מבייקר שורטס לבוקסר שורטס – 3 טרנדים שאסור לפספס

בין אם זה קיץ או חורף (טוב לא לחורף בחו״ל לחורף הישראלי. בואו נודה בזה חם בחוץ…) את הטרנדים הבאים אתם לא תרצו להוריד אף פעם. או עד שיגיע הטרנד הבא. טוב יותר נכון זה שני טרנדים ופאד אחד אבל מי סופר… את כולם תוכלו למצוא בחנויות ישראליות ואצל מעצבים ישראלים. בדיוק כמו שאנחנו אוהבות. אם יש לכן את הטרנדים האלה בארון כי שמרתן עליהם מאז הפעם האחרונה שהיו באופנה, זה הזמן לנקות מהם את האבק ולהתחיל ללבוש. אבל אם אין לכן עדיין אז תוציאו את האשראי… מזכירה לכן לקנות בהגיון ורק מה שחסר לכן!

1. בוקסר שורטס

אחרי השתלטות הבייקר שורטס על עולם האופנה, מגיעים אלינו הקיץ הבוקסר שורטס. כבר בחורף 18 אני חיפשתי בכל מקום בוקסרים יפים של גברים ללבוש בקיץ. תחילה אלה היו בוקסרים רפויים ומחוייטים , אחר כך הלכתי לקנות כאלו צמודים של קלווין קליין (בתמונה למטה). הבעיה הייתה שהגזרה שלהן מתאימה לגברים וכפי שאתן רואות (גם בתמונה למטה) הם לא יושבים כזה טוב.. למזלנו קים קרדשיאן יצרה שנה אחרי כאלו במיוחד לנשים וגם אותם קניתי. בקיצור הקיץ אתם תראו אותם בכל מקום. ואתן יכולות להשיג אותן בחנות ישראלית!! כןכן קסטרו יצאו בקולקציה מהממת עם בוקסרים שכאלה וחולצות תואמות! 

2. מוקסינים 

המוקסינים הולכים וחוזרים. ואני חייבת להגיד שמוקסינים הם פריט שאני ממש אוהבת ולא מחכה שיהיו באופנה. יש לי זוג שאני חורשת עליו תמיד. ותמיד מרגישה כמו אישה בת 60 מההאמפטונס (אני שואבת השראה מהן זה לא היה עלבון. זה הסטייל החלומי שלי). אז כדי להיות מוכנות תוכלו לקנות את המוקסינים המושלמים של המעצבות הישראליות הבאות noon lax vas & crafts

View this post on Instagram

A post shared by noon (@noonstudio_tlv)

3. טייצים שחורים 

גם טייצים שחורים כמו המוקסינים הולכים וחוזרים מהאופנה. האמת שאני גזרתי את שלי לבייקר שורטס כשהם נכנסו לאופנה לפני שנתיים…. ועכשיו אני מתחרטת על זה… אבל אני ועמית הצטיידנו והזמנו את שלנו כמובן מהחנויות הישראליות S.wear ו Hoodies . אני חייבת להגיד שאני ממש מודה לעולם על הבייקר שורטס, הטייצים, הסווטפנטס וכל השאר על כל הנוחות שהם מעניקים לי. הדבר השנוא עליי בעולם מאז שאני קטנה הוא ג׳ינסים.

מה דעתכן על שלושת הטרנדים? האם הייתן לובשות אותם? מכירות עוד חברות ישראליות שאפשר להשיג אצלהם את הטרנדים האלה? שלחו לנו ואנחנו נשתף ברשתות שכולם ידעו

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן