חגיגה אקסטרווגנדית ומתחשבת בסביבה : קולקציית  H&M STUDIO SS22

קולקציות הסטודיו של ענקית האופנה H&M הן תמיד סיבה למסיבה. אך הקולקציה הנוכחית לוקחת את ההגדרה הזו צעד אחד קדימה. הקולקציה היא קופסת תלבושות מיקס-אנד-מאץ’ נועזת וצבעונית שעשויה כולה מחומרים מתחשבים יותר בסביבה. קולקציית H&M STUDIO SS22 תוצע למכירה בחנויות נבחרות ברחבי העולם וכן בחנות הדגל בקניון  TLV החל מה-15 במרץ. אז למה יש לצפות?

 קולקציית הסטודיו שיוצאת פעמיים בשנה מספרת בכל פעם סיפור חדש. ונותנת למעצבי הבית של המותג את האפשרות להציג נרטיב חדש ועיצובים ייחודיים שלא היו נמכרים באופן שוטף בחנויות. אלא שהעונה נראה שהדבר שמוביל אותה הוא לא רק סיפור אלא הלך רוח. “יש מצב רוח חדש והתרגשות באוויר שגורם לכולנו לרצות להתלבש שוב בבגדים מדהימים. זה מזכיר את רוח ה-va-va-voom שהגדירה את האופנה בשנות ה-80 עד תחילת שנות ה-2000. בקולקציית SS22 רצינו להחזיר לאור הזרקורים אופנה עוצמתית, בעלת אישיות גדולה ולהציע פריטים מגוונים שיעוררו שמחה” אמרה אן-סופי ג’והנסון, היועצת הקריאייטיבית של H&M.

ואכן ניתן לראות כיצד היא שואבת השראה מהאופנה המוחצנת של שנות ה-80 וה-90. בעזרת שילוב ייחודי של פלטת צבעים עוצמתית, הדפסים, גזרות ואביזרים בעלי נוכחות הקולקציה לוקחת את כל מה שראינו אז צעד אחד קדימה.

“בקולקציית SS22 היו לנו מוזות מוזיקליות פורצות גבולות על לוח המעצבים. קיבלנו השראה מהמחויבות שלהן לסטות מקלישאות וציפיות הן בבגדים והן בעמדות שלהן. הקולקציה עוסקת בכיף ללא מעצורים והיא נועדה לעזור ללקוחותינו לבנות את המראה החדש והאופטימי שלהן” אמרה לינדה וויקל, מעצבת קונספט H&M STUDIO. זה מתבטא גם בצילומי הקמפיין של H&M STUDIO SS 22 בו כיכבה הדוגמנית פורצת הדרך של העונה דבון רוס, ילדה של סצנת המוזיקה בלוס אנג‘לס.

גם בקולקציה הנוכחית ניתן לראות בבירור איך ענקית האופנה  ממשיכה להדגיש את המסע שלה אל עתיד מקיים יותר. כך לדוגמא כל פריטי הקולקציה נוצרו מחומרים שמקורם מתחשב יותר בסביבה כמו לדוג‘, פוליאסטר,פוליאמיד וצמר ממוחזרים. עוד צעד לכיוון המטרה הגדולה ביותר שהציב לעצמו המותג לעשות שימוש ב-100% חומרים מתחשבים יותר בסביבה עד 2030. 

הקולקציה תוצא למכירה בחנות הדגל של H&M ביום שלישי ה-15 במרץ בקניון TLV בשעה 9 וחצי בבוקר.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן