סלחנו – 9 הלוקים הגרועים ביותר של השנה

כמיטב המסורת, גם השנה אנחנו מתחילות את יום כיפור, בכפרה. למרות שהשנה חשבנו שהיציאה מהסגרים תביא איתה אך ורק לוקים זוהרים ויפיפיים, המפורסמים והמפורסמות לא רצו לאכזב את הכתבה… וחטאו בלוקים גרועים… כמיטב המסורת. אז מה נשתנה? (זרמו, אני יודעת שזה לא החג הנכון) שנה כתבנו לכן ולכם בעמוד האינסטגרם וביקשנו שתיקחו חלק בבחירת הלוקים הקשים של השנה. ובהחלט סיפקתן וסיפקתם את הסחורה, כך שאנחנו שמחות להכריז – אלו 9 הלוקים הכי גרועים שכולנו יחד סולחים עליהם!  

טימות’י שאלאמה בלוק חשוף ואדום של היידר אקרמן על השטיח האדום בפסטיבל ונציה 

אנחנו נפתח את הרשימה ב”סלחנו” הכי גדול שלה. לוק שבלבל רבות ורבים. הפך לנושא שיחה רחב היקף. ועד עכשיו לא ממש אפשר להחליט אם רק הבנו או גם אהבנו. בכל מקרה, טימות’י שאלאמה, אחד השחקנים המוכשרים והמבטיחים של השנים האחרונות חטא. כך לפחות בעיניינו. לא כי הלוק הזה לא ייחודי ויפה אלא כי הוא לא ממש מתאים לו. הוא אמנם החזיק אותו בגאון אבל לא בהכרח מילא אותו נכון. ואנחנו סולחות כי הוא טימות’י. הוא הבחור הזה שהוא חתיך אבל לא. וכולן וכולם אוהבות ואוהבים שהוא נושם בכלל?

השחקנית טומי דורפמן בשמלה של כריסטופר קיין במט גאלה 

אין לנו בדרך כלל הרבה דברים רעים להגיד על השחקנית הטרנסית טומי דורפמן. כי היא בדרך כלל מתלבשת וואו. אבל לכבוד ההגעה שלה בפעם הראשונה למט גאלה כאישה טרנסית ציפינו לכניסה קצת יותר דרמטית. ונראה שגם אתן ואתם ציפיתם לשמלה קצת יותר וואו. במקום קיבלנו יריעות פלסטיק ירוקות עם רצועות מתכת מבית כריסטופר קיין. כאלו שלא היו מחמיאות ובטח שלא קשורות לנושא. מכיוון וטומי מהפנטת אנחנו סולחות לה!

קלואי קרדשיאן בבגד גוף עם יהלומים של דולצ’ה וגבאנה בתצוגה של דולצ’ה וגבאנה

לא מעט מכן העירו כי זה הלוק הכי גרוע שעלה לא רק על קלואי אלא גם על המסלול. אנחנו מסכימות אתכן ב-100%. לא רק שהתמיכה של משפחת קרדשיאן בבית האופנה של צמד המעצבים האיטלקיים בעייתית. גם הלוק הזה בעיה. הוא לא עושה עם קלואי או הדוגמנית חסד ונראה כמו עיצוב שלא חשבו עליו עד הסוף ואך אדם בעולם לא יראה בו טוב…

ביילי אייליש לובשת שמלה של בית האופנה גוצ’י בטקס האוסקר

אם דבר אחד היה ברור בטקס האוסקר האחרון, זה שביילי ופיניאס אייליש יקחו אוסקר על המוזיקה שכתבנו לג’יימס בונד. זה היה ברור כאור היום! בהתאם היה צפוי שאייליש תנצל את ההזדמנות להפציץ בלוק ממלכתי נוטף סטייל. במקום קיבלנו שמלת “אמא של החתן” מבית גוצ’י שהסתירה את הגוף היפה שלה והפכה את הרגע למבאס. ואנחנו מבינות למה ומה האג’נדה מאחורי זה. אבל עדיין, זה היה הרגע שלה! 

