ההצלחה של SHOESONLINE, התצוגה של קורטני שהשתבשה ועוד בחדשות האופנה

אתר SHOESONLINE מדורג במקום ה-4 של האתרים המובילים בארץ לרכישת אופנה 

אתר SHOESONLINE הוקם ב-2015 על ידי יוסי כראדי, אלעד טל ודקל סטולרו. הוא החל כאתר למכירות נעליים ועם הזמן התרחב גם לתחומי הביגוד, השעונים ולאחרונה נכנס לעולמות הפארם. היום התפרסם דירוג אתרי הסחר המובילים בקרב הישראלים. אתר שוזאונליין הגיע למקום ה-4. כך על פי נתוני אתר SIMILARWEB, אתר לניטור ומחקר מידע על אתרי אינטרנט. בנוסף, נמצא כי בין החודשים מאי עד אוגוסט 2022, האתרים המובילים ברכישות אופנה בקרב הקהל הישראלי הם (בסדר יורד) – טרמינל איקס, שיין, אסוס, שוזאונליין, קסטרו, פקטורי 54, זארה, דלתא, נייק ורנואר. 

הדירוג מצביע על כמה מגמות בהרגלי הצריכה של הקהל הישראלי. על פי הדוח קטגוריית המכירות הגדולה ביותר היא ספורט. כאשר חל גידול של כ-120% בביקוש לבגדי ספורט בדגש על יוגה. בהובלת מותגים מתמחים כמו ALO YOGA מותג שיפתח סניפים ראשונים בארץ בשנה הקרובה. ובעוד מדד המחירים שפורסם בחודש יולי על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מראה כי תחום האופנה ירד ב-4% השנה. נראה כי יש מי שרוכש והמון מ-SHOESONLINE

קורטני קרדשיאן מרוצה מהזעם נגדה ברשתות החברתיות בעקבות הקולקציה עם BOOHOO

בשבוע שעבר דיווחנו על הקולקציה של ענקית האופנה האולטרה מהירה boohoo עם קורטני קרדשיאן. הרשת געשה, רבים זעמו אבל נראה שדווקא קורטני ממש מרוצה מהמצב. ועכשיו שבוע לאחר מכן קורטני יוצאת בהודעה רשמית מודיעה כי היא לא מתחרטת ועומדת מאחורי השת”פ. במסגרתו תוציא החברה שתי קולקציות קפסולה ייחודיות שעצבה קרדשיאן למותג. הקולקציה תכלול 45 פריטים (כמות לא מקיימת) שימכרו בטווחי מחיר של 6 עד 100 דולר. 

“אני חשבתי על תשומת הלב ששיתוף הפעולה יזכה לו מאנשים שלא מבינים את ההשלכות של אופנה מהירה על העולם. חשבתי איך אני יכולה לדחוף את המותג לעשות שינויים. זה בהחלט עשה רעש וזה בדיוק מה שקיוותי שיקרה. באמת שאין לי את כל התשובות אבל בתור מי שעשתה ליין בשת”פ בעבר. כזה שלא זכה להתנגדות בגלל שלא משכתי תשומת לב לנושא הבוער. אני שמחה שהפעם אני עושה את זה עם כוונה ומטרה ברורה.” מסרה קורטני בהצהרה שפורסמה ב-Page 6 ואנחנו נותרנו מבולבלות.

בארץ לא מפסיקים לדבר על איך עדן פינס פתחה את התצוגה. אבל אף אחד לא ציין שבחו״ל מדברים כיצד נפל החשמל שניה לאחר שיצאה למסלול. איך היה צריך להתחיל את כל התצוגה מחדש, ושבפעם השנייה יצאה לפני הזמן (לפי הכתבות בנושא) ועובד במה משך אותה חזרה פנימה וכיצד רק בפעם השלישית הצליחה התצוגה לצאת לדרך כראוי.

אירוע VOGUE WORLD התרחש בשבוע האופנה ניו יורק ולא כולם עפו… 

ביום שני האחרון מגזין האופנה ווג הרים אולי את האירוע הגדול ביותר בתולדותיו. קרנבל שלם שהשתלט על רחוב ענק בניו יורק בו התקיימה תצוגת אופנה ראוותנית עם מגוון רחב של כוכבים בשורה הראשונה. מקנייה ווסט ועד אנסל אלגורט בשורה הראשונה בעוד סרינה וויליאמס, קנדל ג’נר ורבות אחרות צועדות על המסלול. אנשים שילמו סכומים שונים כשהזול מביניהם היה 750$ להיות בשורה השלישית ולקבל שקית מתנות מיוחד כחלק מהאירוע. 

אלא שברשתות החברתיות אנחנו דווקא יכולים לראות המון התנגדות. קודם כל בחיפוש בגוגל ניתן לראות 5 עמודים של כתבות על האירוע בשל המגזין עצמו אך לא של גופי עיתונות אחרים. דבר שמצביע או על חוסר התעניינות או חוסר הרצון לתת לאירוע הפומפוזי של אנה וינטור במה. עמודים של מעצבים קטנים וסטודנטים קראו לא להתייחס לאירוע. על פי הם הוא מסיט את תשומת הלב מהמותגים הצעירים שצריכים אותה. והיו גם אלו שהתלוננו שרק בעלי אמצעים יכלו לקחת חלק באירוע שאמור היה לפתוח את ווג לקהל הרחב. יצא לכן ולכם לראות את המאורעות? מה חשבתן וחשבתם על מה שהיה שם?

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן