המותגים הצעירים שאתן.ם חייבות.ם להכיר משבוע האופנה בניו יורק SS23

כמו בכל שבוע אופנה וכמובן כהרגלנו במגזין הגיע סיכום שבוע האופנה של ניו יורק – המעצבים הצעירים. היום אני מציגה לכן כישרונות צעירים ומותגים עולים ומבטיחים שאסור לכן.ם לפספס את התצוגות שלהם. כאלו שלדעתי חשוב שתזכרו את שמם. העונה די צמצמתי את הבחירות שלי. אם בעבר הכרתי לכן ולכם מגוון מותגים היום בחרתי לדבר על  שלושה מותגים שהתצוגות, הדגמים והכישרון פשוט גרמו לי להתרגש.

Mirror palais 

את מירור פאלאס יש סיכוי שאני לא צריכה להכיר לחלכן.ם. אבל אכן השבוע עשה המעצב המוכשר מרסלו גאיה צעד גדול בקריירה שלו ולמותג שלו. זאת כאשר הציג לראשונה (ביום רביעי האחרון) בשבוע האופנה בניו יורק. הצעד הפך אותו למותג אופנה רשמי ומוכר ומוציא אותו ממשבצת “המותג האינסטגרמי” המפורסם. אני חייבת להגיד שבכל פעם שגיאה מוציא דגמים חדשים אני מתפעלת. נראה שיש לו מגע מיוחד למבנה גוף האישה והבנה מאוד גדולה לרוח התקופה. הגזרות המיוחדות שמזכירות גזרות וינטג׳. העיצובים שיושבים יפה על כל גוף. גאיה החל את דרכו כסטייליסט עד שבשנת 2019 החליט לפתוח מותג משלו. אי אפשר לשכוח וחשוב לציין כי מירור פאלאס הוא מותג ססטיינבלי שמעצב ומייצר את כל הפריטים שלו בניו יורק בשכר הוגן.

Sandy Liang

המותג של המעצבת סנדי ליאנג אמנם לא כזה צעיר אבל היא חייבת להיות חלק מהכתבה הזו. כי אסור לכן.ם לשכוח את שמה. ליאנג עושה את הטרנדים הכי חמים כל כך טוב שאי אפשר להתווכח על זה אפילו (אז אל תתווכחו איתי). הייחוד בעיני הוא ההצלחה שלה לתרגם טרנדים עולים (כאלו שעדיין לא הגיעו למיינסטרים) ולהראות לנו איך אפשר לעשות אותם הכי טוב. “התרגום” יש לציין, פשוט, נקי ויפה. כך היא מצליחה ליצור קולקציה שהיא “מלאה בטרנדים” אבל כל פריט בפני עצמו יעמוד את מבחן הזמן ויוכל להשתלב במלתחה של כל אישה במשך שנים. הלקוחות של ליאנג יוכלו ליצור מלתחה מקיימת ועדכנית מפריטים שלא ימאס מהם. פה החוכמה לדעתי בקולקציה של המעצבת העונה ובעונות קודמות. עוד דבר שאני רק אניח את כאן… נעלי המרי ג’יין / בלט שהיא הציגה על המסלול נגמרו אחרי יומיים!!

Peter Do

פיטר דו הוא מותג קולקטיב מאוד מסקרן. המותג נושא את שמו של המעצב הראשי פיטר דו, שנולד בויאטנם אך בגיל 14 היגר לפילדלפיה. הוא למד עיצוב אופנה ב-fit בניו יורק וקיבל את פרס LVMH ב-2014 ממש לאחר סיום התואר. ב-2018 הוא פתח את המותג על שמו עם קבוצה של חברים. כל אחד מהם מביא את היכולות הייחודיות למותג. המטרה היא לשרטט מסלול חדש לאופנה דרך עיצוב מתחשב. הקולקציה האחרונה שהוציא בשבוע האופנה הייתה פשוט כל כך מדויקת נקיה ומיוחדת שפשוט התאהבתי. בלי טרנדים מיותרים שלא יחזיקו עונה רק המון פריטים נצחיים ומיוחדים שכולנו חייבות בארון. בגזרות שונות ומיוחדות. ממליצה לעקוב בחום אחר המתרחש במותג הזה כי הוא בהחלט שיא. 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן