המותג הדני שנמכר בארץ וכבש את שבוע האופנה קופנהגן 

באמצע רחוב מגורים קסום בלב קופנהגן, הציגה המעצבת הדנית סטיין גויה, תצוגת אופנה יצירתית ומדויקת שכבשה את שבוע האופנה. מוזיקה נעימה התנגנה ברחוב הקטן כאשר לאורכו צעדו בצבעוניות מלאת חיים ואווירה קיצית יוצאת דופן שלל הדגמים לעונת הקיץ הבאה. וכעת אחרי ששבוע האופנה עבר קולקצית הקיץ הנוכחית של המותג נוחת בכמות אקסקלוסיבית בארץ!   

צילום – James Cochrane
בשנים האחרונות צבר המותג הדני סטיין גויה הרבה מאוד הד תקשורתי שהפך אותו לאחד המבוקשים בעולם.

לאחר שנים בהן עבדה בתעשיית האופנה הסקנדינבית וספגה את כל הטוב שיש לה להציע, בחרה המעצבת הדנית סטיין גויה לפתוח מותג משלה. וכך ב-2006 נפתח המותג שנושא את שמה במטרה לייצר מותג אלטרנטיבי. כזה שיכבוש את הקהל הבינלאומי וייצא לו את הלך הרוח של הבירה הדנית. “העיצובים של המותג מאירים את היופי באינדיבידואליות ושואפים להפיץ את התחושה הזו בקהילה שלה דרך צבע ושמחה.” נכתב באתר החברה.  

תצוגת האופנה האחרונה של המותג שהתקיימה בשבוע האופנה קופנהגן הייתה האישית והמיוחדת ביותר שלו. 

התצוגה התקיימה ברחוב מגוריה של המעצבת, רחוב קטנטן של בתים פרטיים עם חצרות משותפים. חלל פסטורלי המשקף בצורה יוצאת דופן את אורח החיים השמח, הדני והצבעוני שגויה מנסה לייצג בעיצוביה. הרחוב כולו נסגר עבור האירוע באישור דיירי הרחוב שחיכו גם הם במרפסות בתיהם נרגשים לראות את התצוגה המיוחדת.

צילום – James Cochrane
הקולקציה נקראה “homecoming” והתמקדה בטוויסטים חדשים לסגנון הכל כך אופייני של המותג. 

במרכז הכביש נפרסו שולחנות פיקניק שנערכו לארוחת צהריים צבעונית וחגיגית. הדגמים והדוגמניות יצאו בכל פעם מחצר בית אחר. צבעוניות עשירה של פסטלים. שמלות ערב מוקפדות. מגוון אקססוריז מיוחדים. ומערכות לבוש שיכולות ללוות את הלובשות מבוקר לערב היו שם. הקהל הוקסם ורבות מהנוכחות שישבו לידנו בקהל הצהירו בקול מה הן רוצות. על המסלול אף הלכו 2 חברות קרובות ומפורסמות של המעצבת הדוגמנית… הלנה קריסטנסון והמעצבת קמילה סטארק. 

הפריטים הקסומים והצבעוניים של גויה נוחתים בשבועות האחרונים גם בארץ. וכעת גם אנחנו יכולות להנות מהעיצובים הכל כך מיוחדים של המותג. 

סטיין גויה הוא מעל לכל גם מותג אופנה מתחשב בסביבה. הוא פועל שנים בשקיפות ומייעל שרשראות אספקה. מייצר מחומרים מתחשבים יותר בסביבה ודואג להציג ולייצג גיוון. היום, 17 שנים לאחר מכן, הוא פותח שואורום בלונדון ומחזיק 3 חנויות קונספט ענקיות ברחבי קופנהגן. הוא נמכר בחנויות היוקרה הגדולות ביותר ב-30 מדינות ברחבי העולם. גם לישראל הוא מגיע באופן אקסקלוסיבי. פריטים נבחרים מקולקציית הקיץ 23 הגיעו בשבועות האחרונים לרשת סטורי בכמויות מוגבלות ותוכלו להשיגם באתר המותג ובחנויות נבחרות. לתצוגה הגענו במכנסים המחויטים הורודים של גויה. ובנינו? כבר מתכננות את הרכישות הבאות.

דילוג לתוכן