BringThemHomeNow#

כך דוג'ה קאט וגוראם חיממו את הביפ הגדול בתעשייה והטרילו את העולם לפני המט

הוליווד ותעשיית ההיפ-הופ בכלל חורשת כרגע מריבות פנימיות שלא יביישו אף טלנובלה טורקית. אבל איך פוסט באינסטגרם של דוג'ה קאט, בו היא עטופה בפוך קצפת רומנטי, קשור לקניה ווסט, לעיצוב אופנה ולטלנובלה הזו? אנחנו כאן עם הפרטים 

ממצא 1: חושבות שזה ניילון נושם?

את הסיפור הזה נתחיל לספר בסדרת פוסטים באינסטגרם של דוג'ה שלא מותירים מקום לספק. 

באחד היא בחליפת ניילון נצמד, ממהרת, עם המעצב של בית האופנה וטמנט גוראם ווסאליה. הוא עוטה עליו בגדי ענק משהיה בי-בוי מעכו בשנות האלפיים המוקדמות, בקונטרסט לדוג'ה המהודקת בניילון קטנטן. יש משהו שהתמונות האלה מזכירות מאד, באופן חשוד – גבר מכוסה מאד עם אישה חשופה מאד, נשמע מוכר?

חזרה לדוג'ה. בפוסט השני היא עוטה על עצמה שמלת קצפת המדמה פוך מאיקאה. משהו בשני הפוסטים מבקש לא להיות מלוטש מידיי, על אף שאין ספק שהושקעה בשניהם מחשבה ועבודה. בשניהם נמצאת דוג'ה עם גוראם, לובשת משהו שיכל להיות שימושי בספירה הביתית. בפוסט השלישי בסדרה – כן אנחנו כבר שם – שוב נדמה שהצילום הוא בכוונה מזווית של פפראצי.

ממצא 2: רק זרקתי על עצמי משהו. התעוררתי ככה

תכינו את עצמכן, כי זה סיפור לא קלאסי. זה לא התחלה-אמצע-וסוף. יותר כמו סיבוך, פתרון, סיבוך, מבוך, פוסט באינסטגרם. תכינו את עצמכן לקריאה פוסט-מודרנית. שמגלמת בצורה מושלמת את האופן שבו דוג'ה קאט רוצה להציג את עצמה. חתיכה מפאזל בלתי פתיר. 

גוראם ווסאליה הוא אחיו של דמנה ווסאליה. ויחד עם קניה ווסט, הם בסכסוך ענק וארוך שנים. הם הקימו יחד את וטמנט. בקצרה, אחרי שהמותג הגיע לשיא (מהר מאד יש לציין), פנה דמנה פניית פרסה חריגה והפך למעצב הראשי של בלנסיאגה. מאז – ריבים בין האחים ברשתות החברתיות, הכפשות וסקנדלים. כשאלו שקטו, נעלי הגרב הציתו מחדש את המריבה, וקניה ווסט נכנס לתמונה.

הוא התחיל לנעול נעלי גרב, לפרסם עימן תמונות ברשתות חברתיות, ואף ניסה לרשום עליהן פטנט. בשלב מסוים הן גם יצאו לשוק, כידוע לנו. נעלי הגרב היו פופולאריות מאד על המסלול של בלנסיאגה שנים קודם לכן, משהו שקניה ללא ספק מודע אליו – שכן הוא עוקב אחרי המותג ומאזכר אותו ברבים משיריו. נעלי הגרב מגלמים באופן מושלם את המריבות בין האחים – שהן תמיד תחרות על "מי עשה ראשון" ושל מי הקרדיט.

בלנסיאגה מביאה אותנו לעוד עניין שקשור בתמונות של דוג'ה קאט.

השמיכה שהיא לובשת, לכאורה, עם תגית דומה מאד לתגית של איקאה – מזכירה את עיצוב המגבת המדובר של בלנסיאגה. זוכרות את הסקנדל הזה? אז גוראם ווסאליה זכר אותו מעולה לאחיו דמנה, וירד עליו בעיצובים שלו בתצוגה של שבוע האופנה לקיץ 2024. כן, ממש לאחרונה. 

ממצא 4: דוג'ה בשקית ניילון ענקית (מה שמזכיר בובה ארוזה וכמובן את המגבת)

אבל מה דוג'ה קשורה?

לדעתנו – היא לא. בעוד קניה דחף את עצמו לריב בין האחים (כמה אופייני), אנחנו סוברות במגזין שגוראם משתף פעולה עם דוג'ה כדיי לרכב על גל ההצלחה שלה (וההייפ שזו צוברת סביב הריליסים האחרונים), כי כמה כבר אפשר להתעניין או לייצר תוכן חדש סביב ריב האחים. כנראה שלשניהם (דוג'ה וגוראם) יש דבר מה להרוויח – לדעתי, דוג'ה נהנית מהטרולינג שהיא כל כך טובה בו. ממש כאילו הייתה בבית הספר של קניה, רק באחר. 

להזכירכן, סביב האלבום SCARLET שהיא הוציאה (עם הלהיט המוכר Paint the Town Red, ועוד) לפני קצת יותר מחצי שנה, היא מחקה לחלוטין את חשבון האינסטגרם שלה. שינתה פאזה, ויצאה בטוויטר נגד מעריצים – בטענה שעד עכשיו קצת עבדה על כולם עם מוזיקת פופ נעימה לאוזן. ועכשיו זה הרגע האמיתי – היא מתחילה לעשות ראפ, וכולם עד עכשיו אכלו איזו תדמית לא אמיתית שלה. כבר תקופה שהיא מתייחסת מאד מוזר למעריצים שלה אונליין. אבל אין מה להגיד, זה כנראה עובד – Paint the Town Red עודו גבוה ברשימות ההשמעה כבר המון זמן. 

הסיפור ממשיך 

 כתבה זו נכתבה שניה לפני המט. כלומר עוד לפני שהספקנו לערוך, גוראם ודוג'ה יצרו סערות חדשות – שכללו את המט גאלה. נראה כי הם הצטלמו יחד בלוקים של וטמנט המרפררים בדרך זו או אחרת לקניה וסט וזוגתו ביאנקה, כדי לייצר "באז" שניה לפני האירוע. כך לדוגמא, לוק המצעים בו דוג'ה מדגמנת תחת. מה שלדעתנו מרפרר לתחת של קניה, שכזכור הורחק מונציה לאלתר לאחר flashing שהוא עשה במהלך שיט. מהלך שאפשר לתפוס כילדותי ומוזר, או כדו משמעות חמורה נגד תעשיית האופנה – כמו שחלק מהתגובות טוענות, shitting on the industry.

באפטר פארטי של המט גאלה כבר קיבלו את האישור הסופי. דוג'ה הגיעה בלוק "גרביון" כאשר היא כמעט לחלוטין עירומה. ואם לוקים או צילומים אחרים יכולים להיחשב "השראה". פה הצמד כבר לועג לי וביאנקה בצורה הכי ברורה שיש. 

Translate
דילוג לתוכן