בגד ים מקיים? 3 הקולקציות שעושות צעדים חיובים אל עתיד טוב יותר

בימים האחרונים מזג האוויר מבלבל אבל התחושה ברורה – בא לנו בגד ים. פסי שיזוף מתחילים להציץ מבעד לגופיות, קולקציות בגדי הים נוחתות על המדפים וממש אפשר לשמוע את התנפצות הגלים. אם גם אתן מחפשות בגד ים חדש לימי הקיץ הקרבים יש לנו מגוון כמה המלצות עבורכן. הנה 3 קולקציות חדשות שנוצרו מחומרים מתחשבים בסביבה שכדאי למדוד לפני שיאזלו המידות! 

קולקציית UNDERWATER JOURNEY של המותג KHAKIO

נתחיל עם קולקציה של אחד מהמותגים האהובים עלינו בתחום בגדי הים. המותג קהיקו נפתח על ידי המעצבת תלמה מיד במטרה לייצר לצרכנית אלטרנטיבה איכותית, ערכית ומקומית. המותג מפקיד לייצר את מוצריו מהבדים האקולוגיים והאיכותיים ביותר.מייצר במפעל משפחתי בו מועסקים עובדים בתנאים טובים ובסחר הוגן. ומספק לכל אישה באשר היא מבחר גדול של בגדי ים בעיצוב בלתי מתפשר. הקולקציה החדשה נוצרה בהשראת החי ממעמקי הים. החל מהיצורים ועד הצמחים המרתקים. מדובר בקולקציה עם מגוון גזרות, הדפסים וצבעים שאסור לפספס.

קולקציית REAL GOOD של AERIE מבית אמריקן איגל 

אחת מענקיות האופנה הראשונות שניגשו לתחום הקיימות ודימוי הגוף המגוון היתה כמו aerie. השבוע השיק המותג בארץ קולקציה שלמה של בגדי ים העשויים חומרים מתחשבים יותר בסביבה. ממש כפי שציפינו מדובר בקולקציה רחבה עם צבעוניות עזה המספקת מענה לכל אישה באשר היא. החל מסטים של ביקיני ועד בגדי ים שלמים במגוון רחב של מידות וגזרות שניתן להתאים לכל מבנה גוף. העונה הקולקציה התמקדה ביצירת טקסטורות חדישות מבדים העשויים חומרים ממוחזרים. הקולקציה הזו נוצרה גם היא בשיטת ייצור חדשה במטרה לצמצם זיהום ופליטות בתהליך הייצור. והאמת שכאשר נכנסים לחנות, אי אפשר להוריד ממנה את העיניים.

קולקציית ALMA OLA עבור TERMINAL X 

ואם כבר דיברנו על חומרים מתחשבים בסביבה וטקסטורות… אי אפשר שלא לציין את שיתוף הפעולה של מותג בגדי הים הישראלי alma ola עם ענקית הסחר Terminal X. הקולקציה נקראת  Floral love affair והיא עוצבה במטרה לתת מענה נגיש ומקיים לקהל הרחב. הקולקציה מגיעה במגוון רחב של מידות ונותנת מענה נגיש למגוון סוגי גוף. וכך היא גם שמה דגש על יצירת מוצרים מתחשבים יותר בסביבה שכן היא נוצרה מבד ממוחזר בעל טקסטורת פרחים ייחודית. ואם כל זה לא היה מספיק הצבעוניות של הקולקציה שונה ממה שאנחנו רגילים לראות בתחום. עזה, חצופה ומיוחדת! 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן