פליז, כובע פרווה ועוד טרנדים שאתן.ם חייבות.ים לחורף הקרוב

שלום וברוכות.ים הבאות.ים למהדרות הטרנדים החשובה ביותר (סתם כולן חשובות באותה מידה). הפעם אני מציגה בפניכן.ם את כל הפריטים שאתן.ם חייבות.ים לחורף הקרוב. אבל חייבות.ים. זה לא שאלה. סתם תרכשו רק את מה שאהבתן.ם ,התחברתן.ם אליו וכמובן אני מזכירה לכולן.ם לבקר בחנויות היד שנייה שם תוכלו למצוא את רוב הפריטים להנות מלוקים יפיפיים ולשמור על הסביבה. 

1. כובע פרווה ענק

כשקניתי את כובע הפרווה שלי לפני שנתיים בחו״ל (אנחנו כמובן מדברים על פרווה מזוייפת כן?) חבר שלי היה איתי וצחק. הוא אמר לי ״מתי תלבשי את זה?״ אבל הנה. טה דה. כובע הפרווה הענק נכנס לאופנה (קצת בזכות קיילי ג’נר או בזכותי. יש ויכוח.) והוא הדבר הכי מגניב שתראו החורף. ולמרבה ההפתעה נראה שהוא גם כאן כדי להישאר. פלוס ענק? הוא הפריט הכי נעים, כיפי ומחמם שתקנו ואתן.ם תקדימו את כולן.ם. לכן יש גם חיסרון ולא תוכלו למצוא אותו בכל חנות. אבל תהיו יצרתיות.ים ונסו לחפש בחנויות מיוחדות. אל דאגה כנראה שבחורף הבא הוא יהיה בכל חנות.

2. פליזים

הפליזים כבר כאן והחורף תוכלו למצוא בכל מקום פליזים מדהימים ויפים. לא לא מדובר עוד בפריט של החבר מהבסיס, אלא פליזים צבעוניים אופנתיים עם הדפסים מיוחדים וסוחפים. מעיין שילוב של סטודיו נועה וטירונות 03. הפליז בתמונה למעלה לדוגמא (שכבר יש לנו!) הוא מקולקציית הקפסולה של ענקית האופנה H&M עם מותג הסקייט האהוב מהניינטיז NO FEAR (עשינו על הקולקציה כתבה ותוכלו לקרוא כאן). הוא כרגע הפריט האהוב עלינו בארון ואנחנו בהחלט מתכוונות להרחיב את ליין הפליזים שלנו בחודשים הקרובים. 

4. כפפות ללא אצבעות

לפני שבועיים דיברנו עם מישהי מהתעשייה ותהינו מה דעתנו על הכפפות שחוזרות. את האמת הדעות היו חלוקות (עמית נחנקת מהמחשבה) אבל כמו כל גחמה שנכנסת ומסתערת על עולם האופנה אני בטוחה שכולנו ״נישבר״, נתאהב ובמהרה נלבש כפפות. אני אישית ממש אחרי הכתבה הזו הולכת להכין לי כאלה מבגדים שאני לא צריכה. אולי אעשה לכן ריל! מי בעד? 

מה דעתכן.ם על הטרנדים והגחמות שחוזרות? תכתבו לנו כאן בתגובות או בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו. עדיין לא יודעות. ים מה ההבדל בין טרנד לגחמה? כנסו ללינק הזה

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן