20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

אלו המותגים הצעירים שאתם חייבים להכיר משבוע האופנה בלונדון SS22

בתי האופנה הגדולים הם אלה שבדרך כלל תופסים את כל תשומת הלב בחודשי האופנה. הם מנוסים, עשירים ומוכרים בכל העולם ככה שהם לא צריכים הקדמה. אבל בכל חודש אופנה יש את אותם מעצבים ומותגים פחות מוכרים, מותגים צעירים וחדשים שמחכים לחשיפה. אותם מותגים ייחודים שיכול להיות מאוד יהפכו לאלו שעוד זמן מה כולם ידברו עליהם. אנחנו פה לחשוף בפניכן.ם את אותם מותגים לפני כולם. אז בין אם שמעתן.ם עליהם או לא אלה התצוגות של המעצבים שאתם חייבים להכיר משבוע האופנה שהתרחש בשבוע שעבר בלונדון.

1.KNLWS 

המותג הבריטי נולס שהוקם ע״י שרלוט נולס ואלכסנדר ארסנולט בשנת 2017 חוגג נשיות ו-sex positivity דרך גזורת מופשטות של חזיות, מחוכים, תחתונים ובגדי ים. את המותג כבר לבשו המון סלבס כמו בלה וג׳יג׳י חדיד, ביונסה וסולנג׳ ואפילו ראיתם פריטים שלהם על האנטר שייפר באופוריה. מה שבטוח שחובה לעשות לחשבון האינסטגרם שלהם פולו. הדבר האהוב עליי בקולקציה הזו של המותג הצעיר הוא פלטת הצבעים והאווירה האפוקליפטית. נראה לקוח מסרט על סוף העולם. הגזרות, הבדים, האקסוסוריז, הכל היה מדויק. 

2. Yuhan Wang  

יוהן וונג היא מעצבת צעירה שכשסיימה את לימודיה בסנטרל סיינט מרטן היא זכתה בפרסים רבים והחלה לעבוד במארני ובפאשן איסט. היא פתחה את המותג הנושא את שמה ב-2018 בעזרת פאשן איסט שהפכו לספונסרים שלה.  הבגדים שלה מאופיינים באסטטיקה מרדנית ונפש פלואידית. הם רומנטים / נוסטלגים ואפשר לראות את כל זה בבירור גם בקולקציה הנוכחית. 

3.Rejina Pyo 

התצוגה של רג׳ינה התקיימה במרכז לספורט מים של לונדון בבריכת הקפיצות. כפי שאתם רואים בסרטון למעלה, מסלול הדוגמנות היה מסביב לבריכה ובסוף התצוגה עלו הדוגמניות למשטחי הקפיצה עצמם. הקולקציה הייתה בעייני המושלמת לקיץ, עם בגדים קלילים צבעוניים שכולנו היינו רוצות לחופשה ביוון.  ייחודי בהחלט. 

4.Richard Malone

התצוגה של ריצ׳ארד מלון הייתה מאוד מיוחדת. הוא אמנם לא מעצב צעיר (כבר מציג ומעצב תחת שמו מ-2018) אבל הוא בהחלט מקבל תהודה. הקולקציה היא שיתוף פעולה בין המעצב לבית האופנה הבריטי מולברי. כאשר הלוקים היו עשויים משאריות בדים ועורות של בית האופנה הגדול והידוע. אפס פסולת מישהו? כמובן שאני התחברתי לרעיון והייתי חייבת להציג לכן.ם את התצוגה הזו. אפשר לדבר על הלוקים היו כמה יפים וכמה שלא ממש התחברתי אליהם. אבל הרעיון שעמד מאחורי היה הכל. 

5.  Edward Crutchley

על התצוגה של קרוצ׳לי התלבטתי. מצד אחד העיצובים יחודיים  מצד שני לא התאהבתי בהם כמו בשאר התצגוגות שאני בוחרת לחשוף פה בדרך כלל. אבל אני באמת חושבת ששווה להכיר את אדוארד קרוצ׳לי ושיום אחד הוא יהיה שם גדול. לפני שפתח את המותג שנושא את שמו קרוצ׳לי עבד בדיור ולואי ויטון. הוא היה המומחה לבדים בדיור ונחשב גם לאחד מהמומחים הגדולים לטקסטיל בלונדון. הקולקציה שלו כולה עוסקת בחברה הקווירית שהייתה בשנת 1700 בלונדון, וליצרית הקולקציה הוא לקח השראה בעיקר מספרות שקיימת בנושא. 

דילוג לתוכן