מהיום תוכלו ללמוד עיצוב אופנה מאלון ליבנה

אחרי אין ספור ניחושים ושלל תיאוריות קונספירציה, גילינו סוף סוף מה הוא הפרויקט הסודי של מעצב האופנה אלון ליבנה. אתמול בערב הושק באירוע מיוחד הפרויקט ושמחנו לגלות כי מדובר במיזם דיגיטלי ללמידה מרחוק. הפרויקט, עליו עבד המעצב במשך שנתיים, מאפשר לכל אחת ואחד ללמוד עיצוב אופנה מליבנה. אחד המעצבים הישראלים המוערכים והמפורסמים. אז איך אפשר להתחיל ללמוד אצל אלון? הנה כל הפרטים. 

בשבוע שעבר יצאה ההודעה על פרויקט הדגל החדש והסודי שהשאיר רבים סקרנים

בהזמנה לאירוע ההשקה לא נמסרו הרבה פרטים מלבד שם הפרויקט –  MASTERS. ליבנה שידוע בפרויקטים הצליח ליצור בכל פעם מחדש באזז משמעותי סביב כל דבר שהוא עושה.לפני ההשקה נמסר כי על הפרויקט המדובר עובדים כבר שנתיים. אלא שברור היה שלא מדובר בקולקציה חדשה שכן רק עכשיו הציג בשבוע האופנה קורנית תל אביב 2023. וכן חשף את שיתוף הפעולה הייחודי עם חברת הנעליים הישראלית טבע נאות. במסגרתה יצר קולקציית קפסולה של נעלי כלה נוחות

אז במה חשבנו שמדובר? אנחנו במגזין חשבנ שמדובר בפרויקט אמנותי. יש מי שתהו אם מדובר בהשקת ספר. ויש מי שהאמינו כי מדובר בהשקת תערוכת יחיד או אפילו דוקו. כל האופציות ישימו את יצירתו ותהליך עבודתו בקדמת הבמה. ונראה שהיינו קרובות אבל עוד לא ממש שם.

קרדיט תמונה ראשית: לנס הפקות

אז מה באמת הושק אתמול בערב? מיזם דיגיטלי ללמידה מרחוק בשיתוף המעצב המפורסם

לתת לקהל הרחב והצצה למאחורי הקלעים וכן גם כלים למגוון תעשיות. כך כל פרויקט מתרכז בתעשייה אחרת ומביא את המומחים הגדולים ביותר ללמד אותנו איך באמת עושים את זה. המפיק אסף שניידרמן, ליווה את ליבנה במשך שנתיים ויחד השניים יצרו 14 פרקים שמלמדים עיצוב אופנה מא’ ועד ת’. הפרקים עלו בימים אלו לפלטפורמת MASTERS תחת השם the collection. כך תוכלו ללמוד איך נוצרת קולקציה החל משלב ההשראה הראשוני ועד להרמת תצוגת אופנה רשמית. 

אירוע ההשקה התקיים אתמול בגלריה ברוורמן בראשו עומדת האוצרת עדי גורה, וכלל הצצה לפרק הראשון ואף הופעת מחול ייחודית עם רקדניות בת שבע. הרקדניות עלו להופיע בפני הקהל הגדול שהתכנס  כשעל גופן צייר המעצב בסמוך למופע. רשימת המוזמנים שהגיעו הייתה גדולה ומגוונת: החל ממוטי רייף ועד לדוגמנית ניבר מדר, המגישה בל אגם, השחקנית שירה נאור ועוד. 

רוצים ללמוד עיצוב אופנה מאלון ליבנה? הנה הלינק לאתר Masters בו תוכלו להתרשם מהפרויקט

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן