20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

החשש לחייו של מארק ג׳ייקובס, עורך ווג איטליה מתפטר ועוד בחדשות האופנה

חברים וחברות מהדורת חדשות האופנה נפתחת השבוע באירועים חדשותיים מלחיצים, עוד פיטורים בווג, חשש לחייו של מארק ג׳ייקובס וג׳סטין ביבר מדגמן. NO JOKE. אלו שלושת הסיפורים החדשותיים שחייבים להתעדכן בהם לפני שמתחיל השבוע. ממליצות לכם לקרוא בהקדם כדי שלא תשמעו פייק ניוז על הנושאים הרגישים המדוברים. 

הפנים לקמפיין החדש של באלנסיאגה? ג׳סטין ביבר 

נראה שהזמר ניצל את החופשה הקצרה שלו לצרפת עם אשתו היילי ביבר כדי לקחת חלק בקמפיין החדש של בית האופנה הספרדי.  הקמפיין החדש צולם על ידי הצלמת האמריקאית קטי גרנן בסגנון צילומי הרחוב המאפיין את עבודותייה. בין היתר צולמו לקמפיין גם השחקנית הצרפתיה איזבל הופר ועוד מדוגמני המסלול הקבועים של המותג. בצילום ביבר נועל את נעלי הdiy runner sneakers ומחזיק את הגרסה החדשה לסיטי באג הקלאסי והמוכר של המותג. אם תשאלו אותנו מה ייחודי בקמפיין נוכל לציין שהניגוד בין הופר הקלאסית לביבר הצעיר וה״טרנדי״ בהחלט מעניין וממשיך את הקו של בית האופנה בקריצה לקהלים מגוונים. 

העדכונים ממשיכים לזרום – עורך ווג איטליה מתפטר! 

אחרי שדיווחנו לכם במהדורת חדשות האופנה הקודמת כי ווג הולנד נסגרת כחלק מהשינויים שעושה המותג וכתגובה ישירה למינוי של אנה וינטור כעורכת הראשית האחראית על כל מהדורות ווג בעולם. עמנואל פרנטי שהיה העורך הראשי של המהדורה האיטלקית מאז 2017 סיפר ל-wwd כי ״המותג ווג נכנס לפרק חדש בחייו, הוא הופך גלובלי. ובגלל ההתחלה החדשה הזאת אני החלטתי שהגיעה סוף התקופה שלי. אני החלטתי לעזוב את תפקידי כעורך הראשי של ווג איטליה ברגע שנסיים את העבודה על מהדורת ספטמבר הנוכחית״. כך כתב העורך בחשבון האינסטגרם שלו. נראה כי הבחירה של התאגיד קונדה נאסט למנות את וינטור לעורכת הגלובלית הופכת שולחנות ורבים מהאנשים שצמחו במערכת כבר לא רואים את המשך הקריירה שלהם תחת המותג. האמת היא שכשכתבתי את המהדורה הקודמת הרגשתי שקצת הגזמתי שאמרתי חיסול חשבונות אבל מרגע לרגע נראה שהמצב גרוע משחשבנו…

לכל מי שחשש – מארק ג׳ייקובס בסדר גמור!
 חרושת השמועות לגבי סגירת ליין האיפור של ג׳ייקובס ונפילת המותג כולו הלכה והתעצמה לאחר שתמונות של המעצב עם תחבושות ובמיטת בית חולים הופצו ברשתות החברתיות. היו אלו שמיהרו להספיד אותו אבל חברים וחברות מארק בסדר גמור!! כל מה שקרה היה רק מתיחת פנים קלה שהובילה את ג׳ייקובס לבית החולים וכן גם לפרסם סלפי יפיפה בתחבושות (כל מי שרוצה לרדת עלי לגבי ניתוחים פלסטים מוזמן לקרוא את הכתבה בלינק הזה ולחשוב פעמיים). והמותג שלו? טפו טפו ההצלחה של heaven שפתח מרקיעה שחקים וליין האיפור פשוט זוכה למיתוג מחדש לאחר הפרידה מקנדו אינקובטור, הביוטי של הקונגלמורט LVMH. על פי מגזין האופנה האינטרנטי BOF ״המותג בודק הזדמנויות ושתופיות חדשות שיתגלו בהקדם״. אז חברים, דברו יפה על מארק!
דילוג לתוכן