אלו המותגים הצעירים שאתם חייבים להכיר משבוע האופנה ב מילאנו SS22

בתי האופנה הגדולים הם אלה שבדרך כלל תופסים את כל תשומת הלב בחודשי האופנה. הם מנוסים, עשירים ומוכרים בכל העולם ככה שהם לא צריכים הקדמה. אבל בכל חודש אופנה יש את אותם מעצבים ומותגים פחות מוכרים, מותגים צעירים וחדשים שמחכים לחשיפה. אותם מותגים ייחודים שיכול להיות מאוד יהפכו לאלו שעוד זמן מה כולם ידברו עליהם. אנחנו פה לחשוף בפניכן.ם את אותם מותגים לפני כולם. אז בין אם שמעתן.ם עליהם או לא אלה התצוגות של המעצבים שאתם חייבים להכיר משבוע האופנה שנגמר ביום שני במילאנו. 

1.Sunnei 

המותג האדיר סוני שנפתח ע״י לוריס מסינה וסימון ריזו, שני צעירים שבכלל עבדו בשיווק לפני, החליטו להקים מותג סטריט וואר ב-2015. המותג מציע פריטים שמשלבים אופנת רחוב עם הוט קוטור איטלקי ויוצרים מעין קולקציות עתידניות / מטורפות שלא רואים בשום מקום אחר. רק אניח את זה כאן שכבר יש שני זוגות משקפיים מהמסלול באתר שלהם לרכישה!

2. Marco Rambaldi

המותג שפתח בשנת 2017 המעצב מרקו רמבלדי ונושא את שמו ומשלב בעיצוב שלו בין שני דורות. האחד סגנון העיצובי של מעמד הביניים האיטלקי של שנות ה- 70. ושני הטרנדים החדשים בעולם האופנה, הצעירים והחדשניים. ואכן אפשר לראות את הסגנון הייחודי והחדש שמרקו יוצר בתצוגה שהתקיימה השבוע במילאנו. הדוגמנים והעיצובים הביאו משב רוח מרענן ושונה לאופנה האיטלקית. 

3. Annakiki

אנקיקי אמנם לא מותג מאוד צעיר כמו כל שאר המותגים שאני מכירה לכם. אבל לדעתי כולם צריכים להכיר את המותג של המעצבת אנה יאנג ולכן אני כותבת עליו כאן. המותג שנפתח בשנת 2013 בסין היה מפורסם שם וסחף המון מפורסמים סינים אך הפריצה הגדולה שלה הייתה כשהמעצבת הצטרפה לשבוע האופנה במילאנו ב-2017 והגיע לבמה עולמית גדולה יותר. הקולקציה שהציגה יאנג השנה הייתה מיוחדת ומעט חייזרית הייתי אומרת אבל אני התאהבתי בה.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן