אקו בהופעה זמרת אירוע ההשקה מוגלר ואיץ' אנד אמ קולקציית שיתוף הפעולה

FOG מחליפים את קניה, השקת MUGLER X H&M בארץ ועוד בחדשות האופנה

 ליין הנעליים של FEAR OF GOD עם אדידס יהיה התחליף לקניה. 

מאז שהפסיקה אדידס את השותפות עם יה היא נשארה עם חור בכיס. אך גרוע מכך, היא נשארה בלי כוכב. מאז הפרידה המתוקשרת בין הצדדים רבים ניסו לנחש מה יהיה הצעד הבא של ענקית האופנה ואיזה ליין יצליח להחליף או אפילו לחקות את ההצלחה המטאורית של YEEZY. על פי העיתונות הבינלאומית נראה כי לאחר שחשפו מגוון רחב של שת”פים באדידס מהמרים כי דווקא זה עם המותג FEAR OF GOD יהיה הייזי הבא. ההשקה הרשמית של הליין FOG Athletics אמורה להתקיים בחצי השנה הקרובה. הבאזז שהשתפ יצר בעקבות התצוגה של המותג לפני כמה שבועות מסמן לאדידס וגם לצרכנים כי זה יכול להפוך למשהו גדול יותר משצפו לו.

נייק ממשיכה להילחם בבוטים אבל המספרים לא מפסיקים לצמוח 

כולם יודעים שכדי לקנות סניקרס מיוחדות בנייק צריך להירשם להגרלה. אלא שרבים לא יודעים מה כמות האנשים שנרשמים לכל הגרלה כזו וכמה מהם הם בכלל לא בני אדם. כן ענקית הספורט מתמודדת כבר זמן רב עם בעיית הבוטים שנרשמים להגרלות שלהם ובמסיבת עיתונאים שקיימה לאחרונה חשפה את המספרים. כך להשקת דגם Reverse Mocha נרשמו כ-3.8 מיליון קונים כשלפחות 1.9 מיליון מהם היו בוטים. נתון נוסף שהם חשפו? המערכת שלהם מצליחה לזהות כ-98% מהבוטים ולמנוע מהם להשיג את הנעליים הנכספות…

אתמול נערכה השקת MUGLER X H&M בארץ באירוע ענק ומלא כוכבים

אתמול בערב (ראשון) התקיימה מסיבת ההשקה של הקולקציה MUGLER X H&M. ממש כמו בהשקה הרשמית בניו יורק גם בארץ חגג המותג במסיבה גרנדיוזית שכללה הופעה ומסיבה. לאירוע שהתקיים ב-EAST הגיעו נלי תגר, ניבר מדר, איגי וקסמן ועתי שולברג, נונו, לירז צ’רכי, האחיות כרקוקלי ועוד, כולם בלוקים שלמים משיתוף הפעולה. להופעה נבחרה הזמרת הסופר מוכשרת אקו, שנתנה שואו יוצא דופן. כל פריטי הקולקציה יצאו למכירה  ב-11 במאי 2023 (יום חמישי הקרוב) בחנות H&M עזריאלי ת״א בשעה 9 וחצי בבוקר ובאתר האונליין בשעה 10:30.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן