20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

אלו התצוגות שאסור לפספס מ שבוע האופנה ניו יורק SS22

שבוע האופנה ניו יורק SS22 התקיים בשבוע שעבר. ולמרות כל השינויים שחשבנו שיקרו בעולם האופנה לאחר הקורונה, הוא התקיים במתכונת מלאה! עם אורחים, מפורסמים בשורות הראשונות ומסלולים מלאים בשמות החמים מעולם האופנה. אז מה היו התצוגות שאסור לפספס? מה היו הלוקים ששבו את ליבנו? סיכמתי לכם את 6 התצוגות שאסור לפספס משבוע האופנה במקום אחד. ככה שלא תצטרכו לפשפש ולבזבז את הזמן שלכם בעבודת מחקר… שנתחיל ? 

1. Coach

 הראשונה והמלכה לדעתי של שבוע האופנה בניו יורק חודש האופנה הזה היא קואץ׳. אמנם הלינק ששמתי לכם הוא בכלל סרטון (אחד מיני רבים) שקואץ׳ הוציאו (לא מהתצוגה). אבל הוא עשוי כל כך טוב שהייתי חייבת שתראו. פלוס הם לא שמו באינסטגרם תמונות מהתצגה עצמה. לכן אם תרצו לראות אותה תהיו חייבים להיכנס לווג או ליוטיוב. אני ממליצה לצפות בוידיאו של התצוגה ביוטיוב. כי אי אפשר להעביר את התצוגה המדהימה הזו בתמונות. הכל מההתחלה ועד הסוף היה עשוי מדהים. הבגדים, הסטיילינג, הקומפוזיציה והמסלול. אין מילים.

2. Tory Burch

אני כבר ציינתי לפני חודש שטורי חוזרת ובגדול (הנה הכתבה). והתצוגה האחרונה מוכיחה את טענותיי. העיצובים מדהימים ומדוייקים לתקופה. הכל בפיל של שנות ה-10′-00׳. או יותר נכון, תצוגה שכולה לוקים מהשטן לובשת פראדה. בקטע טוב כן? ברץ׳ החזירה כל כך הרבה אלמנטים מלפני עשרים שנה, שאם היו מראים לי אותם לפני חודשיים הייתי מקיאה. אבל טורי כמו טורי יודעת איך להחזיר את השרשראות הגדולות, לעשות את זה און פוינט, ולגרום לי לרצות אחת…

3.Proenza Schouler 

ג׳ק ולזרו המעצבים של פרואנזה סקולר הכירו בפארסונס והחלו לעצב אי שם בשנת 2002. התצוגה בשבוע האופנה הזה עוצבה בהשראת חופשה שהשניים עשו בהוואי. וכל הלוקים בין אם הם מחויטים או בין אם זה שמלות ערב, עשויים מבדים נוחים נעימים ונמתחים. הם אמרו שהם רוצים שיהיה נוח כשלובשים את העיצובים שלהם. והאמת היא שכבר כמה שנים שקו העיצוב שלהם הוביל לרגע הזה בדיוק. הפעם, דיוק עיצובי של נוחות. 

5. Tom Ford 

טום פורד הציג לנו השבוע לוקים שאומרים הכל. הוא מחזיר את החיים לקדמותם ומציג לנו בגדים ראוותנים ליציאה ולמסיבה. הוא רוצה שנחזור לחגוג את החיים. הגזרות אמנם כולן פשוטות וקז’ואליות אבל הצבעים והבדים אומרים הכל. אני אישית מרגישה מעין ערבוב של גזרות משנות ה-2000 וצבעים בוהקים ובדים מנצנצים של שנות ה-80׳. ובתור אחת שלא ממש אוהבת בגדים צבעוניים. התאהבתי.

6. Altuzarra

השנה אלטוזרה חזרו לניו יורק אחרי שעזבו אותה לטובת שבוע האופנה בפריז בשנת 2017. בבית האופנה מסמנים לנו שהטאי דאי לא הולך לברוח לנו כל כך מהר ומציגים מערכות לבוש שצבועות בשיטת השיבורי היפנית ומזכירות את הקולקציה של המותג מאביב 2016. עוד דבר שלא נראה שיעזוב אותנו בקרוב לפי אלטוזרה? קרושה… 

דילוג לתוכן