המרי ג׳יין ועוד טרנדים שאסור לפספס

איך אפשר להתחיל שבוע בלי עדכון טרנדים? שלושת הטרנדים שאציג היום אכן מצדיקים את המילה טרנד. כולם נמצאים באופנה לאורך שנים ומתפתחים עם השנים. בין אם מדובר בנעליים או ג’קט האוניברסיטה האלמותי 3 הפריטים שנדבר עליהם היום הם חובה בכל ארון וישמשו אתכן.ם לאורך שנים רבות. אז מה הם אתן.ם שואלות.ים את עצמכן.ם? בואו נתחיל

מרי ג׳יין 

אולי הטרנד שאני הכי מתרגשת ממנו בעולם. וכבר שנים מחפשת את זוג המרי ג’יין מושלם שייכנס למלתחה שלי (שאני אוצרת בקפידה כל כך רבה!) נעלי המרי ג’יין הוא שם לנעלי נשים אמריקאיות נמוכות שלהן רצועה אחת או יותר מקדימה. העיצוב מוכר בעיקר בנעלי ילדים אבל החל כנעלי נשים עוד במאה ה-18. כמובן שהסגנון מעולם לא יצא מהאופנה אבל בהחלט כבש ואף שלט  בשנות ה-90′ וה-2000. וכששנות האלפיים חוזרות מתבקש שיחד איתן תגיע הנעל הכי שווה מהעשור ההוא. היום כמות העיצובים והווריאציות שקיימות בשוק היא בלתי נגמרת ואני מתקשה כבר לבחור… עקב או שטוח? עמית קנתה כאלה של דר מרטינס ולדעתי הן מנצחות את כולן… ואני חייבת גם.

ג’קט אוניברסיטה

ג׳קט הוורסיטי בשמו האמריקאי חוזר כל כמה שנים לאופנה ומזכיר לי כל פעם כמה אני לא ממש מתה עליו. למרות שאני תמיד נשברת ובסוף לובשת אחד. בינתיים הוא עדיין לא שכנע אותי לקנות אותו אבל אם אתן.ם כן השתכנעתן.ם קולקציית האוניברסיטה של H&M הגיעה ממש עכשיו לחנויות ותוכלו למצוא שם ג׳קט מושלם שגם עשוי מחומרים מתחשבים יותר בסביבה. אציין גם שאם לא עפתן.ם על הג’קט – קולקציית הסווטשרטים של האוניברסיטאות היסטרית! 

הקסדה (השם שאני המצאתי לו) – או בשמו הרשמי הבלקלאווה (לא האוכל!)  

כשעמית בחורף הקודם הראתה לי אותן אני הייתי בשוק ואמרתי למה? היא סרגה לעצמה אחת ואני שוב, שאלתי למה. אבל אם תשאלו אותי היום? התשובה הרשמית תהיה “למה עדיין אין לי אחד כזה?”. היום כשאני עומדת בחוץ וקופאת בפנים ובאוזניים אני שואלת את עצמי, למה שלא יהיה לי כזה? למרות שרבים חושבים שפריט הלבוש מגיע מארצות ערב הוא הומצא בכלל באוקראינה הקרה והתגלגל להיות מסכת סקי. הבלקלאווה מגיעה במקור מחצי האי קרים והפכו פופלריות בקרב חיילים בריטים במלחמת… ניחשתן.ם נכון קרים. בשנתיים האחרונות עם עליית הפופלריות של קרושה וסגרים ראינו ברשתות מגוון רחב של עיצובים צבועיים וטרנד ה”סריגה” הפך לכזה שנראה גם על מסלולים. ועוד מעט עליי. אציין שאת האדום שבתמונה תוכלו למצוא בחנויות של H&M בכמה צבעים שונים.

איזה טרנד אתן.ם רצות.ים לקנות? ואיזה אתן.ם ממש לא מעוניינים ליפול אליו? תכתבו לנו כאן בתגובות או בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן