אירוע הריפייר חוזר – כך תתקנו את הג’ינס שלכם בחינם

מחר, ה-8 בדצמבר, יצוין בישראל יום המחזור. ובעוד רבים חושבים ביום הזה על מחזור של אריזות שונות, מותג הג’ינסים המקיים Nudie יקיים בארץ את אירוע הריפייר השנתי שלו (!). יש לכם ג’ינס של המותג שצריך שיפוץ? ביומיים הקרובים תוכלו להנות מתיקונים בחינם באירוע הייחודי. יש לכם ג’ינס ישן של נודי שתם זמנו? תוכלו להגיע ולתת אותו לתוכנית המחזור בעד הנחה על זוג חדש. אז איפה ומתי כל זה קורה? 

חברת נודי ג’ינס הוקמה לפני 22 שנה בשבדיה במטרה לייצר את הפריט הבסיסי ביותר בארון שלנו בצורה מקיימת ושוויונית. 

עבור מריה ויהויקין אריקסון, דנים הוא הרבה יותר ממוצר. הוא דרך חיים. לכן השניים הקימו יחד מותג שכולו דנים וכולו למען הסביבה. גזרות המותג מתאימות לגברים ונשים כאחד. טווח המידות רחב כך שכל אחד יכול למצוא את הנודי המתאים לו. וכל המוצרים מיוצרים מהחומרים הטובים ביותר בעולם, בשיטות ייצור מקיימות וכמובן שגם בסחר הוגן. המותג צבר תאוצה והפך להיות סמל לייצור מקיים של מוצר בסיסי שיש לכל אחד ואחת בארון. 

כחלק מהאג’נדה שמובילה את המותג נולדה גם ההתחייבות לתיקונים בחינם בצורת אירועי ה”ריפייר” 

אמנם מגוון מותגים מציעים שירותי תיקון כאלו ואחרים בשנים האחרונות. אבל נודי עושים את זה מעל לעשור. כשאתה רוכש ג’ינס של המותג בכל רחבי העולם אתה יודע שיש אחריות על המכנס לכל החיים. אפשרות לקבל תיקון בכל עת ובכל מצב בחינם. וכן גם תוכנית מחזור מיוחדת בה כל אחד ואחת יכול לתת לחנות את הג’ינס הישן שלו ולקבל הנחה לרכישת דגם חדש. התוכנית בעצם מסייעת למותג לקדם את האג’נדה שלו להפחתת הצריכה על ידי השקעה בג’ינס אחד שישרת אותנו לטווח ארוך.

בארץ נמכרים מוצרי החברה ברשת סטורי שמאגדת ומוכרת חברות ירוקות ומקיימות מכל העולם. גם ברשת סטורי גם מציעים את האפשרות לתקן את הג’ינסים של המותג באירועים ייעודיים שהם מקיימים. אחד מהאירועים הללו יתקיים ממש מחר לכבוד יום המחזור של ישראל. ובו תוכלו ליהנות משירות תיקונים על ידי תופרים המתמחים בתיקון ג’ינסים של נודי. תוכלו לקבל זיכוי של 25% לרכישת ג’ינס חדש של המותג או להחליפו גינס ישן בג’ינס יד שנייה. ובנוסף גם לרקום על פריטי המותג שלכן ושלכם משהו מיוחד. 

אז איפה הכל קורה?

החל ממחר יום חמישי ה-8 בדצמבר בין השעות 13:00 בצהריים ועד 20:30 בערב. ועד יום שישי ה-9 בדצמבר בין השעות 9:00 בבוקר ועד 15:00 בצהריים. הלוקיישן? מתחם Meex שרונים בכניסה להוד השרון. את פריטי המותג ניתן להשיג ברשת סטורי ובאתר.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן