הזוכים בפרס החדשנות בפלסטיק, מותם של הסניקרס ועוד בחדשות האופנה

אחרי ג'ארד לטו זה השחקן שנבחר לשחק את קארל לגרפלד במיני סדרה של דיסני 

נראה כי לאחר מותו זוכה מעצב האופנה המפורסם קארל לגרפלד לעיסוק בלתי פוסק בחייו. כך דיסני פלוס הציגה לפני שנתיים את התוכניות שלה לייצר מיני סדרה שתעסוק בסיפור הצלחתו של המעצב האגדי. ביום חמישי האחרון היא הכריזה באופן רשמי על הקאסט שבחרה לפרויקט המיוחד. ואנחנו במערכת נרגשות לספר לכן כי השחקן שנבחר הוא לא אחר מאשר דניאל ברוהל. 

ההפקה תתבסס על הספר האוטוביוגרפי "הקיסר קארל" שיצא ב-2019 על ידי העיתונאי רפאל באסק. התוכנית תתאר את ההצלחה של המעצב הגרמני בשנות השבעים והיריבות שלו עם איב סאן לורן. וכל זה קורה כאשר גם ג'ארד לטו מתכונן לשחק את המעצב בסרט שנעשה על חייו ועתיד להצטלם בחודשים הקרובים. את האמת? אנחנו מעדיפות את דניאל.

הזוכים בפרס החדשנות בפלסטיק של טום פורד נחשפים 

לפני כשלוש שנים חבר בית האופנה טום פורד לעמותת Lonely Whale במטרה לייצר תחרות יוקרתית שתחפש מענה לבעיית זיהום הפלסטיק באוקיינוסים. על פי מחקר של המרכז לחקר אקולוגי יו סי בסנטה ברברה יותר מ-5 מיליון טון מרובע של נייר פלסטיק דק מזהם את האוקיינוסים בכל שנה. מטרת התחרות הייתה לייצר אלטרנטיבות בטוחות ומתכלות שיוכלו להיכנס לשרשראות הייצור ולמנוע את הזיהום הזה. 

החברות שזכו הן: SWAY חברה אמריקאית שיצרה חומר דומה לניילון בעל יכולת להתחדש המופק מאצות ים. Zerocircle, חברה הודית המייצרת פתרונות אריזה מתכלים גם הם מאצות ים. היכולים להתמוסס במגע עם מים לאחר השימוש. וכן גם Notpla חברה בריטית המתמחה גם היא בשימוש חוזר באצות ים במטרה לייצר חומרי אריזה חדשניים ומתכלים.

מגזין WWD ו-3 הקניינים הגדולים בעולם מכריזים על מותם של הסניקרס 

אם בזמן המגפה הסניקרס חגגו. ואחרייה נעלי המסיבות שלטו בשוק. היום לאחר חודש האופנה יצאה מגזין WWD יחד עם 3 הקניינים הגדולים בעולם לבדוק מה תהיה הנעל או הסגנון הבא. ותתפלאו לגלות כי אלו לא בהכרח ימשיכו להיות הבלרינות. על פי הקניינים של בתי הכולבו ניימן מרקוס, סאקס פיפת אווניו ובראונס הנעליים המהודרות חוזרות. על מה מדובר? נעלי אוקספורד, מוקסינים, מגפיים "מחויטות", עקבי קיטן הילס ייחודיות. או במילים אחרות הנעליים הקלאסיות, אלו שהיו לובשים פעם עם חליפה או שמלת קוקטייל קטנה. על פי הקניינים מדובר בשינוי שעוברת תעשיית האופנה אל עבר החזרה לאופנה מהוקצעת ונגישה יותר וחזרה למקורות. הם מאמינים כי הנעליים האלה יתחילו להשתלט על השוק ומה שהם רואים היום בשואו רומים ברחבי העולם יהפוך במהרה למה שאנחנו נראה ברחוב או ברשתות החברתיות.

Translate
דילוג לתוכן