוא בחנויות יד שנייה טובות. הרי הטרנד הזה היה בכל מקום בסוף שנות ה-90׳ תחילת 00׳.

4. צעיפים לראש

לפני חודש בערך ראיתי סרט (שאני ממש לא ממליצה לראות) עם ג'וליאן מור בו היא משחקת עקרת בית בשנות ה- 50. מטפחת הראש שלה תפסה את תשומת ליבי והתאהבתי. ואכן אפשר לראות אותן גם בתצוגות האופנה. אמנם קשירת ה״בנדנה״ יותר שיחקה בתצוגות ובעונה שעברה אבל אני בכלל מדברת על קשירת ה״סבתא״ (זה שם שאני המצאתי האם יש לזה שם אמיתי?). חייבת לקנות צעיפים.

5. חליפות מחוייטות 

אני מדברת על חליפות של שלושה חלקים. מכנסיים מחוייטים, ווסט ובלייזר. לגמריי הקאונטר טרנד של החליפות הסווטס ותוצאה ישירה של הרצון העז לסיים עם הקורונה. נמאס לנו כבר שנוח לנו. שהכל מאוד ״ביתי״ או ״חופשי״. אנחנו רוצות לחזור לתקופה שהיינו בוס ליידי ולצאת עם חליפה ועקבים. אולי זאת רק אני אבל היי אם אתן גם חושבות אז תצביעו. בקיצור אני אומרת לכן זה הולך לקרות ואני מחפשת חייט. למי יש מספר?

וכמובן כמו בכל סוף כתבה. אם ראיתן את אחד הטרנדים או כולם אצל מעצבים ישראלים שלחו לנו הודעה פה או ברשתות החברתיות כדי שנוכל להמליץ עליהם ושכולנו נתמוך בתעשייה הישראלית! זה הזמן גם לעקוב אחרינו בפייסבוק או באינסטגרם לעדכונים שוטפים! 

Translate