BringThemHomeNow#

5 מתנות לחג החדש – TREAT YOURSELF

לאחרונה החלו שידורים חוזרים של התוכנית "מחלקת גנים ונוף" והחזירה לתודעה את האירוע המיוחד שמקיימות הדמויות פעם בשנה – TREAT YOURSELF. ביום המיוחד שהמציאו טום האברפורד ודונה מיגל עושים כל מה שיפנק אותך. לא משנה מה המחיר או במה מדובר. זה יכול להיות בקניות, מסעדות או אפילו חופשות מהרגע להרגע. לכבוד החג החלטנו שהמערכת תמליץ, במקום על מתנות חג לחברים ומשפחה לפסח, על פינוקים אישיים בהשראת החג החדש האהוב עליה… "TREAT YOURSELF"! אז על מה חשבנו להמליץ? הנה 5 מוצרים ממוקסי שיהיו השקעה חכמה ופינוק אדיר! 

חולצת טול – שחר אבנט
3. חולצת טול אפרסק של שחר אבנט

נראה לי שלא צריך בכלל להרחיב במילים – חולצות הטול של שחר אבנט הפכו כבר מזמן לסמל סטטוס. כל אדם מזהה אותן מרחוק, מכיר את הערך האמנותי שלה ויודע להגיד שהיא תוספת הכרחית לכל מלתחה. חולצות הטול הן פריט מפתח בכל הקולקציות של אבנט ואפשר היה לראות אותן גם בתצוגה האחרונה של המעצב בשבוע האופנה קורנית תל אביב! אז אם כבר אתן.ם הולכים על זה, לכו על זה עד הסוף…

בגדי ים – אנה רוזן
2. בגד ים של המעצבת אנה רוזן 

הקיץ אפשר לומר בפתח, יש שיגידו כבר כאן. בשנים האחרונות ראינו נהירה צרכנית אל עבר "אוסף בגדי הים המושלם". אלא שאף אוסף בגדי ים שמכבד את עצמו לא יהיה שלם בלי בגדי ים בעיצוב וייצור מקומי. כאלה שהשקיעו בהן היוצרים הישראלים את מיטב יצירתם. בגדי הים של המעצבת אנה רוזן הם ההגדרה המושלמת לבגד הים המושלם. הם איכותיים, בגזרות מיוחדות ועיצובים אל זמניים. בגדי ים שכולם עוצרים לבהות בהם ושואלים "מאיפה?". אז למה לא להשקיע בעצמך עם פריט אספנות שבאמת עונה על ההגדרה – הבגד ים המושלם?

חישוקי כסף – REGGIE
3. חישוקי כסף מדגם דאפי של REGGIE 

אוסף תכשיטים הוא דבר שנבנה עם השנים. באירועים מיוחדים, שמחות וכן גם כ מתנות לחג ה-Treat yourself. עגילי חישוק הם חלק בלתי נפרד מכל אוסף על כמה וכמה כשמדובר בחישוקים עשויים כסף. אז אם אתן.ם מחפשות.ים להרחיב את האוסף עם חישוקים קלאסיים אך בעיצוב לא קונבנציונלי ובאיכות לא מתפשרת יש לנו את הפריט בשבילכן.ם. התכשיטים של רעות גלילי, שעומדת מאחורי מותג תכשיטי היוקרה רג׳י, מיוצרים בכמויות קטנות וכישרון אין סופי. חישוקי הכסף דאפי הם מיוצרים כאן בארץ ויהיו דרך מושלמת להתחיל אוסף תכשיטים במסגרת החג!

שמלה סרוגה – FRETT
4. שמלה סרוגה של FRETT 

מותג הסריגים הישראלי Frett עושה דברים שעוד לא נראו כמותם בארץ. העיצוב האל זמני והאיכות יוצאת דופן מגדירים את מוצרי המותג כהשקעה בטוחה בעיצוב ישראלי משובח. אם אנחנו צופים אל הבאות – השמלה מדגם פאלמה עשויה מסריג דק ותהיה מושלמת לקיץ הזה וכל קיץ אחריו. היא קלאסית, נושמת ומחמיאה בטירוף. אבל אם כבר מתפנקים אז למה לא בפריט שילווה אותך בכל עונות השנה ועוד שנים רבות קדימה?

ספל טארטן – NOUS
5. ספל השתייה טארטן של NoUs 

תראו למי שלוקחת קפה ותה ברצינות (אנחנו) ספל הוא לא דבר של מה בכך. אחד יפה וייחודי שירגש אותך בכל שלוק זה בכלל. ספל השתייה של המותג הישראלי NoUS של רותם לבצלטר הוא בול ההשקעה למי שכמונו לוקח ספלים ללב. כל כלי המותג עשויים בעבודת יד קפדנית ונצבעים באקספרסיביות ויצירתיות שתשרה בכן.ם השראה. אין כלי שזהה לשני לו ואנחנו פשוט עפות על זה!!

Translate
דילוג לתוכן