אלו המעצבים הצעירים שזכו בתחרות המיחדוש של ellesse ו בית הבד

לפני כשבועיים התקיימה תצוגת אופנה ב”בית הבד” בתל אביב כחלק מפרויקט ‘THE TAILORS’ של המותג הבינלאומי  ellesse בה השתתפו 8 מעצבים צעירים. כל מעצב זכה להציג את פרי יצירתו בפני פאנל שופטים שהיה מורכב ממעצבי האופנה והסטייליסטים הטובים בארץ. הפרס? לעלות שלב לפרויקט העולמי. בו יציגו את העיצוב המנצח בפני מעצבי המותג בלונדון. והסיכוי שייצרו אותו באופן מסחרי! אז מי היו הזוכים? ואיפה ניתן לראות את העיצובים השונים שהוגשו לתחרות? 

בחודש מאי האחרון החל הפרויקט בארץ ובו נבחרו 8 מעצבים צעירים להשתתף בתחרות המחדוש בינלאומית.

אותם מעצבים קיבלו פריטים של מותג האופנה האיטלקי ELLESSE ונדרשו, תוך חודשיים, לייצר מהם אאוטפיט ייחודי עם השראה משלהם. כל אחד יכל ליצור כל עיצוב שעולה על רוחו. ולהציג אותו בתחרות לחבר השופטים שכלל את: שחר אבני, איתי בצלאלי, אייל חג’בי, גלית לבב, דניאל קוצ’ו ואביגיל קורן. האירוע כולו התקיים בחלל העבודה השיתופי לאופנה בית הבד שבבעלות אביגיל קורן. מדובר בקונספט מאוד מסקרן וראשון מסוגו בארץ. החלל מיועד למעצבי אופנה, חובבי תפירה וסטודנטים המעוניינים להתנסות בתחום וליצור בתנאים נוחים וציוד מקצועי.

למקום הראשון הגיעה אסיה וייסברג.

וייסברג זכתה עם העיצוב בעל הטוויסט המודרני שלה בהשראת חליפות ספורט הסובייטיות. “וייסברג עשתה עבודת פירוק והרכבה של החומרים שהשתמשה בהם בצורה מצוינת. בנוסף חשוב להגיד שהפריטים שהציגה מותאמים ביותר לשוק המסחרי ומדבר לקהל יעד גדול” נימקו השופטים את בחירתם. המקום הראשון מזכה אותה בעליה לשלב הבא בפרויקט. לסוע ולהציג את הלוק שלה בפני המעצבים של המותג בלונדון. למקום השני הגיע המעצב חן שמאי עם העיצוב שלו שנוצר בהשראת העיר תל אביב והחוויה האישית שלו בחיפוש אחר דירה. מאוד אהבנו את התיק הענק שיצר וסחב אחריו הדוגמן בו אפשר “לנדוד” עם תכולת הבית בעיר. למקום השלישי הגיעה לני בורלא עם העיצוב בהשראת חופשות הסקי. 

עכשיו תוכלו לרכוש את התוצרים הסופיים של המעצבים באתר הרשמי של  ELLESSE. כאשר 70% מהמכירה יעברו לתרומה עבור מיזם שינוע חברתי ״אשר״. המיזם מציל ציוד ומוצרים שונים ומשנעים אותם לעמותות וארגונים רלוונטים. שאר הכסף יעבור למעצבים השונים. אנחנו מחזיקות אצבעות לזוכה הישראלית, אסיה וייסברג, בשלב הבינלאומי. וממליצות לכן ולכם להיכנס לעמוד האינסטגרם של המותג להכיר את 8 המעצבים המוכשרים שהשתתפו בתחרות וכן גם לרכוש את פרי יצירתן ויצירתם באתר החברה

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן