האם קליפסים הם הדבר הבא? – רעות חוזה

כולם צחקו עליי שהתחלתי להשתמש בהם. אם הייתם שואלים את רעות של לפני שנה היא הייתה גם צוחקת. אבל טעם משתנה וכן, גם אני שיניתי את דעתי. תזכרו שאני הראשונה שאמרה את זה ומשתמשת בהם, הפאד או הטרנד שעליו אני מדברת הוא הקליפסים לשיער. לא סתם קליפסים , הקליפסים הגדולים שכולנו משתמשות בהן בבית, במקלחת או כשאנחנו מנקות. בעיקר בזמנים שלא רואים אותנו. באנגלית הפשוטה הם נקראים hair claw. 

נכון יש כל מיני סטריאוטיפים שקצת קשה להתעלם מהם שמזכירים לנו ה״סיכות״ האלה.

גם אני לא הייתי בטוחה בהתחלה (אני כל דקה משנה את דעתי כי אני בייסיקלי מזל מאזניים והמומחיות שלי היא לא להיות החלטית ולשנות את טעמי מיליון פעם [ביום]). אבל מבטיחה לכן שאחרי שתראו את התמונות של האינסטגרמריות מחו״ל אתן תתאהבו גם. 

לפי דעתי גורם ה-״make or break״ של הטרנד הזה הלוק הוא אחד, סוג הקליפס. לבנות בדוגמא, יש קליפסים יפים מהודרים ומגניבים שאישית אני לא מצליחה למצוא בארץ חוץ מחנות אחת. אחרי חיפושים רבים היו בה קליפסים ממש כאלה (קחו בחשבון שהם יקרים) והיא הייתה אנתרופולוג’י בקניון TLV. אבל אל דאגה אחרי הכתבה שלי כל החנויות יאמצו את הטרנד ומהר מאוד יהיו קלפיסים כאלו לכולם. זה רק עניין של זמן. לאלה מאיתנו שלא רוצות לבזבז כסף על קליפס לשיער תמיד יש את הסופר פארם או את wow שמחזיקות את הקליפסים השחורים הפשוטים והיפים.

הדבר השני החשוב הוא האופן בו תשתמשו בה ובו תסדרו את התסרוקת. תדאגו לא לגלגל את השיער צמוד מידי או מסודר תבאלגנו אותו קצת תוציאו שוונצים. שיהיה messy ויפה (שזה התוצאה שהכי קשה להגיע אליה בערך אבל עדיין אני מנסה ולפעמים מצליחה) או שתעשו פוני וזה ישר יסדר הכל מאוד מהר ויראה מבולגן. 

יש לכן המלצות לחנויות שמוכרת סיכות כאלה יפות? כתבו לנו בתגובות או שלחו לנו הודעה באינסטגרם ואנחנו נפרסם ונחלוק את המידע הזה עם כולם… כמובן גם לינקים לאתרים מחו״ל מתקבל!

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן