ה- LOW RISE וה- RHINESTONES כבר כאן – 4 גחמות לאמץ עכשיו

טרנדים? גחמות? על מה אנחנו מדברות? השיעור הראשון שנתלי יצחקוב וליאור פישר מהסוכנות לחיזוי טרנדים – THE VISIONARY מלמדות בקורס שלהן הוא ההבדל בין טרנד לגחמה . בעצם משמעות המילה ״טרנד״ כפי שאנחנו מכירים אותה מתארת ״פאד״, או בעברית ״גחמה״. הדוגמא הכי טובה שנוכל להביא לכם כדי להסביר את ההבדלים בין טרנד לפאד היא זו שעמית נתנה באחת הכתבות שלה.  ״טרנד הוא הלך רוח או פריט שעובר שינוי במהלך תקופת זמן מאוד ממשוכת. ג׳ינס הוא טרנד שכן הוא ממשיך להתחדש ותמיד נשאר חלק מעולם העיצוב בווריאציה כזו או אחרת. מנומר או טאי דאי לעומת זאת הוא ״פאד״ אופנה זמנית שתחלוף במהירות ורוב הסיכויים שלא נראה בקולקציה הבאה. בשונה מטרנד לכל ״פאד״ מעגל חיים וכמו בגלגל, פעם הוא למעלה ופעם הוא למטה. או במילותיה של היידי קלאום ״One day you’re in The next day you’re out”.״ בכתבה היום ריכזנו לכם את 3 הגחמות שאני חושבת שכדאי לאמץ עכשיו, לפני שיהפכו לנחלת העבר…

1. ה- Rhinestones חוזרים 

אמנם הם לא יהלומים אמיתיים אבל הם מלהיבים כמעט כמוהם, בדגש על הכמעט. היהלומים שהיו הכי מזוהים עם החליפות של ג׳וסי קוטור (שגם הן חוזרות) חוזרים להיות מודבקים על כל הפריטים שלנו. הדבר האהוב עליי היה להדביק ולצפות כל דבר שהיה בבעלותי בקריסטלים הנוצצים. אז בין אם זה בחולצות שלנו, על המחשבים או הכיסויים של הטלפון תתכוננו ״טו בי בידזלד״. ואיך לא תתכוננו גם ל״שיט! נפל לי יהלום״. 

2.משקפיים שקופים

המשקפיים שהיו מ"הסמלים" המובהקים של שנות ה-2000 חזרו ובגדול. הן מאופיינות בהיותן ללא מסגרת ועם עדשה שקופה בגוונים שונים. אם אתם מחפשים לקנות את הפאד. המלצה שלי לחפשבחנויות הוינטג׳ והיד שנייה אונליין. אני אישית עדיין לא ראיתי כאלו בחנויות המשקפיים או בקולקציות החדשות. וגם למה לא לתת חיים חדשים לפריט שזקוק לאהבה?

3. LOW RISE – גזרה נמוכה

הגזרה הנמוכה, שגם היא אחד מ"הסמלים" המובהקים של שנות ה-2000, חוזרת ובגדול. באינסטגרם תוכלו לראות את הטרנד סוחף אט אט את כולם. אצלי האינסטגרם מלא בנשים שמאמצות את הלוק ולובשות חצאיות, מכנסיים קצרים וגינסים בגזרה נמוכה. בתור בחורה שהגזרה הגבוה יותר מחמיאה לה אני לא אוכל להגיד שאני משתגעת מהרעיון אבל מי יודע אולי דעתי עוד תשתנה. 

4.קבקבים

קבקבים, קלוגס, כפכף עץ הולנדי, תקראו להן איך שבא לכן אבל מה שבטוח שהן כאן להישאר. הן שלטו בתצוגת הרדי טו וואר של הרמס  עוד באוקטובר ובישרו לנו על הנעליים שישתלטו על הרגליים שלנו. אי אפשר לשכוח את הכתבה שעמית עשתה עליהן  בנובמבר. אז חוץ מהכפכפים שעמית המליצה לכן של טבע אני גם מצאתי לכן זוג יחסית זול ב-weshoes שנראה ממש טוב והוא מעץ. והיופי הוא שתוכלו להזמין כבר עכשיו.

איזה טרנד אתן הכי אהבתן? איפה אתן קונות את הטרנדים האלה? מכירות מעצבים ישראלים שכבר הוציאו פריטים כאלה? ספרו לנו הכל בתגובות כאן או בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו 

Translate
דילוג לתוכן