BringThemHomeNow#

סיגל דקל בשת״פ עם קורנית דיגיטל ומשכית חוזרת לשנות ה-90 – שבוע האופנה קורנית תל אביב

היום השני של שבוע האופנה קורנית תל אביב סיפק לנו 2 תצוגות של 2 מותגים ישראלים כל כך חשובים בנוף הישראלי ואנחנו נשארנו עם תחושה של עוד. בבוקר בית האופנה הישראלי הראשון לקח אותנו למסע פסטורלי אל החופשות והקית של הניינטיז. ואילו אחר הצהריים זכינו לראות את המעצבת הישראלית האגדית סיגל דקל חוזרת אל תעשיית האופנה שוב תחת שמה!

חופשה קיצית בניינטיז –  תצוגת האופנה של בית האופנה משכית

התצוגה של בית האופנה הישראלי שהתקיימה היום נערכה לזכרה של המייסדת שלו. רות דיין, אשר הלכה לעולמה בשנה שעברה. זו התצוגה הראשונה שמתקיימת מאז לכתה של דיין. וכמחווה על המסלול עלו דוגמניות עבר מובילות של המותג. על המסלול עלו פריטים שונים ממגוון הליינים של בית האופנה אשר מתאימים ללבישה מהבוקר ועד הערב. מעצבת המותג, שרון טל, עיצבה את הקולקציה בהשראת החופשות של שנות התשעים. ובמחשבה על איך פעם היו מתכוננים לחופשה, מתלבשים לכל רגע בה, ונהנים מהתקופה האופטימית. ״חסרונה של רות דיין ז״ל אשר הלכה מאיתנו לפני שנה הביאו אותי לגעגועים חזקים לתמימות, לטקסיות, לילדות שלי." מסרה המעצבת שרון טל לעיתונות.

"בקולקציה הזאת בחרתי להיזכר בילדותי בשנות התשעים. איך היינו נוסעים כל המשפחה לחופשות בטבריה ואילת. קונים בגדים חדשים לחופשה, נוסעים באוטו לצלילי מוסיקה מקומית ומתרגשים לפני ארוחת הערב במלון. זאת הייתה תקופה שהרגשנו כמה אנחנו מקומיים. לעומת היום שאנחנו כל כך מחוברים לעולם." ואכן זו גם התחושה שהייתה על המסלול של התחלה חדשה, קיץ, אופנה ומה שאנחנו מדמיינים שהיא. בין פריטי הקולקציות היו שמלות בהדפסי מרהיבים וצבעים קיציים. שמלות מבדי ג'ינס עליהן רקמות בעבודת היד המוקפדת והמוכרת. וכן גם העיצובים הקלאסיים והאהובים מליין הקוטור הכל כך ייחודי של בית האופנה. התצוגה במתכונת הנוכחית היא חלק ממהלך התרחבות של המותג, הכולל פתיחת מספר חנויות קונספט רחבות אשר מייצגות נאמנה את העיצוב הישראלי.

חזרה למקורות – מעצבת האופנה סיגל דקל חוזרת בשיתוף פעולה ייחודי עם קורנית דיגיטל 

כמי שגדלו על עיצוביה של המעצבת סיגל דקל, מאוד התרגשנו לשמוע על תצוגת היחיד שלה בשבוע האופנה קורנית תל אביב. למי שלא מכיר, סיגל דקל היא אחת מהמעצבות האופנה הגדולות בארץ. למותג שנשא את שמה היה בשנות האלפיים מעל ל-15 סניפים ברחבי הארץ ואפילו סניף בניו יורק! העיצוב שלה היה כזה שאי אפשר לפספס, יפייפה, איכותי ובעל שפה כל כך ייחודית שמכנסיים שלה היה אפשר לזהות מקילומטרים. ב-2014 סגרה דקל את המותג והחנויות ועברה לעצב באופן פרטי. אי שם ב-2018 חזרה לעיצוב מסחרי כחלק מרשת קרייזי ליין והיום ב-2022 היא חוזרת שוב לעצב תחת שמה בשיתוף פעולה מסקרן מאוד עם חברת קורנית דיגיטל. תצוגת האופנה היא יריית הפתיחה למה שעומד להגיע ואנחנו מתרגשות.

תצוגת האופנה של דקל הייתה מאלו שחיכינו להן הכי הרבה והיא אכן כהרגלה סיפקה את הסחורה. קולקציית הקיץ שעלתה על המסלול הייתה כולה מבוססת על הטכנולוגיה של קורנית דיגיטל. טכנולוגיה המאפשרת ליצור קולקציות שלמות בצורה מקיימת יותר. בעזרתה ייצרה דקל קולקציה עם מספר הדפסים בלתי מוגבל כולן הודפסו על בדים טבעיים נקיים ויצרו אין ספור מראות. הקולקציה שהוצגה התחלקה לשלוש מערכות צבע. דפוסים בשחור על רקע טבעי, אפורים כחולים וג'ינסים וכן גם צבעי אדמה חמים. במהלך התצוגה נפתחה על המסך בכל פעם מעלית ובה טפט במערכת צבע אחרת. מה"מעלית" עלו על המסלול דוגמניות במגוון מערכות לבוש עם אותו ההדפס ובעיצוב הכל כך סיגל דקלי שחיכינו לו. השילוב בין הקדמה הטכנולוגית לכישרון של המעצבת הולידו שוב מגוון מערכות לבוש הגזרות ייחודיות, תפירה מוקפדת וצבעוניות מוכרת ואהובה. את החליפה שסגרה את התצוגה כבר הודענו לכל מי שצריך שאנחנו חייבות! אה ובקרוב הכל יהיה ניתן לרכישה באתר… אנחנו סופרות את הדקות…

Translate
דילוג לתוכן