הכירו את סטארט אפ האופנה הישראלי שזכה בפרס פתרונות האקלים

ביום חמישי האחרון התקיים פסטיבל פתרונות האקלים.  ועידה גלובלית של ארגונים ממשלתיים, עסקים וארגונים ללא מטרות רווח, להנעת חדשנות בעולמות האקלים. בפסטיבל העניקה חברת קורנית דיגיטל את 'פרס פתרונות האקלים' של Start Up Nation Central לסטארט-אפ ישראלי בקטגוריית האופנה והקיימות. אז מי היה הזוכה המאושר? תכירו את Styletech… 

תצוגת אופנה של ינקי ונטף שיוצרה עם קורנית דיגיטל והוצגה באירוע | צילום – אלירן אביטל
קטגוריית האופנה והקיימות נוסדה השנה לראשונה בתחרות ע"י קורנית דיגיטל. 

זאת במטרה לאתר פתרונות טכנולוגיים לקידום תעשיית אופנה ברת קיימא ולטפח חברות סטארט-אפ ישראליות בתחום. קורנית דיגיטל, היא חברה מובילת שוק עולמית בטכנולוגיות ייצור דיגיטליות לתעשיית הטקסטיל והאופנה. החברה מספקת פתרונות מקצה לקצה לייצור על לפי דרישה ובשימוש מינימלי במים ופליטת גזי חממה.  נמוכה במיוחד ביחס לאלטרנטיבות הקיימות בשוק. מתוך מטה החברה בישראל ומשרדים בארה"ב, אירופה ואסיה פסיפיק, קורנית דיגיטל משרתת לקוחות ביותר מ-100 ארצות ומדינות ברחבי העולם.

את פרס פתרונות האקלים שייסדה החברה קיבלה חברת Styletec

החברה עושה מהפכה אמיתית בעולם האופנה. זאת תוך יצירה ועיצוב של ביגוד, דוגמניות ודוגמנים וירטואליים באמצעות בינה מלאכותית. אלו מפחיתים את טביעת הרגל הפחמנית בעולם האופנה באמצעות מגוון חלופות דיגיטליות.  Styletec יוצירת ויזואלים לפריטי אופנה ללא צורך בימי צילום. וככה מצליחה לצמצם את ההחזרות, המשלוחים ושינוע הסחורות. דבר המעודד ייצור אופנה לפי ביקוש על פני ייצור המוני.

תצוגת אופנה של ינקי ונטף שיוצרה עם קורנית דיגיטל והוצגה באירוע | צילום – אלירן אביטל
את הפרס העניק מנכ"ל קורנית דיגיטל, רונן סמואל למייסד סטייל טק טל מלנבוים והמנכ"לית גוני גרופ

"בחרנו בסטייל טק, סטארט-אפ שמפחית את טביעת הרגל הפחמנית בתעשיית האופנה. בעזרת טכנולוגיה שממפה את גוף האדם ומאפשרת יצירת קולקציות על פי דרישה באופן בר-קיימא. הבינה המלאכותית שנבנתה במיוחד לאופנה והאווטאר ההיפר ריאליסטי – הופך אותם לחברה מאוד מעניינת." אמר סמואל בעת הענקת הפרס. "כפי שהוזכר בדו"ח ה-ESG האחרון שלנו, שפורסם בשבוע שעבר, קורנית נשארת איתנה בחזונה לשנות את עולם האופנה והטקסטיל כך שיהיה בר-קיימא וטוב יותר". 

חברת סטייל טק נבחרה מבין שמונה סטארטאפים שהשתתפו במסלול הקיימות והאופנה

בין המשתתפים היו גם חברות הטק הבאות – Hypervision, Sizer, virtuality.fashion, Hexa, Boyo, Balena ו-Biotic. פרס פתרונות האקלים, הוא יוזמה משותפת של של JNF קנדה, קרן קימת לישראל ו-Start-Up Nation Central. והוא מהווה מהלך ארוך טווח לקידום חוקרים ויזמים ישראליים ולמיצוב ישראל כמרכז עולמי לחדשנות בנושא טכנולוגיה אקלימית. מעניין לראות כיצד יכולו קורנית וסטייל טק לשלב את הטכנולוגיה שלהם יחד ולהאיץ את הייצור הירוק בעולם.

Translate
דילוג לתוכן