טבע נאות וחברת קורנית דיגיטל בתצוגה משותפת בטוקיו

שיתוף הפעולה בין  טבע נאות ויצרנית מערכות הדפוס הדיגיטלי קורנית ממשיך לייצר אירועים מעניינים. אם לפני כמה חודשים ראינו את תצוגת האופנה של המותג בשבוע האופנה קורנית תל אביב. הפעם שיתוף פעולה חדש של השתיים צועד על מסלול תצוגה ביפן. 

בשבוע האחרון הציגו אורית לווינגר ואסף לינקובסקי, מעצבי הבית של קורנית, ביפן קולקציה משותפת.

קורנית למי שלא מכיר היא חברה ישראלית פורצת דרך העוסקת בפיתוח וייצור מכונות הדפסה דיגיטלית על גבי טקסטיל. הקולקציה שנוצרה על ידי המעצבים הכילה פריטים המחברים בין המזרח התיכון לאופנת סטריט. והליין כולו היה מבוסס על ייצור ממדפסות החברה. את הנעליים לתצוגה בחרה חברת קורנית לתת לטבע נאות לעצב. זו בחרה לעצב נעליים מדגם דגן הקלאסי ב-3 הדפסים מיוחדים שנוצרו בקורנית בהשראת הקולקציה. שלושת ההדפסים שנבחרו משלבים בין טיפוגרפיה מערבית, לבין צבעוניות אתנית.

במרץ האחרון העלתה חברת ההנעלה תצוגת אופנה ייחודית במסגרת שבוע האופנה תל אביב.

 בתצוגה שיתפה פעולה עם מעצבים ישראלים צעירים וותיקים כאחד. התצוגה נתנה במה ליוצרים מקומיים והביאה לעולם מראות מיוחדים שנוצרו במיוחד לתצוגה שהייתה חגיגה של יצירה מקומית. גם אז יצרה טבע נאות בשיתוף פעולה עם כל מעצב נעל מיוחדת. את חלקן אף היה ניתן לרכוש בחודשים שלאחר האירוע בסנפי הרשת. בין המעצבים שהציגו היה אפשר לראות דגמים של: דורין פרנקפורט, שחר אבנט, ששון קדם, מעוז דהאן, ג’ניפר קים, מיקה בשן, קובי גולן, הילי ארי, חן בר כליפה ועוד.

חברת טבע שהחלה את דרכה בקיבוץ נאות מרדכי ב-1942, לא זרה לשוק היפני.

היא פועלת בו כבר מ-2017 במישור הדיגיטלי והפיזי וזוכה להצלחה רבה. מעבר להפצת הנעליים בחנויות ברחבי המדינה היא גם מפעילה 3 חנויות טבע נאות עצמאיות. ואתר האונליין שלה זכה לאחרונה בתואר אחד מעשרת האתרים המובילים במדינה. 

אם תשאלו אותנו זו סיבה למסיבה שחברה כמו טבע נאות מפיצה ייצור כחול-לבן איכותי מסביב לעולם וזוכה לכזו הצלחה. מיום היווסדה פועלת החברה מתוך אחריות ודאגה לחברה ולסביבה, לטבע ולאדם. הנעליים שלנו מיוצרות במפעל חברתי, המשלב מאמצים של אנשים מתרבויות ורקעים שונים, בשיטות בנות קיימא עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן