יהיה לכם נוח החורף – הטרנד האחרון? חליפת טרנינג

החורף קרב ובא והנה גם אני עם הטרנדהחדש שכולנו צריכות בארון שלנו החורף (אני צופה שהוא ישאר פה לעוד כמה חורפים טובים). אז נכון שאצלנו כרגע חם ואנחנו לא נלבש ארוך בזמן הקרוב. אבל החורף מתישהו יגיע ואנחנו צריכות להתארגן ולהתכונן אליו בהתאם. בשביל זה אני כאן…

בנות האינסטגרם שגרות במדינות הקרות (אלה שאצלן כבר חורף ואני מקנאה בהן), הן אלה שמביאות את הבשורה הפעם.

חשבונות האינסטגרם שלהן מפוצצים בטרנד החדש ואי אפשר לפספס אותו! כן ניחשתן נכון מדובר בחליפת טרנינג! יעני סווטשירט ומכנס טרנינג תואמים. ואני? אני כבר אמרתי שבא לי חורף רק כדי ללבוש חליפה שכזו. אבל למה התלהבתי אתן שואלות? אחד, כי אני לא החלטית ולוקח לי די הרבה זמן לבחור בגדים בבוקר וחליפה פותרת הכל. שתיים, כי אין דבר יותר נוח, חמים ונעים מטרנינג בחורף. מי מאיתנו באמת נהנת לקום מהמיטה כשקר ולשים ג׳ינס שגם הוא קר ואז… לבכות מקור? בקיצור הפאד נולד בשביל אנשים שאוהבים להסתובב עם הפיג׳מה בחוץ (אם תראו את הפיג׳מה האמיתית שלי תבינו שלא מסתובבים איתה בחוץ).

הסיבה השלישית והאחרונה גרמה לי להתאהב בפאד הזה היא הצבע.

כןכן צבע! מכנסיים וסווטשירט שתואמים בצבע גורמים לכל לוק להיראות נקי פשוט ומדוייק. אני אמנם יותר בקטע של הצבעים הקלאסיים, שחור, לבן ואפור (המושלם). אבל יש חליפות בצבעים משוגעים ומדהימים שגורמים לי לרצות לקנות גם אותם! ובנינו פסטלים הולכים להיות הדבר. שמים לב כמה אני מתרגשת? 

אחרי מיליון שעות חיפוש באינטרנט (כי כמובן שחיפשתי לקנות לעצמי) הגעתי למסקנות היכן להשיגו. המסקנות לא לטובתנו. כי הבעיה האמיתית שהטרנד עדיין לא הגיע לארץ…  ומאוד קשה לי להזמין טרנינג מחו״ל כי אנחנו כמובן תומכים בתעשייה הישראלית! פלוס אני מרגישה שזה משהוא שצריך להרגיש ולמשש את הבד שלו לפני שקונים.

אז לשאלתכן, המסקנה? (נכון להרגע, כי אני מאמינה שעוד מעט נוצף בסטים שכאלה) שהמקום הכי טוב לקנות בו הוא hoodies ו-s.wear. הכי פשוט והכי קל! אבל אם אתן מוכנות לחכות למכנס הנכון מהמעצבים הישראלים שלנו תחכו איתי בסבלנות והוא יגיע אני מאמינה שממש בקרוב…

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן