כמה מעצבים הצליחו לסנוור ולרצות – האם הניאון חוזר?

ניאון. צהוב בוהק. הצבע הזוהר תופס מקום פרונטלי בעולם האופנה. גורם לרפלקס הקאה כמעט מיידי כשמדומיין על גופם של גברים ונשים יהיו אשר יהיו. אסוציאציות של וסטים מחזירי אור מתהווים בדמיונינו. למרות התמונות הקשות, הצליחו כמה מהמעצבים לסנוור ולרצות.

View this post on Instagram

@virgilabloh did that for @off____white ???

A post shared by Adut Akech Bior (@adutakech) on Oct 28, 2018 at 1:36pm PDT

כמובן שדמנה מבית בלנסיאגה צלח והציג בין פרטי הקולקציה (האלוהית) סריג ניאון ירקרק בטקסטורה קטיפתית, צמודה במיוחד וייחודית, בעודה משמשת כבגד גוף העוטף את כל הטורסו וכפות ידיו של הדוגמן. זאת לצד טישרטים ובטנות מעילים ואפילו סוודר פרוותי אחד בניאון. טום פורד בחליפות מנומרות שנויות במחלוקת וכמובן שדונטלה לא ויתרה על ההזדמנות לזעזע אחדים ולהקסים אחרים בעזרת שילוב של הטרנד על הגזרות הסקסיות של ורסצ’ה. גם בסצנת הסטריט וור תוכלו לזהות בגדים והרבה אקססוריז בצבעי ניאון, מבין הרבים גם אצל STUSSY ,ANTI SOCIAL SOCIAL CLUB ו-SUPREME.

https://www.instagram.com/p/BqDJLhVFSbo/

אבל הדגש הוא על OFF WHITE של וירג’יל אבלו. וירג׳יל, מייסד הלייבל הצעיר מצא דרך לשלב את הצהוב הנורא ולשבות את ליבנו. הוא עשה זאת בטוטאליות ניאונית מוחלטת בגזרת אוברול, ובעדינות מהפנטת בדגם שמלת מחוך עשויה שכבות טול לבן וצהוב ניאון בשילוב טופ ספורטיבי לבן בעל הלוגו OFF. את השמלה מדגמנת אדוט אקצ׳ (תזכרו את השם שלה) בעודה חובשת משקפי שמש רדיואקטיביות חצי שקופות. וירג’יל ניצח על אורקסטרה נושקת לשלמות בדמות דוגמניות לבושות בניאון ולבן.

https://www.instagram.com/p/BneSdcYl7HQ/

אפשר לצפות בפנומנה גם בעמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן ועשרות סטייליסטים ואושיות אופנה מחוץ לתצוגות של חודש האופנה האחרון. היחיד המהווה בעיה קריטית הוא לא אחר מאשר המעצב אוליבייר רוסטינג מבית BALMAIN. הוא הציג שמלות מיני קלאסיות למותג תוך הוספה קושלת של ניאון. על הדוגמניות אפשר לסבול את השמלות מפאת גיזרתן המחמיאה, אך ככל שאני מתבונן בהן אני מאבד עניין. ישנה מן הרגשה שפשוט רצה לשלב את הניאון ומתח פסים בצבעים זוהרים ללא התחשבות בקימורי גוף אישה. ההתפזרות בחלק מהשמלות ש׳עיצב׳ אוליבייר פשוט לא עובדת ועדין נמכרות במחיר מופקע של מעל ל5000 דולר לפריט. זה נראה כניסיון להעמיס לקהל ראוותני הנואש לתשומת לב פריט ״יוצא דופן״ אך ללא איכויות המצדיקות את התשומת הלב המתקבלת או המחיר. וירגיל מהווה מקור לגאווה בעוד אוליבייר מאכזב.

המעצבים שהצליחו בדרך קסם להפוך נשים וגברים למוערצים ויפים בעודם לובשים את הניאון, ראויים להערצה. והנכשלים (הרבים), אנחנו ממלצים פשוט להפסיק. למען טובת כלל הציבור. מה אתם חושבים ?

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן