BringThemHomeNow#
אנה וינטור פאפרצי מט גאלה מורחקים מהמט גאלה מגזין are

הכוכבים שמגיעים למט גאלה ואלה שלפי השמועות מורחקים לתמיד

שבוע וחמישה ימים. זה בדיוק הזמן שנותר עד לאירוע האופנה הגדול של השנה – המט גאלה. אם בכל שנה התלבושות הן המהות והרגע לו  אנשים מחכים בקוצר רוח. נראה שדווקא השנה הרכילות המקדימה לאירוע הופכת להיות הנושא הכי חם. האופנה תגיע אחר כך. בימים האחרונים מסתובבות שמועות על מי יגיע ומי מנסה להסתיר שהוא לא מוזמן… כך יוצא כשהנושא גם ככה בעייתי, אנה וינטור החליטה לקצץ והשמועות מסובבות ראשים. הנה כל המידע שיש לנו. 

אז למה הנושא בעייתי ולמה אנה וינטור כל כך לחוצה על המוזמנים? 

כבר דיברנו על כך פה בעבר וזה גם לא סוד – קארל לגרפלד לא היה אדם "נעים". שמנופוביה והגנה על אנשים שפגעו מינית הן רק חלק מהרפרטואר המפואר של המעצב. כך שהבחירה בו לנושא התערוכה ראויה ככל שתהיה (בכל זאת, אמן אגדי) התחילה חרושת של שמועות מרגע בחירתה. וברשתות החברתיות היו מי שקראו למפורסמים והמפורסמות לא לקחת חלק באירוע "המכבד" אדם בעייתי שכזה. 

עוד מדובר בתערוכה וגאלה שמהווה עבור וינטור, כך על פי השמועות, נקודת מפנה. וינטור לא רק מזהה שינוי בתעשייה היא גם מובילה אותו. ונראה שנמאס לה מהכוכבות. נמאס לה מתרבות הלייקים והוויראליות והיא מנסה להחזיר עטרה ליושנה. או במילים אחרות – להחזיר את האקסקלוסיביות התעשייתית לתעשיית האופנה. כמוהה אנחנו רואים יותר ויותר מותגים מפנים עורף לשיטת העבודה ה"ויראלית" וחזרה דווקא לאופנה "שקטה" המיוצרת עבור אלו שמבינים את המשמעות שלה. ומכאן עולה השאלה האם הנושא מחייב גם גישה יותר נוקשה בנוגע למוזמנים?

אז מי אנחנו יודעים שיגיעו למט גאלה בוודאות? 

בכל הנוגע במט גאלה אין באמת וודאות. הרשימות הרשמיות כמובן נשמרות בסוד כמעט כמו תוכנית גרעין ממשלתית. אלא שבכל שנה ישנם מי שמוזמנים "לארח" את האירוע. יושבי הראש הללו מורכבים מאסופה של מפורסמים ואנשי תעשייה בכירים ומוכרזים מבעוד מועד. על כן אנחנו יודעים בוודאות כי הם יגיעו. מי הם יושבי הראש של הוועדה השנה? דואה ליפה, מיכאלה קול, רוג'ר פדרר, פנלופה קרוז וכמובן אנה וינטור.

הספקולציות ההגיוניות אומרות כי נזכה לראות כמעט בוודאות מפורסמות ומפורסמים שהיו קשורים למותג שאנל ולמעצב לאורך השנים. כך לדוגמא: קארה דלווין, קריסטין סטיוארט, מרגו רובי, ניקול קידמן, מרגרט קוואלי, טילדה סווינטון ואפילו הלן מירן. שתי האחרונות אף נאמו בהלוויתו של לגרפלד. עוד שמועות אומרות שהשנה נזכה כנראה לראות גם את ריהאנה חוזרת לאירוע. 

מי על פי השמועות לא יגיע ויש האומרים כי גם לא הוזמן? 

כמובן שהשמועה על כך שאף אחת מהאחיות קרדשיאן לא מוזמנת התפשטה מזמן כמו אש בשדה קוצים. יש שכתבו כי גם הארי סטיילס אמר שהוא מעדיף לא להגיע כדי "לא לפגוש אקסיות"… וזה נשמע לא אמין. הסטייליסט המפורסם לה רוש מסר תגובה רשמית שהוא לא יגיע ורבים טוענים שאחרי "הפרישה" הפומבית שלו הוא בטח בכלל לא הוזמן. השמועות אומרות כי גם סלינה גומז כנראה לא תגיע כי היא מצלמת סרט. בטוח לא תנכח השחקנית גמלה ג'מיל שיצאה באופן פומבי כנגד הנושא ומאה אחוז הכניסה את עצמה לרשימה השחורה. הרשימה השחורה למי ששאל מונה לפי השמועות את דונלד טראמפ, לילי רינהארט, טים גאן וכנראה שעוד. 

יאללה עוד שבוע ו-5 ימים, מי מתחיל להמר איתנו

Translate
דילוג לתוכן