זו המעצבת הישראלית הראשונה שמשיקה שיתוף פעולה עם אמזון

היום, בפעם הראשונה בתוכנית שיתופי הפעולה היוקרתית של ענקית הסחר אמזון תוכלו למצוא מעצבת ישראלית. כך היום בשעה 12 בצהריים שעון ניו יורק תעלה לפלטפורמה רוני קובו ותציג את קולקציית הקיץ שלה באמזון למיליוני הקונים של האתר. זו הפעם הראשונה שמעצב או מעצבת ישראלים לוקחים חלק בפרויקט. אז מה יהיה שם? 

צילום תמונה ראשית – דודי חסון

מה זה בכלל פרויקט the drop של אמזון?

כחלק מהתוכנית של אמזון לתמוך במעצבים ומותגים צעירים הוקם קונספט המכירה החדשני the drop. בו מעצבים, מותגים ואפילו מובילות דעת ימכרו במשך 30 שעות בלבד קולקציות מיוחדות. קולקציות שנוצרו, ניחשתם נכון, יחד עם אמזון. על פי האתר הקולקציות מיוצרות לפי הזמנה וכך מונעת זיהום וייצור מיותר. את הקולקציות של הפרויקט אפשר להזמין מכל מקום בעולם. הפעם זה יהיה תורה של המעצבת הישראלית לקבל את הבמה ולהציג את העשייה שלה. 

לרוני קובו יש כבר זמן מה חנות מותג באמזון. לאחר שהדרופ יגמר יוכלו הלקוחות לקנות ממנה את יתר הקולקציה שהיא מציעה. בהתאם לקונספט קובו תדגמן לדרופ ותוכלו לראות את 30 פריטי הקולקציה עליה בסקשן הייעודי. שיתוף הפעולה איתה מגיע כחלק מהיעד החדש של ענקית הסחר להרחיב את היצע מותגי היוקרה שהיא מוכרת. היום כבר אפשר למצוא מותגי יוקרה באתר אך הרשימה מצומצמת. בין המותגים המוכרים ביותר הם טורי ברץ’, ראד אנד בון, סטאד, אולה ג’ונסון ועוד.

רוני קובו הקימה את המותג שנושא את שמה אי שם ב-2017 והיום מוכרת ברחבי העולם ואצלנו בפקטורי 54. 

זה המותג השני של המעצבת הישראלית שגדלה בהונג קונג, שכן ב-2009 פתחה את המותג torn שנסגר מאז. רוני היא ביתו של איש העסקים הישראלי בבו קובו. כיום היא מתגוררת ומנהלת את המותג שלה מניו יורק. עבור צילומי הפרויקט חזרה המעצבת לארץ. פה צילמה יחד עם הצלם המפורסם דודי חסון את הקמפיין שדמיינה בצורה שתאמה את הדי אן איי של המותג שלה. המותג הנושא את שמה מייצר פריטי אופנה יוקרתיים הנמכרים במחירים גבוהים בהתאם – החל מ-250 דולר ומעלה. 

“אמזון היו מדהימים בהשקה הזו” מסרה למגזין WWD. עוד סיפרה כיצד נהנתה לעבוד לצד חברת אמזון. וכיצד היא תמכה בה ביצירת הדרופ, ההשקה ויצירת החנות הייעודית של המותג. את הליין תוכלו למצוא היום בלילה בסקשן דה דרופ של אמזון ומעניין לראות האם השת”פ הזה יוביל עוד מעצבים מקומיים לנסות ולעבוד עם החברה.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן