אלו החידושים הטכנולוגיים בקולקציית האינוביישן החדשה של H&M

החלק השמיני בסדרת INNOVATION STORY של ענקית האופנה H&M נוחת בארץ ובמכשירים שלנו.  בקדמת הבמה עומדת הפעם קולקציה המחולקת ל-2. החלק הראשון, פיזי מושפע מטכנולוגיה וימכר בחנויות. החלק השני מיועד לעולם הדיגיטלי וכל אחד ואחת מאיתנו יוכלו להתנסות בו בעזרת פילטרים ייחודים. כן הפעם מעבר לאופנה מצוינת וחידושים טכנולוגים מציעה ענקית האופנה חוויה חדשה לגמרי שתלווה אותנו בחיים הוירטואלים והממשיים כאחד. אז מה זה אומר ואיך אפשר להתנסות? 

קרדיט צילום – יחצ
 אם בפעמים הקודמות הזרקור היה על חומרים, הפעם גבולות החיים הדיגיטליים הם הנושא שמצליח לייצר קולקציה המכילה טכנולוגיה, קיימות ועיצוב דיגיטלי. 

“התחזקות הממד הווירטואלי יוצר הזדמנויות עתידיות ומרגשות עבור H&M ומאפשר לנו ליצור גרסאות וירטואליות מרהיבות ונועזות לצד הקולקציות הפיזיות שלנו.” אמרה אן-סופי ג’והנסון, יועצת הקריאייטיב של H&M. היא דיברה כמובן על הקולקציה הדיגיטלית שיצר המותג עם המכון לאופנה דיגיטלית הממוקם בלונדון. נכון להיום ההתנסות בקולקציה הדיגיטלית מתאפשרת בחול באפליקציית החברה. 

הפיתוחים שהקולקציה מציגה בתחום הטקסטיל מרשימים גם הם ובסימן – בקבוקים. 

הנושא שמוביל את הסדרה הוא מעגליות וכך החומרים והאמצעים בהם משתמשים כדי לייצר אותה בכל פעם מפעימים מחדש. חלק מפריטי הקולקציה הנוכחית עשויים סיבי פוליאסטר ממוחזרים שהגיעו מפרויקט מחזור הטקסטיל של החברה בחנויות. פריטים אחרים עשויים מסיב REPREVE® החדשני של חברת Unifi. שגם הוא סיב פוליאסטר ייחודי המיוצר בשיטה מעגלית על ידי מיחזור בקבוקי שתייה משומשים.

גם הפייטים בשמלות הקולקציה עשויים בצורה מתחשבת בסביבה בטכנולוגיה ייחודית של מחזור בקבוקים. עוד בתהליך העיצוב של שמלה אחרת נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשה לחיתוך הבד. וכך תוך שימוש בחיתוכי לייזר מדויקים החברה הצליחה למקסים שימוש בחומר ולמזער כמעט לגמרי שאריות.

קרדיט צילום – יחצ
הקולקציה לא רק משתמשת בפיתוחים דיגיטליים אלא שואבת השראה מהם. 

פרטי מפתח בקולקציה הפיזית מציגים משחק חומרי עשיר לצד תעתועי הדפסים עתידניים. תכשיטי הקולקציה נעשו בהשראת מתכת נוזלית שהתקשתה. הבגדים מציגים צבעוניות ייחודית הזהה לזה של מסך בעזרת חומריות מיוחדת. וההדפסים הדיגיטליים שואבים אותנו לעולם עתידני עשיר

בארץ תגיע הקולקציה לחנות הדגל בקניון TLV ולאתר H&M ישראל ב-8 לדצמבר. בעולם תוכלו אפילו להשכיר אותה! 

כן הקולקציה שהושקה לראשונה בשנת 2021מוקדשת לקידום חומרים חדשניים, טכנולוגיות ותהליכי ייצור מתחשבים יותר בסביבה. שירות מעניין נוסף שכבר פועל בעולם והולך יד ביד עם הסדרה הוא שירות ההשכרה של H&M שהוקם בשנת 2019 בחנות הדגל בשטוקהולם. כיום תוכנית ההשכרה פועלת כפיילוט בשלוש חנויות: שטוקהולם, ברלין ואמסטרדם. ובה תוכלו להשכיר פריטים במבחר סגנונות לבוש לאירועים מקולקציות קודמות. 

טווח מחירי הקולקציה – בין 99 שח ועד ל-1999.  הקולקציה תושק בחנות הדגל בקניון TLV ובאתר  HM.COM החל מה- 8 בדצמבר. קולקציית הגברים תושק בחנות TLV  בלבד.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן