BringThemHomeNow#

התצוגות הטובות ביותר משבוע האופנה במילאנו SS23

כמו בכל שבוע אופנה וכמובן כהרגלנו במגזין הגיע סיכום שבוע האופנה של מילאנו! כן עבר קצת זמן, אבל היי יש פה תצוגות שאסור לפספס ממותגים מ-ד-ה-י-מ-י-ם. כן היום אציג לכן ולכם את 4 הקולקציות שלדעתי שווה לראות ולהכיר מקרוב. כל מעצב ומעצבת ברשימה הצליחו להעלות על המסלול במילאנו קולקציות מסקרנות עם טוויסט עיצובי מרהיב. והאמת שאין לי אף פעם ציפייה מ… מילאנו. אבל הופתעתי לטובה. אז בואו נתחיל

Blumarine

העונה הזו ה"אישה" של בלומרין עברה גלגול נשמות. ניקולה ברגננו המעצב הראשי של בית האופנה האיטלקי (האהוב עליי מאוד בשלוש שנים האחרונות) סיפר כי הההשראה החדשה שלו היא בת הים הקטנה. הסרט שאהב כל כך שהיה קטן. הוא סיפר כיצד העונה בחר להפוך את האישה של בלומרין לפחות ילדותית ופופית. העונה היא יותר נשית וסקסית. התצוגות הורודות של בלומרין התחלפו בסט-אפ קודר וכחול. כזה המזכיר בהחלט את מעמקי הים.

אך אל חשש הטרנדים של שנות ה-00 שראינו בעונות האחרונות היו שם גם. וזו בדיוק הסיבה שבעייני זו תצוגה שאסור לכן.ם לפספס. העובדה שבלומארין לא איבדו את הקו העיצובי והרעיוני המלווה את המותג בעונות האחרונות מהפנטת. הם מתפתחים בכל קולקציה. נותנים (הפעם) טוויסט קודר. וכל זה תוך שמירה ברורה על הקו שלהם. זה היה הדבר שאני הכי אהבתי לראות בתצוגה. מה שכן ביאס הוא דווקא כמה עיצובים שמאוד דומים… למותג שכתבתי לכם עליו כאן.

Diesel

גלן מרטינס הוא גאון עיצובי. הנה אמרנו את זה. מה שעשה בעונות האחרונות מדיזל הוא לא פחות מעבודת האל (לא מגזימה). העובדה שהצליח להחזיר (בעיני הוא החזיר, במו ידיו, ולא תשנו את דעתי) את הג'ינס לכותרות בצורה חדשנית, עתידנית ומעוררת השראה. היא אות מופת. הקולקציה הנוכחית הראתה יכולות אדירות ומרשימות של טיפול בבד הכל כך בסיסי. היא עוצבה למען הכלל והיה נראה כי היא פונה לקהל מגוון, שמחפש להיות ייחודי ויודע שפה הוא יוכל למצוא חתיכה מעצמו על המסלול. היא גבוהה אבל מאפשרת. ויותר מכל היא משב רוח נעים ומרענן בעולם בו אינדיבידואליזם הוא מוצר נחשק שכבר לא קיים. 

אם רבים מעבירים ביקורת על דמנה מבלנסיאגה על כך ששכח שהוא קודם כל צריך "למכור". הקולקציות האחרונות של גלן מרטינס לדיזל מוכיחות שאפשר להיות מהפכני ולמכור. שאפשר לעצב בצורה יוצאת דופן גם בגדים שאמורים להימכר במסות. או לחילופין שאפשר למכור המון בזכות עיצוב מהפכני "לעם". יותר מזה, גלן מרטינס יודע ליצור הייפ בגובה העיניים. דבר שהקהל הצעיר אוהב. איך אני יודעת את זה? לתצוגה הגיעו על פי מגזין ווג רק 200 איש מכלל הנוכחים בתצוגה היו אנשים תעשיה. שאר הקהל שמילא את האצטדיון היו סטודנטים לעיצוב אופנה ולקוחות שזכו לכרטיסים שהמותג חילק. עזבו שטויות לכו להתפעל בעצמכן ועצמכם…

Sunnei

גם את המותג הצעיר סוני הכרתי לכן.ם לפני שתי עונות בכתבה שלי על המותגים הצעירים שחייבים להכיר. התצוגה שלהם העונה שיגעה אותי לרגע. לא הבנתי אם אני רואה כפול ולמה חלק מהדוגמנים לבושים בבגדים של מותגים אחרים. אז גם הם כמו גוצ׳י שהציגו רק כמה שעות לפניהם (מה הסיכוי?!) העלו על המסלול זוגות של תאומים. אלא שבניגוד לגוצ׳י שהציגו את התאומים יחד, סוני העלו את התאומים בנפרד. 

כשכל תאום צועד בלוק אחר. התאום הראשון עלה על המסלול מבין הקהל לבוש בבגדים שלו (כן, כן מהבית!) אל עבר דלת מסתובבת. כאשר הוא נכנס אליה, היא הסתובבה, וממנה יצא התאום שלו לבוש בבגדי הקולקציה והשלים את הליכת המסלול. המיצג ניסה להסביר לצופה איך "לבוש" משנה את התפיסה שלנו. במגוון אספקטים. זו תצוגה / מיצג שאסור להפסיד ואתן.ם חייבים להיכנס לראות את כל הלוקים.

Marco rambaldi 

את מרקו רמבלדי הכרתי לכן.ם לפני שתי עונות כמעצב שחייבים להכיר. ואכן רמבלדי עומד ברף שהציב לעצמו. שמר על קו העיצובי שלו ומוציא מאז הקמת המותג קולקציות מדהימות, אחת אחרי השנייה. ניתן לראות את ההשראה שהוא שואב משנות ה-70 ואיך הוא מצליח לשלב אותה העולם החדש. המודרני. כך אפשר לומר שהעיצובים שלו מעיין נולדו עבור דור ה-Z. מערכות לבוש שיהפכו ויראליות ונראה בכל מקום ברשתות החברתיות. דבר נוסף שהקולקציה מזכירה לנו, הקרושה על פי רמבלדי, לא הולך לשום מקום.

Translate