View this post on Instagram

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway)

אן האת’אווי באוברול צבעוני של המעצב כריסטופר ג’ון רוג’רס בתוכנית אירוח כל שהיא

בואו נדבר על זה רגע, ואזכיר לכן ולכם שלפני חצי שנה אן האת’אווי הייתה אויבת הציבור מס 1′. אנשים שנאו אותה. למה? לא ברור. אבל משהו השתנה לדעתי בעקבות הלוק הזה. היא התחילה מסע קידום של משהו… התראיינה במלא מקומות ופוף כולם מתים עליה שוב. אז בואו רגע, אן תמיד הייתה אישה מהממת. אבל הלוק הזה של כריסטופר ג’ון רוג’רס לא יפה, לא יושב עליה טוב, ולא ממש מצדיק את הקיום שלו.

ליידי גאגא בלוק ממש לא ברור של בית האופנה גוצ’י בטקס פרסי המבקרים האמריקאי

זאת לא הייתה השנה של ליידי גאגא. לא, ממש לא. היא חשבה שהסרט “האוס אוף גוצ’י” יהפוך אותה לכוכבת גדולה עוד יותר. שהיא תזכה באוסקר (או לפחות תהיה מועמדת) על המבטא המצחיק שעשתה ותזכה לתהילת עולם. נשים את הסרט רגע בצד, מי שיוצאת למסע לליקוט אוסקר עוברת בין מגוון רחב של טקסים. טקס פרסי המבקרים הוא אחד מהם. ידוע שלא מבזבזים עליו שמלות טובות. אבל השמלה הזו היא כבר עלבון לטקס ולנוכחים. אנחנו סולחות לה כי היא גאגא וכי בכל זאת היא כיכבה בטריילר האייקוני לסרט האוס אוף גוצ’י.

ג’וליה פוקס כמעט בכל הלוקים שלבשה לאחרונה, אבל נבחר אחד ונדון בשמלה של האן קיובנהאון 

ג’וליה פוקס היא האמנית / שחקנית / היזיזה של קנייה ווסט לכמה רגעים אחרי הגירושים מקים. ג’וליה פוקס ידוע בלבוש “מיוחד”. היא אפילו מתגאה בכך שהיא מאפרת את עצמה דוגמאת האיפור ללוק הנ”ל. באינסטגרם שלה ניתן לראות מגוון לוקים לא מהודקים שלא בהכרח תמיד גרועים. אבל כן בהכרח לא נראים טוב… עליה. קיבלנו מכן ומכם מגוון רחב של הצעות מבית היוצר של גברת פוקס אבל בחרנו לסלוח על הלוק הזה רק בגלל הריאיון האייקוני שסיפקה בעודה לובשת אותו…

אמילי רטאייקאוסקי על השטיח האדום של המט גאלה בשמלת ארכיון של בית האופנה ורסאצ’ה 

תראו לא כואב לנו להשחיר את הלוק, אבל כן את אמילי. וזו אולי הסיבה שסלחנו עליו. אמילי היא אחת הנשים היפות בעולם אי אפשר לערער על כך. הסטייל שלה מגוון, מושך ותמיד תוכלו להכיר דרכה מעצבים צעירים כאלו ואחרים. דבר שאנחנו במערכת מאוד מעריכים! אבל הלוק הזה של ורסאצ’ה אותו לבשה למט גאלה גרם גם לאחת הנשים היפות בעולם להראות כמו מנורת לילה משונה שהיינו מוצאים בבית של פיבי בופה. אם נתייחס ללוק מהענק ומעלה – היא מהממת.

ליל נאס אקס בלוק נוצות שחור ממוחדש וחלש של המעצב המוכשר מאוד יש לציין האריס ריד 

הזמר ליל נאס אקס כמו רבים ורבות אחרים ברשימה הזו הוא אייקון. הוא פורץ דרך, הוא מתנסה ולא פוחד לטעות. חלק בלתי נפרד מניסוי וטעייה. הוא הטעייה. והלוק השנוי במחלוקת שלבש בטקס פרסי ה-MTV הוא חד וחלק טעות. לפחות עבורו. אי אפשר לערער על הייחודיות. על היצירתיות. על הקסם בעובדה שמדובר בנוצוחת ממוחדשות. אבל הצילומים כנראה לא עושים לעיצוב חסד וגם פה נראה בעוד פריט עיצוב ייחודי מהבית של… פיבי בופה.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן