20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

יהיה לכם נוח החורף – הפאד האחרון? פיג׳מה מחוץ לבית אבל בסטייל

החורף קרב ובא והנה גם אני עם הפאד (אם אתן לא יודעות מה זה כנראה תצטרכו ללחוץ ולגלות בקישור) החדש שכולנו צריכות בארון שלנו החורף (אני צופה שהוא ישאר פה לעוד כמה חורפים טובים). אז נכון שאצלנו כרגע חם ואנחנו לא נלבש ארוך בזמן הקרוב. אבל החורף מתישהו יגיע וצריך להתארגן ולהתכונן אליו בהתאם. בשביל זה אני כאן…

בנות האינסטגרם שגרות במדינות הקרות (אלה שאצלן כבר חורף ואני מקנאה בהן), הן אלה שמביאות את הבשורה הפעם.

חשבונות האינסטגרם שלהן מפוצצים בפאד החדש ואי אפשר לפספס אותו! כן ניחשתן נכון מדובר בחליפת סווטס! יעני סווטשירט וטרנינג תואם. ואני? אני כבר אמרתי שבא לי חורף רק כדי ללבוש חליפה שכזו. אבל למה התלהבתי אתן שואלות? אחד, כי אני לא החלטית ולוקח לי די הרבה זמן לבחור בגדים בבוקר וחליפה פותרת הכל. שתיים, כי אין דבר יותר נוח, חמים ונעים מטרנינג בחורף. מי מאיתנו באמת נהנת לקום מהמיטה כשקר ולשים ג׳ינס שגם הוא קר ואז… לבכות מקור? בקיצור הפאד נולד בשביל אנשים שאוהבים להסתובב עם הפיג׳מה בחוץ (אם תראו את הפיג׳מה האמיתית שלי תבינו שלא מסתובבים איתה בחוץ).

הסיבה השלישית והאחרונה גרמה לי להתאהב בפאד הזה היא הצבע.

כןכן צבע גורם לי להתאהב בבגדים… אני מוזרה… מכנסיים וסווטשירט שתואמים בצבע גורמים לכל לוק להיראות נקי פשוט ומדוייק. אני אמנם יותר בקטע של הצבעים הקלאסיים, שחור, לבן ואפור (המושלם). אבל יש חליפות בצבעים משוגעים ומדהימים שגורמים לי לרצות לקנות גם אותם! ובנינו פסטלים הולכים להיות הדבר. שמים לב כמה אני מתרגשת? 

אחרי מיליון שעות חיפוש באינטרנט (כי כמובן שחיפשתי לקנות לעצמי) הגעתי למסקנות היכן להשיגו. המסקנות לא לטובתנו. כי הבעיה האמיתית שהטרנד עדיין לא הגיע לארץ…  ומאוד קשה לי להזמין טרנינג מחו״ל כי אנחנו כמובן תומכים בתעשייה הישראלית! פלוס אני מרגישה שזה משהוא שצריך להרגיש ולמשש את הבד שלו לפני שקונים.

אז לשאלתכן, המסקנה? (נכון להרגע, כי אני מאמינה שעוד מעט נוצף בסטים שכאלה) שהמקום הכי טוב לקנות בו הוא hoodies ו-s.wear. הכי פשוט והכי קל! אבל אם אתן מוכנות לחכות למכנס הנכון מהמעצבים הישראלים שלנו תחכו איתי בסבלנות והוא יגיע אני מאמינה שממש בקרוב…

דילוג לתוכן