5 הנחות שוות לכבוד שבועות לנצל עכשיו

שבועות ממש עוד מעט כאן. כמה עוד מעט? מחרתיים… אבל לפני שהוא מגיע אנחנו מביאות לכן 5 הנחות בחמישה מותגים שווים שאסור לכן.ם לפספס. זה הזמן לנצל את ההנחות לקנות חכם ומה שצריך. אז תכינו את עצמכן.ם ואת האשראי ותתחילו בשופינג שכולו כחול לבן…

אוסף

אוסף הוקמה במרץ 2022 כיוזמה משותפת עם מותג הקוניאק הנסי (ביוזמת משרד בלנד לתקשורת שיווקית), ומאז אפריל היא מבססת את עצמה כיעד לאופנת גברים מקומית עם מותגים כמו אתא, ענר5777, רוני חג׳ג׳,  going places, פרא, יפעת פינקלשטיין, טלי קושניר, Havie, HAR ו-Forest. החנות בבעלות סהר שלו וגילי אדלר.

החנות תחגוג את חג השבועות עם הנחות של עד 20% על מבחר דגמים מקולקציות הקיץ, ולצד קולקציות הגברים נרחיב את המגוון עם קולקציות נשים של המותגים HAR של הילה ברודי, טלי קושניר ו-Forest  של גילי פלג.  

האירוע יתקיים בחנות אוסף, רחוב יהודה הלוי 72, ביום שישי 3.6 החל מהשעה 10 בבוקר ועד שלוש אחרי הצהריים.

Maayan Paz 

סייל השבועות אצל מעצבת האופנה המוכשרת מעיין פז התחיל לפני יומיים ! אצל מעיין תוכלו להנות מ20% הנחה על כל קולקציית האביב למשך שבוע בלבד. ההנחה תקפה לחנויות בבזל 36 תא, הדואר 113 כפר ויתקין וכמובן באתר

דרור קונטנטו 

המכירה השנתית של דרור קונטנטו היא אחת מהמכירות הגדולות שמתקיימות בסטודיו המעצב. השנה ובסמוך לחג שבועות המכירה תתקיים בין התאריכים ה- 1.6-3.6 ( רביעי, חמישי, שישי). במסגרת הסייל השנתי יוצעו למכירה שמלות כלה וערב מעונות קודמות במחירים שווים במיוחד היישר מהקולב של 1,000-5,000 ₪.

המכירה תתקיים בסטודיו המעצב ברחוב הרצל 158 תל אביב . רביעי וחמישי: 9:00-17:30  שישי: 09:00-13:00. אין צורך בתיאום מראש .

 FEMINA

במותג החזיות וההלבשה התחתונה פמינה מציעים לכבוד חג השבועות 50% הנחה על כל הקולקציה בסניפי הרשת ובאתר! תוכלו להנות מההנחה עד ה- 5.6. 

Havaianas 

HAVAIANAS מותג הכפכפים הברזילאי שבשנתיים האחרונות לגמרי חזר לאופנה עכשיו במבצע בכל חודש יוני באתר – 20% הנחה על כל הדגמים לעל כל לנשים, גברים וילדים.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן