BringThemHomeNow#

מגפי גשם, עקבי וודג' ועוד טרנדים שחובה להשיג עכשיו

אחרי חודשיים שבהם לא עדכנתי אתכן.ם בטרנדים הכי חמים בעולם האופנה. הנה אני חוזרת עם כמה שאני פשוט מתרגשת להציג. את חלקם ראינו על המסלולים בחודש האופנה האחרון וחלקם אני מספרת לכן.ם נטו כי אני מגדת עתידות. עמית שאלה אותי ״רעות איך את יודעת״. ואני אמרתי ״אני מרגישה את זה״. אני רוצה להגיד שאני מרגישה את זה מגיע כמו קארן מילדות רעות? אבל היא יודעת מתי יורד גשם כשהוא כבר… יורד. אז לא כזה, אבל כזה. קיצר הבנתן.ם. אז מוכנות.ים לגחמות ולטרנדים הבאים? 

1. מגפי גשם 

אז בחודש אוגוסט האחרון אמרתי לעמית שאני רוצה לכתוב לכן.ם במהדורת הטרנדים שלי על מגפי גשם. ומשום מה פקפקתי בעצמי. לא הקשבתי לאינטואיציה שלי. ומאז בוטגה הוציאו מגפי גשם (שהן לא לטעמי) והקדימו אותי. אז הנה אני מתמרמרת על זה שלא סיפרתי על הטרנד ראשונה. אבל גם מזכירה אותו בכל מקרה כי זה עניין גדול. גדול כל כך לדעתי שהוא יכבוש את החורף הבא, אז אם שמרתן.ם מגפי גשם (כמוני) וחיכיתן.ם לרגע שיחזרו… הנה הוא הגיע. אם לא מוזמנות.ים להסתכל על אלה שמצאתי בווסטייר קולקטיב כי אנחנו תמיד בעד יד שנייה. או שאם קשה לכן.ם הנה כמה שמצאתי באסוס

2. עקבי וודג׳

עוד טרנד שאני שמחה לבשר עליו בעיקר כי גם אותו שמרתי בארון במטרה שיחזור. (אני ממש גאה בעצמי שאני שומרת דברים שווים. אני בדרך כלל מעיפה דברים ממש מהר, ועמית יכולה לערוב לכך). הוא עקבי הוודג׳. אולי העקבים הכי נוחים בהיסטוריה. ואם אנחנו כבר בהיסטוריה, האם ידעתן.ם שסוג העקב הזה הומצא אי שם ביוון העתיקה לשחקני תיאטרון? השחקנים הראשיים של ההצגה היו לובשים עקבי וודג' כדי שיבדילו בינם לבין שחקני המשנה. כמובן שגם פה הבאתי לכן.ם לינקים ישירים לווסטייר קולקטיב ולאסוס. הכל כדי לקצר לכן.ם זאת זמן הקנייה.

3. ניטים 

ב- 2012 כשהניטים שלטו אני ועמית קיבלנו מכונה ידנית של סבתא ש"עושה" ניטים. מה שהיה ממש גרוע, כי ליטרלי חוררנו כל פריט בארון וכולם היו מלאים בניטים. מאז אני נרתעת מניטים בפירטי לבוש. אבל אין מה לעשות אני לא מספרת רק על טרנדים שאני אוהבת. והניטים חוזרים. אז למי מכן.ם שאוהב.ת ומתחבר.ת הנה לינק לווסטייר ולינק לנעליים עם ניטים באסוס כי לא מצאתי המון פריטים אחרים. תתחילו לחפש או שממש כמונו תעשו בעצמכן.ם. חייבת להגיד שהחליפה בתמונה של מריה ברנרד די יפה ואולי אני אשתכנע בסוף לקנות… ניטים.

4. טי שירט לבנה גזורה בגב

בדיוק באותה שנה (גם ב-2012) במקביל לניטים אני ועמית וככל הנראה שגם אתן.ם גזרתן.ם את החולצה בגב בצורת ״גולגולת״. זאת הייתה גחמה מוזרה שכולן.ם התלהבו ממנה. לפני חודשיים חשבתי עליה שוב ותהיתי האם היא תחזור בקרוב. כי הרי הכל חוזר. והפלא ופלא אינסטגרם התחילו לקרוא מחשבות והבוקר טורגטתי בסרטון הזה של המשפיענית ולריה ליפובסקי הולכת לה במסעדה עם חולצה גזורה בגב. הפעם בצורת פרח. רק שהחולצה שלה פי אלף יותר יפה מ״יצירת האומנות״ שלנו בחטיבה. פלוס היא מלאה יהלומים. לא הצלחתי למצוא של מי החולצה אז אם אתן.ם מכירים.ות דברו אליי . כמובן שלא מוצאת לכן.ם לינקים כי זה עדיין לא ממש קורה ואנחנו בתחילתה של הגחמה. אבל למה שלא תהיו פיקאסו ותגזרו לעצמכן.ם את החולצות? ככה גם תזכו בגחמה וגם תמחדשו ותשמרו על הסביבה.

Translate
דילוג לתוכן