מחפשות.ים מה לעשות הסופ״ש? 3 חנויות פופ אפ שחובה לבקר בהם

הסופ”ש הגיע וכולנו צריכים וצריכות ניחומים. אז לפני שאנחנו רצות.ים לדרכונים הזרים בואו נעצור כי יש אירועי אופנה הסופ״ש שאסור לפספס. גם הפעם ישבנו ואיגדנו לכן ולכם רשימה אחת עם כל אירועי המכירה והפופ אפים הכי שווים שמתקיימים ממש עכשיו. זה הזמן להיכנס להיזכר מה אנחנו כל כך אוהבים פה, לתמוך בתעשייה המקומית ולהנות מאופנה מצוינת!

חנות הפופ אפ של המותג En { } Culture

מה באירוע? זה הוא השבוע האחרון של En { } Culture בחנות הפופ אפ המיוחדת שהקים בשינקין.את המותג הקימה בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה ניקה יעקובוב. במטרה להכיר לקהל הישראלי את המעצבים האסיאתיים הטובים בעולם. בחנות תוכלו להכיר ממקור ראשון מגוון רחב של מותגים, מעצבים ועיצובים שעוד לא נראו במדינת ישראל! 

איפה? שינקין 34, תל אביב יפו. מתי? עד יום שישי ה-4.1 בין השעות 12:00 בבוקר ל-20:30 בערב.

חנות הפופ אפ של On’nanoko 

מה באירוע? מעיצוב אסיאתי אחד לאחר. מותג האופנה הישראלי אונ׳נאנוקו משיק קולקציה חדשה באירוע פופ אפ ענק. המותג, שהוקם על ידי צמד המעצבות אילה עשהאל ונועה שדה הורוביץ, מושפע מהעיצוב היפני. וכך יוצר לאורך השנים פריטי לבוש מיוחדים, מדויקים ונוחים! באירוע הפופ אפ תוכלו לראות את הקולקציה החדשה ולהנות ממגוון הנחות וכן גם פריטי הבית היפים שהוא מייבא. 

איפה? שינקין 30, תל אביב יפו.| מתי?  עד יום שישי ה-4.1  בין השעות 10:00 בבוקר ל-19:00 בערב.

חנות הפופ אפ של המותג  OTHER STORIES &

מה באירוע? מותג האופנה הבינלאומי other stories& עוד מעט חוגג שנה בישראל ופתח בחודש האחרון חנות חדשה בקניון TLV. בפופ אפ תוכלו למצוא פריטי עיצוב נבחרים המגיעים ישירות מסטודיו העיצוב של המותג בבירות האופנה הגדולות: פריז, שטוקהולם ולוס אנג’לס. וכך להכיר את מגוון המוצרים הרחב שמציעה הרשת. אנחנו ממליצות בחום מעבר לאופנה על התכשיטים והנעליים שהם תמיד און פוינט!

איפה?  קניון TLV, קרליבך 4, תל אביב יפו | מתי? פתוח עד להודעה חדשה. ראשון עד שישי בין השעות 09:30 בבוקר ועד 21:00 בערב

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן