אירוע ההשקה של חממת הפיס לאופנה בחנות סטורי בכיכר דיזיניגוף מגזין האופנה ARE

מפעל הפיס ורשת סטורי מציגים – פופ אפ מעצבים צעירים

פרויקט חממת הפיס לאופנה מכריז על שיתוף פעולה עם רשת story. השיתוף פעולה יאפשר לקהל הרחב להיחשף ולהכיר את המותגים הצעירים שזכו בחממת הפיס לאופנה לעומק. זאת בזכות מתחם פופ-אפ ייחודי בחנות הדגל של הרשת שבכיכר דיזנגוף. אז מי הם המותגים שנבחרו על ידי מפעל הפיס? ומתי יהיה אפשר להגיע למתחם המיוחד ?

צילומי הקולקציה של המותג ABOVE
זו השנה השביעית בה מפעל הפיס מקיים את פרויקט חממת הפיס לאופנה ותומך ב-6 מותגים צעירים 

מועצת הפיס לתרבות ולאמנות משקיעה משאבים רבים בתמיכה במעצבי אופנה ישראלים. היא עושה זאת על ידי פרויקט “חממת הפיס לאופנה”, מיזם הדגל שלה, שנחשב להצלחה גדולה. המיזם נועד לעודד יוצרות ויוצרים מקומיים והצליח ב-7 השנים מאז נוסד לעזור למגוון מעצבי אופנה צעירים לפרוץ אל תעשיית האופנה המקומית והבינלאומית כאחד. 

במהלך השנה שעברה (2022) בחרה הועדה האמנותית והמקצועית של החממה 6 מעצבים צעירים שזכו לקבל תמיכה ממנה. כל אחד מהמותגים והמעצבים זכה בפרס של 100 אלף שקלים לעיצוב והפקת קולקציית הלבשה חדשה. בנוסף הזוכים מקבלים ליווי מקצועי ואומנותי מצוות אנשי המקצוע והמעצבים של החממה. זאת במטרה לעזור להם להתפתח בתחום העסקי, המיתוגי והשיווקי.

צילומי הקולקציה של המותג אופנת ברכה
בפופ אפ המיוחד שנפתח אתמול בסניף סטורי בכיכר דינזגוף תוכלו לרכוש את הקולקציות של המעצבים הנבחרים 

אתמול התקיימה ההשקה הרשמית של הפופ אפ בו תוכלו להכי את הקולקציות של המותגים הנבחרים.  House of Jaffa של גולן פרידמן ואדי גברילידיס. Forest של גילי פלג. Har של הילה ברודי. Familiar Feeling של יערה ארגמן. Above של נוי פרימור ודנה אקוס וכמובן אופנת ברכה אוריג’ינלס של נועה טרלובסקי. 

בפופ אפ תימכר גם קולקציית “פרויקט T” אותה מוביל פרויקט חממת הפיס לאופנה שכולה תרומה לעמותת “הופכות את היוצרות”. במסגרת הקולקציה ששת המותגים עיצבו טי שרטים שיצאו במהדורה מוגבלת. החולצות יימכרו במחיר אחיד של 160 ש”ח. כל ההכנסות ייתרמו לעמותה הפועלת להעצמה אישית וכלכלית של נשים היוצאות ממעגל הזנות והסחר. בין היתר באמצעות לימוד תפירה ואופנה. חממת הפיס לאופנה שמה דגש על קיימות ושמירה על הסביבה ולפיכך עיצוב הטי שרטים יקודם דרך שימוש בדד סטוק בלבד.

פופ אפ פרויקט החממה 7 של מפעל הפיס בשיתוף רשת סטורי, יהיה פתוח לקהל הרחב בין התאריכים 3 במאי ועד 15 ביוני 2023 בחנות הדגל של סטורי בכיכר דיזנגוף 94 תל אביב, 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן