מסתמן לולומון תהיה זולה יותר בארץ, כל הפרטים על פתיחת החנות מחר 

ההמתנה נגמרה, מחר בשעה 9 וחצי בבוקר תפתח בקניון רמת אביב החנות הראשונה של לולולמון בישראל. אלא שזו לא תהיה חנות רגילה, אלא מרכז קהילתי של ממש המשלב חלל סטודיו בו תוכלו גם להתאמן! ומה לגבי המחירים? על פי ההצהרה הרשמית לולולמון ישראל תשנה את המשוואה ותציע מחירים נמוכים מהרגיל. הנה כל הפרטים שיש לנו… 

החנות שתפתח מחר תהיה הראשונה בארץ אך עוד 10 חנויות מותג עתידות להיפתח בשנים הקרובות. 

בחנות לולולמון שתיפתח מחר הושקעה הרבה מאוד זמן ומחשבה. קבוצת אירני שהביאה את המותג לארץ הבטיחה לצרכן הישראלי את אותה החוויה שהוא מכיר מח"ול. ונראה כי היא השקיעה המון כסף בכדי לעמוד בזה. כ-10 מיליון שקלים הושקעו בחלל שייצג את דור החנויות החדש של המותג. כולן יתפרסו על פני לפחות 500 מ"ר, יכילו סטודיו אימונים ויתופעלו על ידי מאמני כושר ואנשי קהילה שיצרו תכנים ופעילויות לקהל החנות. גם בעתיד הקרוב יושק אתר מכר ייעודי של המותג לקהל הישראלי lululemon.co.il. 

החנות עוצבה על ידי האדריכלים של לולולמון עם צוות העיצוב של קבוצת אירני בהתאם לחזון ולקונספט המתקדם ביותר של המותג בעולם. שילוב של חומרים טבעיים לצד מסכי לד וחומרים טכניים ברמה הכי גבוהה. בסטודיו, שמפעיל FIT HOUSE TLV, יתקיימו אימונים יומיים שיועברו על ידי מאמנים מובילים כנהוג בחנויות לולולמון המובילות בעולם.

בחנות תוכלו לרכוש את המגוון הרחב של המותג והמחירים יהיו גבוהים מארה"ב ב-5% בלבד בממוצע. 

על פי ההצהרה הרשמית קבוצת אירני מבטיחה לנו מחירים אטרקטיביים מאוד. "יחד עם לולולמון יצרנו מהפכת מחירים שטרם נראתה בישראל. המחירים בישראל יהיו גבוהים מארה"ב בכ-5% בלבד בממוצע, כולל מע״מ, ונמוכים מהמחירים בדובאי". כך מסר רוני אירני מייסד ומבעלי קבוצת אירני. קחו לדוגמא את טייץ align 25 של המותג. הוא יעלה בחנות בארץ כ-399 שקלים. באתר האמריקאי אותו טייץ עולה היום 118$ שעם צניחת השקל שווים כ-430 שקלים. משמע זול יותר מחו"ל.

אל החנות יגיעו מגוון הקולקציות של המותג והם יתחלקו בחנות על פי סוגי פעילות שונים. תוכלו למצוא בה את דגמי הדגל, קולקציות הבסיס של המותג  (align, wounder train ועוד) וכן גם חידושים עונתיים. כל הפריטים כמובן  משלבים טקסטילים טכנולוגיים, שיטות תפירה חדשניות,  גזרות מחטבות וסגנון אופנתי. 

ההשקה הרשמית תתקיים מחר ואיתה תצטרף ישראל לרשימת המדינות הארוכה בה נמצא המותג כיום. 

היום מפעילה לולולמון למעלה מ-600 חנויות ברחבי העולם. "הלקוח הישראלי מחובר ללולולמון ומבקר בחנויות שלנו בעולם כבר כמה שנים. אנחנו נרגשים כעת להביא את החוויה, חדשנות המוצר והמודל המחובר לקהילה שלנו לשוק בישראל", אמר אנדרה מאסטריני, סגן נשיא בינלאומי בכיר ומנכ"ל אזור EMEA. 

מחר יום רביעי ה-17.5 תפתח חנות הדגל בקניון רמת אביב בשעה 9 וחצי בבוקר. בצעד שיבסס את מודל הצמיחה של המותג גם פה במדינת ישראל. באותה שעה יעלה מותג גם לאתר פקטורי 54. מעניין יהיה לראות איך הפתיחה תראה וכיצד יגיב הצרכן הישראלי לכניסה של ענקית הספורט לארץ.

Translate
דילוג לתוכן